-
Posts
6796 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pucka69
-
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
pucka69 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
będę zamawiać dla świnek u bianki różne rzeczy. co jej zamówić dla maluchów chciałam . poradźcie. puszki? suche? jakie? -
Ulv - rozumiem co czujesz. Miałam przez moment Tradycjusza - świnke oddaną - nie poszłam z nim do weta - miałam go tylko przez noc i oddawczyni mówila ze zdrowy. Miał lekka biegunkę - dałam lakcid i pojechał do dt. Dziewczyny z dt z nim za 2 dni juz u weta były okazało sie ze zeby źle rosną, ranią policzek od środka i on jesc nie moze, został umówiony na przycięcie zębów. Zabieg miał byc ok tygodnia od momentu kiedy go dostałysmy. Swiniak umarł w drodze na zabieg. Musiał byc bardzo juz wyniszczony. To było dawno temu, a ja nadal go widze - jak biegnie pędem do pełnej miski i tylko cos tam później dłubie - nie mógł gryźć. Dlaczego nie poszłam do weta? Gdybym mogła cofnąc czas ... A co do tej osoby - może ona tak wcale nie mysli? Czasem cos się chlapnie, człowiek potem żałuje, że cos powiedział, może nerwy, emocje wzięły górę? Pokerku - to prawda co piszesz, zabawne sa takie spotkania w realu :)
-
Apso - co mówiła pani doktor ciekawego? ja dopiero w przyszła sobotę do niej idę z wyleczona ( mam nadzieję) Wikta ;)
-
przyjeżdzam w sobotę - IC co wyjeżdza z wawy o 8.25 i o 13.33 jest we wrocku. Wyjeżdzam - w niedzielę lub w poniedziałek, jeszcze zobaczymy. Śpię u Bianki (Bianko - mam cos brać - śpiworek, ręczniczek, kapcie, koszulkę do spania, coś?) Zorganizujmy jakies spotkanie razem co? U którejś z was czy w knajpie? Cooo? Przyjedziecie po mnie na dworzec? Korenio - juz obiecalam Wikcie hamaczek od Ciebie :)
-
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
pucka69 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
my też Cię kochamy :) -
oktawio - jak chcesz to mi przyslij - wstawię - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
dziewczynki - ja strasznie Was przepraszam - ale nie wyobrazam sobie - królika, świnki, jeszcze jednej świnki - w trzech transporterkach i jeszcze te dwa z biegunką w pociągu - 5,5 godziny w kolejnym transporterze. Zeby to osobowy chociaż był - ale to IC. Moga mnie wywalic z nimi, jak ktoś samochodem by jechał to ja się dołożę pieniężnie - ale kurcze - nie wezmę ich pociągiem - zwłaszcza po tym co Zasadzkas ostatnio przeżyła w pociagu z psem prosto ze schronu
-
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
pucka69 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no i super że terierka znalazła domek! jak ja sie cieszę!!! -
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
pucka69 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Neigh - to przyjedziesz jutro czy nie? I o której mniej więcej? do 12? po 12? TZ się okazał przywiązany do ręczników niektórych - nie podejrzewałam go o to ;) ale udało mi się 2 małe wyszarpnąć i 3 duże, oraz flanelową poszwę na kołdrę.