-
Posts
6796 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pucka69
-
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
pucka69 replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
oj, no wiem co znaczy taki emotikonek, ale ja tak lubię te Twoje komentarze .... takie czarno-sarkastyczne .... -
10 letni cocker spaniel we Wrocku - już bezpieczny :):):)
pucka69 replied to Negri's topic in Już w nowym domu
ooo! Charli !!! super!!! -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
pucka69 replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
hehehe przeciez kochasz swinki :) to wezmę smycze - bo do Agi już jadą nowe to sobie kupisz. Znaczki niech jeszcze poleż, dobra, dobra ... -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
pucka69 replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
jest piękny ten kot !!! green - mogę wystawić na bazarek odłożone dla ciebie smycze i znaczki? dla świnki jednej potrzebne pieniazki. morskiej... -
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
pucka69 replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
ale czemu tam jest? nieładna jest? mało reprezentacyjna? gryzie kogoś? co można zrobić? -
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
pucka69 replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
jak to w wiacie? co to znaczy? to lepiej czy gorzej? ja mam nadal 3 świnki. okazało sie ze zyta - ta w avatarku ma zapalenie pecherza, bierze antybiotyk. jest tez podejrzenie takiej choroby - utajonej, przekazywanej przez matkę,mam nadzieje ze sie nie uaktywni ... ze złych wieści - ciotka zasadzkas chciała wyadoptowac taka jedną swinkoosobę, wszystko dograła, ciotka morisowa osobę odebrała ....po czym sie okazalo ze osoba ma nóżki sparaliżowane ... wiecej o tym na wątku swinek z labo :( -
10 letni cocker spaniel we Wrocku - już bezpieczny :):):)
pucka69 replied to Negri's topic in Już w nowym domu
może Tanitka jedzie? ona jakoś tak jeździ Wrocław - Warszawa i na odwrót -
10 letni cocker spaniel we Wrocku - już bezpieczny :):):)
pucka69 replied to Negri's topic in Już w nowym domu
no visenna - piękne to zdjęcie z Tobą w tle ... jeśli chodzi o panią sąsiadkę - co to komentowała zasikane schody - to ja bym zrobiła minę pierwszej naiwnej i powiedziała ze zdziwieniem " ojej, a ja własnie wszystko zmyłam. musiałam nie zauwazyć. to lecę po mopa i przetrę jeszcze raz" :) może ciotki spanielkowe chciałyby torbę na zakupy ze spanielkiem? - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=83241[/URL] -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
pucka69 replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
taki bazarek - dla Was ten z kotkami - podbijajcie, bo wyjeżdzam : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7173046#post7173046[/URL] -
Roan podobno :) bardzo ładanie! te uszy ma kosmiczne! takie tu wystawiłam dl Roana - podbijajcie bo wyjeżdzam : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7173046#post7173046[/URL]
-
Ronju! chyba już czas zmienić avatarek ;)
-
o boze, mam sklerozę ! ;) Korenię miałam na myśli rzecz jasna! No to wlaściwie pytanie retoryczne było! :) To co ? Odbierzecie i podrzucicie Ulv? Bo to jedzenie dla kotka u cioci ulv. To pewnie jest potrzebne. ulv pewnie sie nie przyzna ze bardzo potrzebne. Nooooo? Bardzo prosimy? Nie będziecie odwiedzać ulv w najblizszym czasie? Księgarnia jest na Ruskiej 2 przy Pl. Solnym - Centrum taniej Ksiazki sie nazywa, jutro do 16 czynna, trzeba wziac reklamówkę z napisem "odbierze Magda"
-
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
pucka69 replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
ano tak ... chyba... byliście z nią na spacerku? macie nowe zdjecia? jak Julka teraz wygląda? -
Ja tam prosta dziwucha jestem i się nie znam, ale chciałabym wrócic do sprawy tego weta, który w Polsce robił operację. Czy on ma pozostać bezkarny? Czy ktoś ( afn? ostródzkie schronisko?) nie może czegoś zrobić? Napisać skargę do Krajowej Izby Weterynaryjnej na przykład? No ja wiem, ze on ma umowe ze schronem - ale czy nie ma innych wetów w Ostródzie? Jeśli nie znam sytuacji czy cóś - to bardzo przepraszam ...
-
ale za mnie durna pałka :) są! są ogłoszenia!!!
-
tam coś powinno być pod tymi numerkami tak?