Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. i co? one tam umrą w schronisku? tak? napewno? czy mają jakąs szansę? nie dadzą im tych kropelek? i one się zaziębią i ...:( A one jedzą juz same? Są na dworze?
  2. po co ja tu weszłam ... nie dość mam świnek ? ile one mają tygodni? Czemu maja takie oczy? to kk? jesli głupio pytam to przepraszam - ale sie nie znam...
  3. :( :( :( nie mogła im domów poszukać :( musiała niemowlęta do schronu oddawać :( co za ludzie ...
  4. szukaj czegoś na bazarek, szukaj. Może pasek mojego TZ-a znajdziesz ;)?
  5. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78523[/URL] [B]post 43[/B]
  6. no wlasnie - co u Motka? Millarca - jak nie zmienisz banerka to zawału dostanę - bo ja akurat mam wolną chomiczą klatkę. Dobrze ze juz dt sie znalazł
  7. jak nie wstawisz fot to nie dostaniesz reklamówki!!! - czy to wystarczjące przyciśnięcie? co tam jest w tej reklamówce?
  8. a ja myslalam ze mnie skrzyczysz za bezczelnosc ;)
  9. Ulv - pomimo kłód rzucanych pod nogi Elurina i moje ( brak kontaktu tel i sms , niedogodne godziny odbioru, brak info na jakimkolwiek watku ) Elurinowi UDAŁO SIĘ odebrać tajemniczą reklamówkę w Al. Jerozolimskich ;) ;) ;)
  10. gdzie ta ulv? potrzebna mi! na sms- a tez nie odpowiada. hm ... dziwne ... uolv? co z ta reklamówka do odbioru pod pałacem jutro? jakby co - dzwon. w najblizszym czasie dotrze do Ciebie ok. 170 zł - 30 ode mnie na tymczasowiczów, a reszta z bazarku ksiazkowego. z bazarku moze na afn pójsc - bo napisalam ze mozna wybrac gdzie sie chce wplacic :)
  11. dla Józka [*] [*] [*] :(
  12. Też pomyślałam o Neris - ale tez sie bałam :) Może cos jej obiecać? Ciałastko czy coś?:)
  13. mnie tez sie prazkowany bardziej podoba. jest taki ... hm ... bardziej zdecydowany :)
  14. trzymam kciuki ( i pięć świnkoosób też) - Żeby Się Udało !!!
  15. jolu - my wiemy że Bunia to wszystko wie. My tylko chcemy sie w jakikolwiek sposob przydac i wyrazić swoje emocje :) Na razie - wysyłam mnóstwo głasków i trzymam kciuki - za Nemo!!!
  16. przykrość - nooo nie mogło być zbyt pięknie - wiadomo. Trochę nie na temat będzie - ale Wam opowiem - dziewczyna oddala nam swinke morska bo ...po prostu. Pytałam jak kogos normalnego czy świnek jest zdrowy - potwierdzila. Zwierzak na moje oko byl bardzo chudy, poza tym - miał biegunkę. Pojechal zaraz weta, okazało sie ze ma jakas wade zgryzu i po prostu nie mogł jesc, bo jeden z zebow wbijal mu sie w policzek. Umówiony był juz na zabieg - no i niestety - dziewczyna juz wyjechala do weta - i swinka umarła w drodze. Może była juz zbyt wycieńczona ... I cóż usłyszałyśmy - nie od dziewczyny, która oddała świnkę wprawdzie - tylko z plotek? Że dziewczyna twierdzi, iż świnka umarła bo ja napewno "upuściłyśmy" i ze poda nas do sądu i do Toz-u ! Szczyt bezczelnosci, co? Czy to coś podobnego spotkało Bunię?
  17. jak kisiel dobry to może zrobić taki jakby krochmal z mąki ziemniaczanej i dodać troszkę do tego ryżu czy płatków ryżowych z kurczkiem ...
  18. krakow - warszawa
  19. o jak dobrze. że chociaz ona ....
  20. takie dla Was zrobiłam :) :) :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6643589#post6643589[/URL]
  21. no zasadzkas za 2 tygodnie bedzie jechac - ale moze wczesniej sie znajdzie? Na miau chyb aktos proponował ...
×
×
  • Create New...