wezmę sobie śpiwór zkapturem i się zasznuruje najwyżej ;)
a weszłabys na wątek sklepu - tam pytają o sparaliżowany obgryzany ogon psi - moze masz jakies doświadczenie?
1. dorothy - młynek dotarł - pięęęęękny jest, dziękuję
2. bianko - coś czuję że królika i świnkę osobiście przywiozę w któryś weekend. przenocujecie mnie wrocławianki? w których miejscach Wrocka mieszkacie?
to muszą być zdjęcia z bliska przede wszystkim. i z róznych stron suni. z boku. z góry. z przodu. i zeby było widać jakiej jest wielkości w stosunku np do człowieka
[quote name='Tweety']czas na masażyk i może w końcu spać. A ten gliździoł śpi już w najlepsze w wózeczku dla lalek. Pobudka:diabloti:[/quote]
Temu to się powodzi :crazyeye: