Jump to content
Dogomania

wapiszon

Members
  • Posts

    2704
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wapiszon

  1. Rozmawiałam z Martą i rozmawiałam z potencjalną Panią. Też odniosłam dobre wrażenie ale.... ale gdyby okazało się ,że coś jest nie tak , to co z sunią? Ja jej nie mogę przetrzymać( z obawy o jej życie) no i podróż jest długa? Mam jechać w ciemno?
  2. Jestem w szoku:crazyeye::crazyeye::crazyeye: [FONT=Arial Black]Żegnaj Lakusiu!!!:placz::placz::placz::placz:[/FONT][FONT=Arial Black]:placz: Jedyna pociecha,że ostatnie miesiące był wśród kochających Swoich Ludzi:shake: Aniu, trzymaj się. Byłaś dla Lakusia wybawieniem! [/FONT]
  3. Niestety, nie mam możliwości zapewnienia opieki Amelce w ciągu tygodnia. Nie mam nas w domu ok. 10 h a malej nie zostawię na dworze na tyle godzin. Reks jest w tym czasie zamknięty w kotłowni ( a z Reksem nie zostawię maleństwa - nie poradziłaby sobie). a w domu w tym czasie urzędują koty:( W weekend to co innego. Myślę,że Amelka może jeszcze te parę dni zostać w schronie. Ten schron jest niezły, Panie tam pracujące naprawdę opiekują się psiakami.
  4. No właśnie, bo jak nie w tę niedzielę to dopiero za tydzień będę mogla. I jeszcze sprawy finansowe : do schronu mam ok.150 km i do Gdyni 450 km czyli ok 600km w obie strony. I koszt wyniesie ok. 150 zł. Gdybyście mogły zebrać taką kwotę?
  5. [quote name='Kana']W ten weekend.[/QUOTE] A w który dzień? Bo jakby wszystko było OK to w niedzielę,mogłabym zawieźć sunię do Gdyni. Tylko w sobotę muszę o tym wiedzieć, żeby ją zabrać ze schronu .
  6. Beata to potencjalny DT/DS z Gdyni.I zrozumiałam,że wizyta ma być w weekend. A tak po za tym to nie rozumiem???????
  7. A czemu sunia ma jechać 24 w okolice Warszawy? Rozmawiałam z Beatą- potencjalnym DT/DS. Jeśli wizyta przedadopcyjna wyszłaby pozytywnie to Beata może przyjechać pociągiem w niedzielę do Bydgoszczy a ja bym tam przywiozła sunię.
  8. Jutro mogłabym małą wyciągnąć ze schronu ale co dalej???? Nie zapewnię jej opieki. Jestem po za domem ok.10 godzin a maluszka nie zostawię na tyle godzin na dworze. A w czasie mojej nieobecności Reks jest w kotłowni( która tak naprawde nie jest kotłownią) , a Reksa z takim maleństwem strach zostawić( znęca sie nad Korą onkiem )
  9. Martusiu, umieść ,jeśli możesz, sunię na NK, będę ją dalej rozsyłać. Ja niestety tego nie umiem( Lika 1771 o tym się przekonala ;) )
  10. Teraz zobaczyłam ,że szykuje się DT a może i DS. Mogę pomóc przy wyadoptowaniu suni ze schronu.
  11. [quote name='BoUnTy']Kochani, a jesli ja moge cos powiedziec... wolotariusze, kupce DOBRE witaminy z uwzglednieniem składnikowo układu kostnego Znim będzie ZA PÓŻNO... Ja mam taką właśnie trójłapkę - urodziła się z niedorozwojem [czyli prawie jak bez, bo łapka, a raczej jakis kikut jest tylko zawinięty pod ciało], jednak trafiła do mnie za późno... Już została postawiony wyrok - łapka nie udźwiga ciężaru ciała (a suczka ma 3 kg.) - sprawna będzie w najlepszym wypadku 2 lata, później zostanie jej tylko wózeczek. Kibusia po 5 m-cznych poszukiwaniach domku została u mnie na stałe...[/QUOTE] A jakie witaminy są potrzebne?Martusiu, a może wstawisz Amelkę na NK ? Polecę ją znajomym- sama tego nie umiem zrobić:shake:
  12. [quote name='Jo37']Wyślijcie wątek do beka i Anashar . Przy okazji OFF - czy znacie kogoś doświadczonego w sprawdzaniu domów . Po sunię Kawa z mojego podpisu zgłosił się dom w Janowcu Wielkopolskim . Zwracam za paliwo.[/QUOTE] Może ktoś z okolic Wągrowca, Gniezna , Żnina tam pojedzie? Jestem z Wielkopolski ale do Janowca mam ok. 130 km:-(
  13. Jutro trzymamy kciuki za odjajczanie :)
  14. [quote name='Multikota']Wczoraj Aresek był u weta i został zważony. Tydzień po przyjeździe do mnie ważył 19 kilo. teraz prawie 29 kg.:eviltong:[B] [IMG]http://www.dogomania.images/icons/icon1.gif[/IMG] [/B] [INDENT] [/INDENT][/QUOTE] No to się chłopakowi poprawiło :)
  15. Czyli sunia ma DT i szukany jest DS? Dobrze zrozumiałam?
  16. Trzymam kciuki za Was i za Rodiego. Pamietajcie ,ze pierwsze wspólne chwile mogą być trudne ale Rodi jest wspaniałym psem
  17. A jak sytuacja w okolicach Izy? Bo słyszałam w radiu wypowiedzi geologów o osuwiskach w okolicach Lanckorony - koszmar!!!!!!!!!!!!!!
  18. Nie umiem tak pięknie pisać;) i przyłączam się do życzeń LU Gosiak:loveu: Wszystkiego najlepszego Szanowna Jubilatko :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...