Jump to content
Dogomania

Grażka123

Members
  • Posts

    1548
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Grażka123

  1. Podejrzewam, że jest zupełnie rozchwiana emocjonalnie. Dużo się zmieniło w jej życiu i musi dać sobie z tym radę. Ma zupełnie inny charakter niż Bajeczka. Te same emocje a zupełnie inny sposób reagowania. Bajka się chowała a Luna szaleje.
  2. Zupełnie nie wiem co napisać, może spodobało jej się przebywanie w ogrodzie i chce tam wyjść. Przykro myśleć, że traktuje miejsce gdzie przebywa jak więzienie i chce się wydostać. Spotkałaś się może już z takim postępowaniem?
  3. Moja deklaracja jest aktualna i jeśli Agat opuści schron będę go wspierać w miarę moich możliwości.
  4. Z Bajką było podobnie. Wychodziła na spacery bardzo chętnie ale założenie szelek, przypięcie smyczy było wyzwaniem. Miesiącami usiłowała uciekać jak podszedł do nas jakiś mężczyzna, sąsiad czy nawet przechodzień na chodniku. Nigdy jednak nie usiłowała ugryźć. W końcu jednak czas zrobił swoje. Myślę, że z sunią będzie tak samo.
  5. No, no, no cóż za zmiana, czuję, że teraz będzie coraz lepiej i szybko przyzwyczai się do lepszego życia. Nie napisałaś czy próbowałaś ją dotknąć, pogłaskać. Ślicznota w eleganckiej, czerwonej obróżce! A minę ma taką zdziwioną jakby chciała powiedzieć "Dziwny jest ten świat". Krecik może nie jest najprzystojniejszy ale widocznie jej pasuje.
  6. Jestem ciekawa czy suńka zdecydowała się na wyjście dziś z domu. Byłaby to bardzo dobra wiadomość. Wczoraj miała ochotę ale przeszkodziła pogoda, może udało się dziś.
  7. Czy są jakieś nowe wiadomości o chudziaczku? czekamy na dobre wieści.
  8. W odpowiedzi na moją informację o przesłaniu podkładów Jaaga odpisała, że sunia dziś miała ochotę wyjść z innymi psami na dwór, niestety bardzo padało, ale oznacza to, że jednak jest postęp w aklimatyzacji suni. Byle tak dalej, jeden kroczek został zrobiony!
  9. Dziś poszła do Jaaga paczka z podkładami. Może sprawią, że będzie mniej pracy przez jakiś czas. Choć na pewno nie rozwiążą problemu. Martwię się, że sunia utknie u Jaaga na dłuższy czas i nie będzie to łatwa opieka.
  10. Wspaniała wiadomość. Może uda się mu pomóc, Tola napisała, że wyniki badania krwi są dobre. To chyba dobrze rokuje.
  11. W razie potrzeby, poza stałą, będę wspierała dodatkowymi wpłatami na zakup karmy.
  12. Nie są to dobre wiadomości, trudno powiedzieć kiedy jej odpuści choć podobno czas leczy rany. Co ona musiała przejść można się tylko domyślać. Trzeba się przygotować na dłuższy pobyt suni bo w tej sytuacji nie ma sensu szukać jej miejsca. Jak dostanę od Ciebie adres to prześlę podkłady jakie mam w domu, będzie łatwiej.
  13. To świetnie. Moim zdaniem trzeba jak najszybciej przewieść go do hoteliku zanim wet schroniskowy czegoś się nie dopatrzy.
  14. Myślę, że musi się przyzwyczaić i określić w nowej sytuacji. Trzeba dać jej trochę czasu.
  15. Być może wszystkie psy z tego schroniska są zarażone. Brak higieny i opieki weterynaryjnej na odpowiednim poziomie.
  16. O rany! to dopiero się porobiło. Może skusić ją na smaczek i przypiąć smycz żeby mogła wyjść na spacer. Nie jest taka domowa jak się wydawało z początku. Bajka też na początku miała problemy z obrożą i smyczą, stroniła też od ludzi ale w domu zachowywała się dobrze. Z łazienki korzystała awaryjnie. Poza tym była na parterze i mogłam wypuścić ją na ogród w pierwszym okresie, ale od początku mogłam chodzić na spacery. Przez pierwsze tygodnie używałam szelek nie obróżki którą miała założoną na stałe. Mam nadzieję, że szybko się przyzwyczai, była długo w schronie i jej zachowanie może jest wynikiem gwałtownej zmiany. Ale i tak współczuję.
  17. Wspaniała wiadomość. Tylko czy schronisko wyda chorego psa a trzeba go wysłać jak najszybciej.
  18. Wreszcie wiadomość, chyba dobra, ale strach w ochach ogromny. Sunia śliczna ale pyszczek siwy. Czekam na dalsze wieści.
  19. Obdzwoniłam hotele w mojej okolicy. Bez wolnych miejsc do końca października. 500,00 zł + karma - drogo, ale to okolice Warszawy. Piszę tak orientacyjnie.
×
×
  • Create New...