Jump to content
Dogomania

Grażka123

Members
  • Posts

    1548
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Grażka123

  1. Przesyłkę odebrałam, wszystko super ale w rozliczeniu nie widzę mydełka nr 39 i dodatkowo zamówionego werbenowego z pumeksem. Mydełka dostałam ale w rozliczeniu nie widzę. Uzupełnij proszę to w poniedziałek będę robiła przelewy. Serdeczności Wyjaśniło się na PW. Robię przelew, wyjdzie w poniedziałek.
  2. Dopakuj mi proszę to werbenowe z pumeksem. Dane do wysyłki podaję na PW.
  3. Jeśli Joasia coś zamówiła to tak Zauważyłam jeszcze dwa mydełka 31 i 35. Jeśli są wolne to bardzo proszę i zawieszki z kotkami, nie pamiętam numeru dwie proszę z czarnym i z białym kotkiem, zaraz sprawdzę, to będzie 21 a i d. Jeśli wolne to proszę wszystko KT. Proszę o podliczenie, przesyłka jak zwykle do paczkomatu. Trzymam kciuki za sunię, będę śledziła jej losy.
  4. Właśnie wróciłam z działki, serdeczności, wpłacam cegiełkę 20 zł., dziękuję za zaproszenie.
  5. Napisz proszę czy ja zapłaciłam. Mam już ładowarkę ale nie pamiętam. Nie widzę konta na PW. Z góry dziękuję
  6. Jagna, zobowiązanie uregulowane a fakturę wystaw kiedy będzie pora. Serdeczności
  7. Dorzucę się na badania Orionka tylko proszę o numer konta.
  8. Bardzo proszę, wspólna, do paczkomatu. Przypomnij proszę dane do przelewu.
  9. Lunka super sunia, tak bardzo podobna do mojej Jagódki jak była w starszym wieku, że aż łezka się kręci w oku (podobna tylko grubsza
  10. Elu, obawiam się, że przesyłka nadana w czwartek nie dojdzie przed niedzielą. Wyślij mi, jeśli to nie kłopot, kurierem w przyszłym tygodniu. Będę już na działce i odbiorę. Jeśli potwierdzisz, że to możliwe podam Ci adres na PW.
×
×
  • Create New...