Jump to content
Dogomania

Grażka123

Members
  • Posts

    1547
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Grażka123

  1. Proszę przekaż dotychczasowe wpłaty dla Mary i moją deklarację 50,00 zł/miesięcznie. Jeśli nie będzie z tym problemu chciałabym wpłacać w dalszym ciągu na konto ZEA. Napisz proszę czy będzie to możliwe. Wspaniale czyta się o Agacie i ogromnie się cieszę, że tak mu się powiodło.
  2. Elu, właśnie dotarłam na wątek. Dużo się działo i do tego nic dobrego. Jest jeszcze do ustalenia sprawa mojej deklaracji na Agata. Doprawdy nie wiem gdzie ją przenieść i jaką dziurę zatkać. Piesek z guzem powalający a i suczka też w potrzebie. Zadysponuj proszę moją deklarację tam gdzie bardziej się przyda. Jeśli uda się wyciągnąć pieska z guzem deklaruję jednorazową wpłatę dodatkowo jak będzie potrzeba.
  3. W piątek Yoko straciła przyjaciółkę, po długiej chorobie odeszła nasza babina, kotka Blondyna, która była z nami ponad 17 lat a z Yoko zaprzyjaźniła się od pierwszego dnia jej pobytu u nas. Lubiły razem polegiwać po obiedzie i w ogóle odnosiły się do siebie z sympatią. A nam trudno uwierzyć, że już jej nie ma.
  4. Szwy dziś zdjęte, goi się ładnie. Uprałam i założyłam jej jeszcze ubranko, niech chroni. Sunia bardzo grzeczna, myślę, że w przyszłym tygodniu zdejmę ubranko i już zupełnie będzie zagojone.
  5. Wczoraj przysłali wyniki badania guza: Rozpoznanie: Wieloogniskowy rozrost nabłonka przewodów wyprowadzajacych z torbielowatoscia i okołoprzewodowym zapaleniem limfocytarnym; mnogie ogniska złożonego o umiarkowanej złośliwosci, w badanych wycinkach nie stwierdzono naciekania naczyń, w wybranych losowo wycinkach pobranych z marginesów histologicznych nie stwierdzono ich naciekania przez komórki nowotworowe. W węźle chłonnym w barwieniu rutynowym nie stwierdzono komórek nowotworowych. Rozmawiałam z wetem, jest dobrze. Na razie będę kontrolowała drugą listwę. W środę zdjęcie szwów. Poniżej baleron z różowe różyczki:)
  6. Dobra wiadomość, jeśli nawet nie będzie to dom dla Agata to dobrze że jest zainteresowanie. Wiem, że Joasia dobrze dom sprawdzi i da właściwą rekomendację.
  7. Tydzień po zabiegu sunia czuje się dobrze i zachowuje się normalnie jakby nic się nie stało. Chodzimy już na długie spacery ale Yoko na smyczy bo inaczej to biega i podskakuje więc boję się o szwy. Jak widać ma dużo energii. Szwy będą zdjęte 8 marca. Jakoś musimy dotrwać. Wczoraj dowiedziałam się od zdenerwowanej bratowej, że jej sunia Figa też ma wykryte guzy i w przyszłym tygodniu będzie miała taki sam zabieg plus usunięcie narządów rodnych, nie była wysterylizowana. Co się dzieje z tymi suczkami, tyle przypadków, przecież Koda to samo. Strach pomyśleć co z suczkami w schronisku.
  8. Yoko dobrze zniosła zabieg. Odebraliśmy ją z przychodni około 12.30, jeszcze trochę oszołomioną. Wieczorem około 20.00 już zjadła kolację ze smakiem a dwie godziny później wyszłam z nią na krótko. Dziś cały dzień zachowuje się normalnie. Posiłki normalnie, spacery króciutkie, pilnujemy na zmianę, żeby nie majstrowała przy brzuchu. Byłyśmy na kontroli i wszystko goi się dobrze. Wet bardzo chwalił jej zachowanie. Dostaje antybiotyk i przeciwbólowy. Jutro też idziemy. Jest dobrze.
  9. Na filmiku psiaki bawią się w berka. Widać, że Pikselek dobrze się tam czuje.
  10. Poczytałam trochę i widzę, że w ogóle adopcje nie ruszają z miejsca. Agat musi poczekać. Pozdrawiam
  11. Dzięki za kciuki! mam nadzieję, że guzek okaże się niegroźny; jest niewielki i zauważyłam tylko jeden. Tarczyca bez zmian, rozumiem, że ustabilizowała się i morfologia w porządku. Czekamy na środę.
  12. Yoko miała dziś pobraną krew dla kontroli hormonu tarczycy, wyniki będę znała prawdopodobnie wieczorem. Oprócz tego wet oglądał guzek jaki jej wymacałam przy sutku. Niestety prawdopodobnie na gruczole, trzeba usunąć. Zabieg wyznaczony na przyszłą środę, może być do usunięcia listwa. Trzymajcie kciuki! Pozdrawiamy walentynkowo:)
  13. Świetne zdjęcia w tym ogłoszeniu, szczególnie ostatnie, czwarte chwyta za serce. Agat pies fantastyczny!
  14. Na konto ZEA przelałam 60,00 zł dla Greya, 27 stycznia. Serdecznie pozdrawiam
  15. Jeszcze trzeba poczekać. Ale akcja była! Jakiś czas nie zaglądałam więc czytałam z zapartym tchem.
×
×
  • Create New...