[quote name='scorpio133']z nim to napewno wszystko dobrze, tylko z włascicielami cos nie tak. Biedna psinka[/QUOTE]
No właśnie, problem zapewne z właścicielem.
Wiadomo,że z zwierzakami po przejściach są problemy. Czasami bardzo duże :( Adoptując psa, trzeba o tym i pamiętać!
Podchodząc tak do sprawy to oddam moje sieściuchy , bo mam z nimi problemy. Kto chce dwa koty i dwa psy z problemami?