Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. będę zamawiać dla świnek u bianki różne rzeczy. co jej zamówić dla maluchów chciałam . poradźcie. puszki? suche? jakie?
  2. no chyba pilne - nie wiuem czy GB dostała ten adres???
  3. mrówa - zaraz zrobię przelew edit - zrobiłam
  4. Ulv - rozumiem co czujesz. Miałam przez moment Tradycjusza - świnke oddaną - nie poszłam z nim do weta - miałam go tylko przez noc i oddawczyni mówila ze zdrowy. Miał lekka biegunkę - dałam lakcid i pojechał do dt. Dziewczyny z dt z nim za 2 dni juz u weta były okazało sie ze zeby źle rosną, ranią policzek od środka i on jesc nie moze, został umówiony na przycięcie zębów. Zabieg miał byc ok tygodnia od momentu kiedy go dostałysmy. Swiniak umarł w drodze na zabieg. Musiał byc bardzo juz wyniszczony. To było dawno temu, a ja nadal go widze - jak biegnie pędem do pełnej miski i tylko cos tam później dłubie - nie mógł gryźć. Dlaczego nie poszłam do weta? Gdybym mogła cofnąc czas ... A co do tej osoby - może ona tak wcale nie mysli? Czasem cos się chlapnie, człowiek potem żałuje, że cos powiedział, może nerwy, emocje wzięły górę? Pokerku - to prawda co piszesz, zabawne sa takie spotkania w realu :)
  5. fona - przejrzałaś mnie. ps. a wikta szyje torby ;) Haniu & Dominiku - baaaardzo mi Was było miło poznać :)
  6. ja widziałam Pałka. On słodki jest. nie wiem Ulv skąd masz te zdjęcia, ale to nie może być Pałek chyba ;) GB - szkoda, że nie wiedziałam o kotku. spytaj Trolki - jej znajomi czasem jeżdżą
  7. 1.telewizora nie biorę - bo GB napisała że on ciężki i ze będzie kurierem wysyłać 2. mnie jest naprawdę wszystko kto mnie odbierze - teraz będę tylko z 1 pustym transporterem więc luzik. Byłam umówiona z Bianką - ustalcie to między sobą. Mam nadzieję, że ktos przyjedzie :)
  8. no chyba przyjdziecie co? czy mam nie przyjeżdżać? ulv! jak to "jak dożyję" ?
  9. ok, wezmę koszulkę. coś komus przywieźć ze stolycy?
  10. hm ... nie spać u Bianki? ona tak daleko mieszka? no przeciez tam chyba coś jeżdzi? gdzie Ty Bianko mieszkjasz dokładnie? ulica jaka?
  11. Apso - co mówiła pani doktor ciekawego? ja dopiero w przyszła sobotę do niej idę z wyleczona ( mam nadzieję) Wikta ;)
  12. przyjeżdzam w sobotę - IC co wyjeżdza z wawy o 8.25 i o 13.33 jest we wrocku. Wyjeżdzam - w niedzielę lub w poniedziałek, jeszcze zobaczymy. Śpię u Bianki (Bianko - mam cos brać - śpiworek, ręczniczek, kapcie, koszulkę do spania, coś?) Zorganizujmy jakies spotkanie razem co? U którejś z was czy w knajpie? Cooo? Przyjedziecie po mnie na dworzec? Korenio - juz obiecalam Wikcie hamaczek od Ciebie :)
  13. ja mogę wziąć, ale nie wiem czy to sens ma. Ulv - trzymam mocno kciuki!!!
  14. a bo ja mam na drugie "Filip z Konopii" - a tak na serio - to ja pisałam pod postem halbiny - a Ty sie tam wepchnełaś z tym swoim długim postem ;)
  15. o! widzę że sytuacja się wyjasniła. ja tez sie chętnie dołożę do transportu
  16. dziewczynki - ja strasznie Was przepraszam - ale nie wyobrazam sobie - królika, świnki, jeszcze jednej świnki - w trzech transporterkach i jeszcze te dwa z biegunką w pociągu - 5,5 godziny w kolejnym transporterze. Zeby to osobowy chociaż był - ale to IC. Moga mnie wywalic z nimi, jak ktoś samochodem by jechał to ja się dołożę pieniężnie - ale kurcze - nie wezmę ich pociągiem - zwłaszcza po tym co Zasadzkas ostatnio przeżyła w pociagu z psem prosto ze schronu
  17. no i super że terierka znalazła domek! jak ja sie cieszę!!!
  18. Neigh - to przyjedziesz jutro czy nie? I o której mniej więcej? do 12? po 12? TZ się okazał przywiązany do ręczników niektórych - nie podejrzewałam go o to ;) ale udało mi się 2 małe wyszarpnąć i 3 duże, oraz flanelową poszwę na kołdrę.
×
×
  • Create New...