Jump to content
Dogomania

wapiszon

Members
  • Posts

    2704
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wapiszon

  1. Trzymamy kciuki za Lusię :)
  2. Jestem na zaproszenie MalgosMalgos, wieczorkiem poczytam i zobaczę jak mogę pomóc
  3. Gdzie jest pudelek i coś więcej o nim. Czy może to być DT?
  4. [quote name='conceited']Faktycznie :crazyeye: Myslalam, ze mozna tylko raz z jednego kompa a dzis udalo mi kliknac znow:diabloti:[/QUOTE] No to też codziennie będę klikać :)
  5. Zapisuję, porozgłaszam ale kasy nie mam :(
  6. Trzeba mamusi Elfika i Erki szukać domku!
  7. To czekamy na fotki. A w sierpniu, na końcu smyczy Ogiego widziałam niezłą laseczkę:evil_lol:
  8. Czy jest już znana przyczyna śmierci Tili?
  9. Trójłapek może znaleźć domek. Zobaczcie wątek Amelki : [url]http://www.dogomania.pl/threads/187073-Amelka-PSIE-DZIECKO-BEZ-%C5%81APKI-juz-w-DS-w-cz%C4%99stochowie/page69[/url] Najpierw znalazła DT u RENO a potem DS Cuda się zdarzają:)
  10. Lapać nie pomogę - za daleko :( Jaka inna pomoc jest potrzebna?
  11. [quote name='malagos']Kochane cioteczki, kliknijcie w mój bannerek, takie słodkie maleństwo szuka domku... Moze wiecie o jakimś dobrym?[/QUOTE] Nie widzę banerka :(
  12. Trzymam kciuki za malutką. Przeslalam na Lusi 40 zł:)
  13. Zbliża siw wrzesień i zaraz po wypłacie coś wpłacę.
  14. Jaka śliczna i szczęśliwa :)
  15. Umieścilam Szarika na owczarku .pl Na razie tylko tyle mogę zrobic :(
  16. Faksiu, biegaj szczęśliwy za TM [*] Bądź Aniołem Stróżem dla Kamelka, On teraz musi sobie poradzić bez Ciebie:(
  17. Super wieści. A ze zdrowiem to juz tak bywa, raz na wozie, raz pod wozem :)
  18. Faksiu, trzymaj sie chłopczyku. Kamelek się Tobą tak dobrze opiekuje .
  19. Trzymaj się Faksiu:) Kamelku opiekuj sie przyjacielem:)
  20. Beatko, nie poddawaj się. Korzystaj z rad Cioteczek i .... nie zostawiaj Boska. Trzymam za Was kciuki:)
  21. Te zdjęcia to miód na me serce:) Ale Amelcia urosła!!!!!
×
×
  • Create New...