-
Posts
2704 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wapiszon
-
Amelka PSIE DZIECKO BEZ ŁAPKI juz w DS w częstochowie
wapiszon replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Martą i rozmawiałam z potencjalną Panią. Też odniosłam dobre wrażenie ale.... ale gdyby okazało się ,że coś jest nie tak , to co z sunią? Ja jej nie mogę przetrzymać( z obawy o jej życie) no i podróż jest długa? Mam jechać w ciemno? -
Jestem w szoku:crazyeye::crazyeye::crazyeye: [FONT=Arial Black]Żegnaj Lakusiu!!!:placz::placz::placz::placz:[/FONT][FONT=Arial Black]:placz: Jedyna pociecha,że ostatnie miesiące był wśród kochających Swoich Ludzi:shake: Aniu, trzymaj się. Byłaś dla Lakusia wybawieniem! [/FONT]
-
Amelka PSIE DZIECKO BEZ ŁAPKI juz w DS w częstochowie
wapiszon replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Niestety, nie mam możliwości zapewnienia opieki Amelce w ciągu tygodnia. Nie mam nas w domu ok. 10 h a malej nie zostawię na dworze na tyle godzin. Reks jest w tym czasie zamknięty w kotłowni ( a z Reksem nie zostawię maleństwa - nie poradziłaby sobie). a w domu w tym czasie urzędują koty:( W weekend to co innego. Myślę,że Amelka może jeszcze te parę dni zostać w schronie. Ten schron jest niezły, Panie tam pracujące naprawdę opiekują się psiakami. -
Amelka PSIE DZIECKO BEZ ŁAPKI juz w DS w częstochowie
wapiszon replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
No właśnie, bo jak nie w tę niedzielę to dopiero za tydzień będę mogla. I jeszcze sprawy finansowe : do schronu mam ok.150 km i do Gdyni 450 km czyli ok 600km w obie strony. I koszt wyniesie ok. 150 zł. Gdybyście mogły zebrać taką kwotę? -
Amelka PSIE DZIECKO BEZ ŁAPKI juz w DS w częstochowie
wapiszon replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kana']W ten weekend.[/QUOTE] A w który dzień? Bo jakby wszystko było OK to w niedzielę,mogłabym zawieźć sunię do Gdyni. Tylko w sobotę muszę o tym wiedzieć, żeby ją zabrać ze schronu . -
Amelka PSIE DZIECKO BEZ ŁAPKI juz w DS w częstochowie
wapiszon replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
To dokładnie kiedy w weekend? -
Amelka PSIE DZIECKO BEZ ŁAPKI juz w DS w częstochowie
wapiszon replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Beata to potencjalny DT/DS z Gdyni.I zrozumiałam,że wizyta ma być w weekend. A tak po za tym to nie rozumiem??????? -
Amelka PSIE DZIECKO BEZ ŁAPKI juz w DS w częstochowie
wapiszon replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
A czemu sunia ma jechać 24 w okolice Warszawy? Rozmawiałam z Beatą- potencjalnym DT/DS. Jeśli wizyta przedadopcyjna wyszłaby pozytywnie to Beata może przyjechać pociągiem w niedzielę do Bydgoszczy a ja bym tam przywiozła sunię. -
Amelka PSIE DZIECKO BEZ ŁAPKI juz w DS w częstochowie
wapiszon replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Jutro mogłabym małą wyciągnąć ze schronu ale co dalej???? Nie zapewnię jej opieki. Jestem po za domem ok.10 godzin a maluszka nie zostawię na tyle godzin na dworze. A w czasie mojej nieobecności Reks jest w kotłowni( która tak naprawde nie jest kotłownią) , a Reksa z takim maleństwem strach zostawić( znęca sie nad Korą onkiem ) -
Amelka PSIE DZIECKO BEZ ŁAPKI juz w DS w częstochowie
wapiszon replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Zadzwonię do Pani jutro po 16 -
Amelka PSIE DZIECKO BEZ ŁAPKI juz w DS w częstochowie
wapiszon replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Teraz zobaczyłam ,że szykuje się DT a może i DS. Mogę pomóc przy wyadoptowaniu suni ze schronu. -
Amelka PSIE DZIECKO BEZ ŁAPKI juz w DS w częstochowie
wapiszon replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[quote name='BoUnTy']Kochani, a jesli ja moge cos powiedziec... wolotariusze, kupce DOBRE witaminy z uwzglednieniem składnikowo układu kostnego Znim będzie ZA PÓŻNO... Ja mam taką właśnie trójłapkę - urodziła się z niedorozwojem [czyli prawie jak bez, bo łapka, a raczej jakis kikut jest tylko zawinięty pod ciało], jednak trafiła do mnie za późno... Już została postawiony wyrok - łapka nie udźwiga ciężaru ciała (a suczka ma 3 kg.) - sprawna będzie w najlepszym wypadku 2 lata, później zostanie jej tylko wózeczek. Kibusia po 5 m-cznych poszukiwaniach domku została u mnie na stałe...[/QUOTE] A jakie witaminy są potrzebne?Martusiu, a może wstawisz Amelkę na NK ? Polecę ją znajomym- sama tego nie umiem zrobić:shake: -
[quote name='Jo37']Wyślijcie wątek do beka i Anashar . Przy okazji OFF - czy znacie kogoś doświadczonego w sprawdzaniu domów . Po sunię Kawa z mojego podpisu zgłosił się dom w Janowcu Wielkopolskim . Zwracam za paliwo.[/QUOTE] Może ktoś z okolic Wągrowca, Gniezna , Żnina tam pojedzie? Jestem z Wielkopolski ale do Janowca mam ok. 130 km:-(
-
Jutro trzymamy kciuki za odjajczanie :)
-
KRAKÓW starsza suczka kundelek, zmarł właściciel MA DOM
wapiszon replied to Tajniaczka's topic in Już w nowym domu
Po prostu ręce opadają -
Zaglodzony ARES (mix goldena) JUŻ W NOWY DOMKU :)
wapiszon replied to caelestis's topic in Już w nowym domu
[quote name='Multikota']Wczoraj Aresek był u weta i został zważony. Tydzień po przyjeździe do mnie ważył 19 kilo. teraz prawie 29 kg.:eviltong:[B] [IMG]http://www.dogomania.images/icons/icon1.gif[/IMG] [/B] [INDENT] [/INDENT][/QUOTE] No to się chłopakowi poprawiło :) -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
wapiszon replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za Was i za Rodiego. Pamietajcie ,ze pierwsze wspólne chwile mogą być trudne ale Rodi jest wspaniałym psem -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
wapiszon replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
A jak sytuacja w okolicach Izy? Bo słyszałam w radiu wypowiedzi geologów o osuwiskach w okolicach Lanckorony - koszmar!!!!!!!!!!!!!! -
Nie umiem tak pięknie pisać;) i przyłączam się do życzeń LU Gosiak:loveu: Wszystkiego najlepszego Szanowna Jubilatko :loveu::loveu::loveu: