Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. sobota 26 stycznia Wam pasuje? macie 15 min do zastanowienia bo jak nie zaplacę, to mi anuluja promocyjny bilet !!!!
  2. ale ja poważnie mówię, jesteście psychicznie przygotowane na poznanie mnie?
  3. tu : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102271&page=4[/URL] na samym koncu
  4. wezmę sobie śpiwór zkapturem i się zasznuruje najwyżej ;) a weszłabys na wątek sklepu - tam pytają o sparaliżowany obgryzany ogon psi - moze masz jakies doświadczenie?
  5. no juz chyba najwyższy czas poznać cała wrocławską bande nie? tylko jak widzisz - wrocłąw nabrał wody w usta i udają, ze mnie nie słyszą ;)
  6. 1. dorothy - młynek dotarł - pięęęęękny jest, dziękuję 2. bianko - coś czuję że królika i świnkę osobiście przywiozę w któryś weekend. przenocujecie mnie wrocławianki? w których miejscach Wrocka mieszkacie?
  7. no jak to? to Evelin wpłaciła 50 a ja tylko 30? zaraz to naprawię ;)
  8. a jak wyglada sprawa finansow u suni?
  9. to muszą być zdjęcia z bliska przede wszystkim. i z róznych stron suni. z boku. z góry. z przodu. i zeby było widać jakiej jest wielkości w stosunku np do człowieka
  10. zrobiłam właśnie przelew na podane konto :)
  11. ciotka Evelin wprawdzie się nie pokazuje - ale ja wiem ze coś na sunię wpłaciła też :)
  12. właśnie wróciłam do domu - ale widze ze nr konta juz przesłany - jakby co, to juz mogę podawać ;)
  13. to ja tez deklaruje jakies pieniądze - tylko poproszę o nr konta
  14. słoikowa historia jest niesamowita! i ten długi jęzor wewnątrz słoika ;)
  15. no i cóz tu powiedzieć ....do zobaczenia w lepszym świecie ....
  16. jest straszny! zwlaszcza na ostatnim zdjęciu!
  17. no już niedługo będzie niedziela rano ;) właściwie to chyba już jest ;)
  18. korenia - a co to za tereny? bo ten mostek to skądś pamiętam. Nie na końcu Ślężnej czasem ten park jest ???
  19. [quote name='Tweety']czas na masażyk i może w końcu spać. A ten gliździoł śpi już w najlepsze w wózeczku dla lalek. Pobudka:diabloti:[/quote] Temu to się powodzi :crazyeye:
  20. ło matko - ciotka - jak Ty na to wszystko czas znajdujesz :) ?
  21. już baaaaaaaaaaaaardzo dawno zdjęć nie było ;)
  22. ale długo do was nie zaglądałam ... takie oto mamy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101351[/URL]
  23. a kto ja tam zobaczy w tej wiacie? nie mozecie jej na spacerek wziąć chociaż?
×
×
  • Create New...