Jump to content
Dogomania

Grażka123

Members
  • Posts

    1547
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Grażka123

  1. Jeszcze nie, to jednorazowa wpłata od zaprzyjaźnionej osoby z którą rozmawiałam o piesku. Deklarowicze Ola i Patryk oraz ja czekamy jeszcze z wpłatą na wyjaśnienie pewnych kwestii.
  2. Ale się dzieje. Jakie roześmiane oczy ma ten psiak. Niesamowita metamorfoza w porównaniu ze zdjęciami ze schroniska. Jak musiał tam cierpieć, aż przykro myśleć co czuł. Ale od teraz same dobre wieści, same dobre emocje. Zobaczymy jak mu się ułoży w hoteliku.
  3. Wspaniale, że będzie zaopiekowany. Wielu szczęśliwych dni piesku.
  4. Jeszcze jeden mały kroczek i będzie pieszczocha. Wspaniała nowina, do pozazdroszczenia takie pozytywne emocje. Lunka super.
  5. 5 października minęło 6 lat od kiedy Bajeczka była z nami ale nie byłam w stanie nic napisać. Cały czas tęsknię.
  6. Bardzo dziękujemy Ewo, to dla nas wielka pomoc, Lunka ma mało deklaracji i wszelka pomoc jest cenna. Na razie nie jest adopcyjna, wiem że Jagna robi co może ale to może potrwać.
  7. Finek odchuchany będzie cudny, uszka słodkie. Moi Rodzice mieli niewidomą suczkę Znajdkę. Na spacery z nią miałam pantofle podzelowane metalowymi żabkami. Często chodziła luzem, bez smyczy i zawsze wiedziała gdzie jestem. Miała cukrzycę i na insulinie żyła półtora roku. Zmarła w wieku około 12 lat. Przybłąkała się dorosła w zaawansowanej ciąży. Było to dawno ale mam ją w pamięci. Ruda i zgryźliwa.
  8. Jestem z Wami i gotowa do wspierania. Myślę, że to odpowiednia pora do zabrania Agata ze schronu skoro tak pozytywnie reaguje na zmianę warunków. Mam jeszcze prośbę, Marta jak będziesz w schronisku następnym razem, zajrzyj proszę do boksu, tego z którego wyszedł Agat. Czy nie ma tam tego chudziaka, czy rudzielec jest naprawdę tym psem, którego oglądałyśmy. Tak dla mojego spokoju bo nie potrafię ich rozpoznać. Jeśli oczywiście nie sprawi Ci to wielkiego kłopotu.
  9. Jeśli nie filmik to może wiadomość, bo tak naprawdę to nie wiadomo w jakim stanie się znajduje. I tak mija tydzień za tygodniem. Może być tak, że ten problem sam się wkrótce rozwiąże.
  10. Bazarek został rozliczony, dla Pikselka jest 373,50 zł. Proszę o podanie na PW numeru konta do przelewu.
  11. Bazarek został rozliczony, dla Weny jest 373,50 zł. Proszę na PW o numer konta do przelewu.
  12. Na razie może powstrzymaj się z wieszaniem firanek do których Luncia zdecydowanie czuje wstręt. Jak podasz mi wymiary coś może uda mi się wybrać z zapasów pozostawionych przez moją Mamę. Ceny na wszystko są odstraszające i trzeba sięgnąć do tego co jest a czuję, że należy Ci się jakieś zadośćuczynienie. Jaaga podziwiam Twoje zaangażowanie, poświęcenie a przede wszystkim wiedzę i chęć pomocy tym biednym zwierzakom. Podziwiam.
  13. Obawiam się, że takie zastrzeżenia mogą być do każdego miejsca a przecież trzeba go gdzieś umieścić. Nigdy nie ma pewności jak psiak zareaguje na zmianę miejsca, otoczenia. Luna wydawała się zrównoważoną, spokojną suczką w zasadzie bezproblemową a teraz demoluje dom Jaaga i trudno powiedzieć ile czasu będzie potrzebowała i czy w ogóle dojdzie do normalności. Na pewno miejsce gdzie Agat będzie umieszczony musi zdawać sobie sprawę ze stanu w jakim się znajduje i podjąć decyzję świadomie.
  14. Podejrzewam, że jest zupełnie rozchwiana emocjonalnie. Dużo się zmieniło w jej życiu i musi dać sobie z tym radę. Ma zupełnie inny charakter niż Bajeczka. Te same emocje a zupełnie inny sposób reagowania. Bajka się chowała a Luna szaleje.
×
×
  • Create New...