Jump to content
Dogomania

wapiszon

Members
  • Posts

    2704
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wapiszon

  1. Kiedy ten psiak znajdzie swoje miejsce na ziemi????????????????
  2. [quote name='Secia']no takiej szybkiej akcji wyjścia panienki ze schronu chyba nikt się nie spodziewał. Jak wizyta przed adopcyjna wypadnie ok to padnę na kolana i zaszczekam. Trzymam kciuki[/QUOTE] Zrobię to samo :eviltong:Mogę nawet zaszczekać na środku wsi !:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. Co tam słychać u księżniczki ?
  4. Czyli on nie jest w DT, tylko mieszka na klatce schodowej???
  5. [quote name='andzia69']ech, zycie:(:(:( szkoda, że tak krótko cieszyła się nim w kochającej rodzince:([/QUOTE] Dobrze,że chociaż na koniec swojej drogi miała kochająca rodzinkę. Biegaj szczęśliwa za TM. Pozdrów nasze sierściuchy które tam już są :) Bryzuniu [*]
  6. [quote name='scorpio133']z nim to napewno wszystko dobrze, tylko z włascicielami cos nie tak. Biedna psinka[/QUOTE] No właśnie, problem zapewne z właścicielem. Wiadomo,że z zwierzakami po przejściach są problemy. Czasami bardzo duże :( Adoptując psa, trzeba o tym i pamiętać! Podchodząc tak do sprawy to oddam moje sieściuchy , bo mam z nimi problemy. Kto chce dwa koty i dwa psy z problemami?
  7. [quote name='__Lara']Dziękujemy bardzo - za lampkę i za zdjęcia. Pozostaje jeszcze osobista modlitwa.[/QUOTE] Dziękujemy również
  8. [quote name='Ingrid44']Bardzo przykre, az plakac mi sie chce. :shake::shake::shake::-(:-(:-( Nie mozemy sie poddawac. Trzeba ruszaz z ogloszeniami . Pieniazki sa , jak trzeba dolozyc to ja chetnie doloze. Bedziemy go tak dlugo oglaszac az znajdzie sie wspanialy domek.[/QUOTE] Święte słowa
  9. [quote name='Ingrid44']Czy juz cos wiadomo ? Obgryzlam wszystkie paznokcie :)[/QUOTE] ????????????????????????????????????????????????????????????????????
  10. Budrysku, jesteś wspaniała, trzymaj się:) Lusi, biegaj zdrowa za TM [*}
  11. [quote name='kahoona']Czy ona ciagle uczy dzieci?[/QUOTE] Pewnie tak, bo to dobra kobieta jest:shake::angryy::shake::shake::shake:
  12. [quote name='J_ulia'][U][B]WE WTOREK 21 WRZEŚNIA 2010 r. O GODZINIE 8.30 ZOSTANIE ODCZYTANY WYROK! [/B][/U] Ostatnia rozprawa odbyła się wczoraj w Sądzie Rejonowym z Dąbrowie Górniczej.[/QUOTE] I co????????????? Czekamy na info
  13. I choć nas zżera ciekawość, to żeby nie zapeszyć nie pytamy ;)
  14. [quote name='obraczus87']Kochani, wszystko sie wyjasnie w czwartek po godzinie 16.. trzymajmy kciuki, prosze :)[/QUOTE] Wszyscy w domu trzymamy baaaaaaaaaaaaardzo mocno kciuki
  15. A sunia jaka będzie duża?
  16. Przeczytałam pierwszy post i .... zaczęłam się zastanawiać :)
  17. Trzymam kciuki za suńkę:)
  18. Zagłosowałam. A jaka jest procedura zgłoszenia w Krakvecie ?
×
×
  • Create New...