dobra Zdrojka - to masz ode mnie te 50,00 -to daj 100,00 od siebie - tylko jak bedziesz kiedyś u tego foxa z Uciechowa( imię wypadło mi z głowy) - to wiesz , nie ? TALERZYKI!!!! Na to konto co powyżej było podane tak?
A oto co mamy dla Dawcia:
Świnka Zyta sie myje :
[IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/myjesie.jpg[/IMG]
i jeszcze taka swinkę śmieszną mamy:
[IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/rysiuga3.gif[/IMG]
zdrojko! i co? będziesz pomagać w transporcie ? a mogłyby moje talerzyki pojechać od solito z psem i bys je wziela i kiedys bym sobie od ciebie je odebrała?
ulv - po raz ostatni pytam czy jedziesz do uciechowa wkrótce? fonko - zapomnialam o lampie :( kiedy moge po nia pojechac? na pl. bankowy, tak? szkoda ze zapomnialam - jutro - wlasciwie dzis - by pojechala do wrocka :( ulv a ten królik do Twój czy szuka domu?
a moze znasz miejsce w srodmiesciu czynne teraz łatwe do znalezienia gdzie to moze czekac az je odbiore> np pan Heniek z kiosku? pani Frania od fryzjera ? No?
no fonko? słoneczko? Księżycku? moja kochana? będziemy wczęczne do grobowej deski. uciechów. ja. piesek Dino - dla neigo jest lampa. Noooooooooooooo???
aaaaaaaaaaaaaa to co ciotka - pomożesz??? już piszę o co chodzi ...
[B]Szukam kogoś z Warszwy kto będzie dziś koło 17 w okolicy centrum i mógłby wziąć od patch75 lampę do naświetlań dla Uciechowa i przechować ja przez parę dni i ewentualnie przywieźć mi ją do ksiegarni - jesli jest niewielka - to ja mogę po nią podjechać. Pewnie nikogo takiego nie ma???[/B]