Jump to content
Dogomania

Grażka123

Members
  • Posts

    1548
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Grażka123

  1. Cztery lata temu powiększyła naszą rodzinę sunia, która sześć lat spędziła w zamojskim schronisku czyli też z dużym stażem schroniskowym; jestem pewna, że z Klarą spędzą Panie wiele radosnych chwil, że podbije Wasze serca, podobnie jak w nasze wkradła się Bajka.
  2. Dziś minął następny rok, to już czwarty... Bajka zdrowa i śliczna, tylko pyszczek mocniej posiwiał. Tak wyglądała dziś na spacerze i w ogrodzie.
  3. Witam i pozdrawiam przyjaciół Bajki. Chodzimy ciągle na spacery po łąkach i polach, na razie przyroda budzi się po zimie powoli bo jest bardzo sucho. Bajka chętnie spaceruje, płoszy bażanty, które z krzykiem wzbijają się w powietrze. Jest zdrowa i taka pełna energii, zupełnie nie widać po niej wieku a przecież ma już około 12 lat. Jest z nami czwarty rok. Bardzo nam zapadła w serce, jest członkiem naszej rodziny, zupełnie bezproblemowa i ogromnie przyjazna wobec wszystkich. Zdjęcia zrobiłam wczoraj i dziś na porannym spacerze...
  4. Kumpele znów na działce; zaprzyjaźnione i uśmiechnięte... chyba polubiły wspólne wyprawy.
  5. Lipcowe spotkanie na działce kumpeli. Hana - żywe srebro, Bajka - grzeczna i spokojna. Całe szczęście, że zaprzyjaźniły się i chętnie razem przebywają.
  6. Bajeczka kocha spacery, może cały dzień być w ogródku ale na spacerek zawsze gotowa, zaprasza w pląsach. Nie mamy serca jej odmawiać.
  7. Kochani, to już dwa lata jesteśmy razem. W środę odwiedziły nas Joasia i Hana; było wietrznie ale spacer był przyjemny i znów skorzystałyśmy ze słoneczka. Hana i Bajka spotkały nawet jednego przystojniaka. W piątek też poszłyśmy na długi spacer ale tym razem same, to znaczy razem. Poszłyśmy do lasu ale nie było rydzów w trawie, ani maślaków w sosenkach, ani kozaków w zagajniku; miałyśmy za to super spacer z kopaniem dołków i włóczęgą po łąkach i rżysku (gdzie znalazłyśmy pieczarki) a wędrówka po lasach i zagajnikach też jest fajna. Po spacerze było śniadanie i nie przeszkadzał nawet uciążliwy kot (to Blondyna), który bezczelnie chlipał wodę z psiej miski (ona taka jest). Tak upływają nam teraz dni i powiem Wam, jest super. Pozdrawiamy wszystkich czytających, Grażyna i Bajka z Rodziną
  8. Klara to sunia o wspaniałym charakterze, jej świat się zmienił i teraz może spokojnie czekać na kogoś, kto zapragnie dzielić z nią swój dom.
  9. Hana wygląda młodo. Ma piękne, mięciutkie futerko, puchaty ogonek a żywe spojrzenie odejmuje lat. Ma siwiejący pyszczek ale porusza się dziarsko. Podobnie jak u Bajki, zupełnie nie widać po niej lat jakie pewnie ma.
  10. Dobre zdjęcia bardzo Hanie pomogą. W realu sunia jest o wiele ładniejsza a dobre zdjęcia oddadzą jej prawdziwy wygląd i mogą być drogą do własnego domu.
  11. Kot Rudolf przyglądał się suczkom z wysokości stołu i pozdrawia wszystkich dogomaniaków serdecznie i wiosennie.
  12. Tak, Hana była u nas ze swoją pierwszą wizytą towarzyską od kiedy zamieszkała w Warszawie. Okazała się bardzo milutką sunią, otwartą i niekłopotliwą. Choć Bajka jest zazdrosna i nawet powarkiwała, Hana zachowywała się z godnością. Na spacerze była zainteresowana otoczeniem, ożywiona z Bajką stanowiły zgrany duet, miały wspólne zainteresowania. W domu pilnowała się Joasi ale podchodziła do wszystkich i podbiła nasze serca charakterem i urodą. Zrobiłam kilka zdjęć, niestety ciągle telefonem i może nie są najlepszej jakości ale są na pewno pamiątką tej wizyty. Niestety niektóre okazały się jeszcze za duże ale kilka jest.
  13. Nie do wiary jak podobna do Bajki; jeszcze do tego wyraz oczu - identyczne spojrzenie. Jej siostra też śliczna suczka, ale widać, że powinny obydwie mieć więcej ruchu. Myślę, że wrażenie tuszy potęguje gęsta sierść, latem mogą wyglądać szczuplej (no i jak zamieszkają w domu, na kanapie i w ciepełku).
×
×
  • Create New...