Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. chodzi o talerzyki z bazarku, żaden szyfr ;) to co z tym kontem ?
  2. dobra Zdrojka - to masz ode mnie te 50,00 -to daj 100,00 od siebie - tylko jak bedziesz kiedyś u tego foxa z Uciechowa( imię wypadło mi z głowy) - to wiesz , nie ? TALERZYKI!!!! Na to konto co powyżej było podane tak?
  3. solito! to dasz te talerzyki? kaska dotarła?
  4. napisz"księgarnia warszawa - dla Małgorzaty" :)
  5. ulv - czy zaniesiesz gąski i zabę od bianki do księgarni?
  6. nie podpuszczaj mnie - bo wkleję jeszcze Zofię i Helenkę ;)
  7. A oto co mamy dla Dawcia: Świnka Zyta sie myje : [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/myjesie.jpg[/IMG] i jeszcze taka swinkę śmieszną mamy: [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/rysiuga3.gif[/IMG]
  8. a zobaczcie - jaką torbę wyszyłam na bazarek. Podoba się? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8156896#post8156896[/URL]
  9. zdrojko! i co? będziesz pomagać w transporcie ? a mogłyby moje talerzyki pojechać od solito z psem i bys je wziela i kiedys bym sobie od ciebie je odebrała?
  10. Ziomal na 1 zdjęciu est jakiś taki zatroskany. Czym to wytłumaczysz?
  11. To miś Ziomala, czy kto?
  12. 17 - letnia Hala, ja pamiętam ... Ulv - czyli w najbliższym czasie nie jedziesz do Uciechowa ?
  13. ulv? w który czwartek lub piatek ? dzis czy za tydzień?
  14. ulv - bo zasadzkas szukała domu dla królika. tylko dla duzego króla wykastrowanego albo kroliczycy
  15. o! tak! solito tez musi wiedzieć! a ulv se kółko wyłączyła i udaje, ze jej nie ma ;)
  16. jasne fonko - mozesz kiedy chcesz ;) ulv - noooooo odpowiedz miiiiiii ....
  17. ulv - po raz ostatni pytam czy jedziesz do uciechowa wkrótce? fonko - zapomnialam o lampie :( kiedy moge po nia pojechac? na pl. bankowy, tak? szkoda ze zapomnialam - jutro - wlasciwie dzis - by pojechala do wrocka :( ulv a ten królik do Twój czy szuka domu?
  18. i co z królicą? to duża ? czy miniaturka?
  19. ło rany !!! biedulek taki!!!całą amputoawana?
  20. [quote name='fona']pucka, wyslalam pw[/quote] pw odebrano, telefon podano. dzwoniła i umówiłyście sie??? :B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::Rose::Rose::Rose::Rose::sweetCyb::sweetCyb:
  21. a moze znasz miejsce w srodmiesciu czynne teraz łatwe do znalezienia gdzie to moze czekac az je odbiore> np pan Heniek z kiosku? pani Frania od fryzjera ? No?
  22. no fonko? słoneczko? Księżycku? moja kochana? będziemy wczęczne do grobowej deski. uciechów. ja. piesek Dino - dla neigo jest lampa. Noooooooooooooo???
  23. aaaaaaaaaaaaaa to co ciotka - pomożesz??? już piszę o co chodzi ... [B]Szukam kogoś z Warszwy kto będzie dziś koło 17 w okolicy centrum i mógłby wziąć od patch75 lampę do naświetlań dla Uciechowa i przechować ja przez parę dni i ewentualnie przywieźć mi ją do ksiegarni - jesli jest niewielka - to ja mogę po nią podjechać. Pewnie nikogo takiego nie ma???[/B]
×
×
  • Create New...