Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. ciotka - czy Ty czasem w centrum nie mieszkasz? a może wiesz to mieszka? potrzebny jest. mało kłopotliwie ... [B]ps nie chodzi o żadne zwierzę !!!![/B]
  2. [quote name='fona']to w takim z plastikowym zamknieciem - ono idealnie przylega (tak jak w niektorych transporterach) - nie wierze, ze to otworzy - a jesli, funduje jej karme przez rok ;)[/quote] ech, ryzykantka z Ciebie, ciotko !!!! a na Giełdzie też grasz?
  3. ulv czy Ty wiesz ze moje są jedne gąski? juz zapłacone? tylko nie nieś ich jeszcze do księgarni, bo jeszcze zabe licytuje od bianki ....
  4. ja lubię piec i gotować, pod warunkiem że nie codziennie. i lubię wyszywać i na drutach robić... neigh - a z czego te powidła?
  5. rany boskie - neigh!!! mam wyrzuty sumienia ze Ci te świnie podsyłałam!!! (morskie) Napewno je chcesz do kompletu?
  6. moze to i lepiej ze nie pociągiem, sama wiesz jak ona wygląda.
  7. Piękna sunia! No ja niestety nie moge - 12 godzin poza domem, 32 m2 mieszkania- a w nim TZ, ja, 3 świnki morskie moje +2 świnki na tymczasie
  8. dopiero znalazłam ten wątek. Ulv - on jest w hotelu czy u ciebie bo nie mogę znaleźć?
  9. Twój TZ to już sie chyba poddał, co? ;)
  10. takie śliczne łaciatki to napewno dom znajda szybko. pewnie juz wiesz - ale mozesz im dac jako przysmak taki gerberek dla dzieci - bardzo lubią.
  11. ale piękny słodziak !!! Nooooo!!! TZ-ecie Kostek ???? Nooooo??? Może go czymś przekupić? Coś ugotować na przykład?
  12. a może tutuł wątku byście zmieniły, co?
  13. oj, to chyba nużyca - Konga to nasza stara znajoma ....
  14. kurcze - co to jest w tych tylnych łapkach? Krzywica? Zapalenie stawów?
  15. a te nogi to czyje? tak tylko pytam - bo buty super!!! Aksa chyba do wojska idzie, tak;)?
  16. A jak stan samej suni? To jednak niesamowite, ze aż tak schudła ...
  17. [quote name='moka1']Misja zakończona! Uroczy brunecik już w domu!Odmeldowuję się tymczasem. Do następnej spontanicznej akcji ;).Takie lubię najbardziej:evil_lol:[/quote] :B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::Rose::Rose::Rose::modla::modla::modla::modla:
  18. czyli znalazłyście - ufff! ulżyło mi! po raz pierwszy w życiu żałowałam, ze nie mamy samochodu ;) skąd wytrzasnęłyście mokkę??? [B][COLOR=darkred]sorki - mokę :)[/COLOR][/B]
  19. wyszyłam kolejne torby - jedna z nich - ta z bernardynem jest na słonika - tylko nie wiem gdzie wpłaty, czy na afn można? http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=85636
  20. a ja zrobiłam torby nowe - jedna z nich jest na kotki! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=85636[/URL] Green - wlasnie sobie przypomnialam, ze solennie obiecalam rzeczy z logo afn tylko na "ogólny" przeznaczać - więc wszystko nadal czeka na Ciebie. A pieski czekają ... a Green nie wpłaca... buuu ...
  21. do Mrówy? Jestem nie w temacie ... A jeśli odebrałas to zwracam honor :) nigdzie nei widzialam - moze MIAŁAŚ napisac. Czy ciasteczka waniliowe smakowały potfforom?
×
×
  • Create New...