Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. matuszku, gdzie Ty tę biedną Julę wygrzebałeś? Ona juz chyba rok czeka :(
  2. ciotka! czapki z głów dla Was! A poza tym - - podrzuciłabys jakos fanty na bazar to wystawię, popilnuje i powysłam - chyba ze komus juz dalas - wzięłabyś od razu hamak i fioletowy koszyk - i podrzucilabys fv za swinkę - za wygrany bazar ( cel wskazuje wygrywający) dostaniesz 31,00 - daj wogóle jakis nr konta - to ci przeleje za Gryzkę ... i trzymajcie się
  3. A o której i gdzie? Może ja bym przybyła?
  4. ... lub komedio-dramat ;) solito - talerzyki dotarły! pikne są!
  5. przelałam to , co mi dzis dałaś ronju:)
  6. magdzie dasz? zebym wiedziala kogo napastowac o zaniesienie do ksiegarni??? jak masz jeszcze cos na bazar - to od razu daj i powiedz na kogo ma byc wystawione. to za jakis czas dopiero bedzie wystawione - bo troche potrwa zanim to do mnie dotrze. i jakis link do krówki i jej mamy i na kogo wplaty i gdzie?
  7. to trzeba było od razu mnie dać! mogę wystawic i dbać o bazar.
  8. ja wiem, ze teraz nie pora na to - ale jakby się wszystko udało i jakbyście brały Flippera - to PROSZĘ niech ktoś z dogo weźmie te nieszczęsne talerzyki od solito dla mnie, baardzo proszę!!! A żebyście nie myslały , że ja tylko 6,50 tak bardzo chcę zaoszczedzic na wysyłce - to niech Zdrojka zaświadczy że ja z nawiązką to wpłaciłam - na Bandiego :)
  9. wątek gąsek - proszę bardzo: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=86846[/URL]
  10. ulv! czy mam tam jechać i Cię pucnąć? bardzo proszę o sprawdzenie czy kaerjot zapłacila i czy wysłać jej gąski? ulv!!!! czy mam się na Ciebie demonstracyjnie obrazić? chcesz? ;)
  11. aaa tak żabe dostałam !!!! bardzo piekna jest :) to co z gąskami?
  12. no to ja Was na ziemię sprowadzę ;) nie mam nerwów bawić sie z pw do kazdej z was z osobna . dostałam 8 gąsek. 2 więła kam jak rozumiem - jedna dla mnie. zostaje 7. tam kaerjor licytowala - czy ona juz wplacicla i mam wyslac? macie adres? czy jak reszte bede sukcesywnie wystawiac n azwierzyniec ulv - to będzie dobrze?
  13. to nie jest zjedzony domek - to mój TZ na koszyk plastikowy nadepnął i tak powstał domek dla świnki
  14. co to znaczy ? te pokrętne odpowiedzi? co one znaczą? ;)
  15. ... a ulv pewnie teraz siedzi w kąciku i cichutko popłakuje sobie. ulv! wracaj zaraz ;)
  16. tak mi przykro Wiolu ... ale zawsze warto próbować ...
  17. O! tak szuybko datarło? mój bank jest jednak całkiem porządny :)
  18. z tego co pamiętam - to problemy trwały nie więcej niż tydzień!
  19. kurczę ... wiecie - jak do mojej mamy trafił na DS pies, znaleziony na przystanku pks co na początku wyglądał tak, że nazwałysmy go Bazylek - to po tygodniu mama prawie do mnie z płaczem dzwoniła, ze on ja gryzie po nogach, po rekach, ze sika, ze niszczy dywan, warczy na mojego ojca itd. I ja jej tłumaczyłam - że to młody pies, że to z nim jak zdzieckiem, zeby sobie np. siedmiolatka wyobraziła, ze ten siedmiolatek sie złości czy ze cos niszczy. Że pies sie musi przyyzwyczaić, uwierzyć, ze znalazł dom, poczuc sie bezpiecznie. Może jeszcez sie dotrą? ps. teraz pies nazywa się Bazyl i jest tak "dotarty" że spi w łózku i kopie metrowe dziury w ogródku pod jałowcem ;)
  20. podpisano co za koszmar ....
  21. proszę bardzo - oto świnki: Helenka- [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/hella.jpg[/IMG] i Zocha - [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/hella1.jpg[/IMG]
  22. A tom zaoszczędzila - zamiast poczcie 6,50 - dam Bandiemu 50,00 :evil_lol:
×
×
  • Create New...