-
Posts
6796 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pucka69
-
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
pucka69 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
i przeczytaj mój off ;) -
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
pucka69 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
bianko nie chce mi się na pw pisać - najwyżej opier ... dostanę - Twój szwagier zdaje się ma w hurtowni różne rzeczy - moze ma ramki mogą byc ze szkłem, mogą być bez szkła - takie na zdjecia 10/13 ? albo o nr wieksze ? najtańsze.bym kupiła - umyśliłam sobie że moje wyszywanki za szybko sie na torbach z niszczą - jakby wyszyć i w ramkę wsadzić - to by był fajny obrazek. spytasz? hurtem bym kupiła... -
Agat z Radomia, nareszcie znalazł swój dom - zamieszkał we Wrocławiu
pucka69 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
dziewczyny z Radomia, zobaczcie kto się do Was wybiera - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9458341#post9458341[/URL] -
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
pucka69 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
bianko - a co u świnek? pomieszałaś im ziarenka i granulat? pomieszaj. i ziółka dawaj, one napewno je lubią :) -
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
pucka69 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
ja owiedzam tylko w pracy jestem. serce mi stanęło - jak przeczytałam - cyt : [I]Ten malec , co się zakłuł w ryjka , ma brzydką przetokę . Trzeba to płukać riwanolem i dostaje antybiotyk i środek przeciwzapalny .Ale jest wesoły i je . Jeśli mu się nie poprawi , [B]trzeba będzie go uśpić[/B] i wyczyścić ranę [/I] [I]Czy szczeniorkom podobały się zabawki od cioci Pucki?[/I] -
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
pucka69 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
Wikta zamachała ogonkiem ( gdtby go miała) :) -
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
pucka69 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
hm ... a hamak? -
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
pucka69 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
specjalne podziekowanie dla pana Mateusza z animalii, który dzielnie kompletował ze mną zamówienie i spowodował, że zostało wczoraj wysłane :) -
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
pucka69 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
smutno ... ale trzeba zacisnąć zęby, same wiecie - i ratować dalej. ważne jest - że próbowałaś, halbino. a z tym wyborem - to faktycznie - przewrotne... bianko - animalia wszystko skompletowała i dzis wysłała kurierem. już nic nie kupuj świnkom - tam wszystko będzie. Domku fajnego,drewnianego dla świnki nie ma - bo kazali czekać nie wiadomo ile, trudno - na pw Ci napiszę co powinno być i co dać Korenii -
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
pucka69 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
a ja walczę z animalią. najprawdopodobniej paczka jutro zostanie wysłana ;) -
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
pucka69 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
[quote name='BIANKA1']Ja mam ostatnio szczęście :cool3: Szczeniaki wielkości świnki morskiej , a świnkę wielkości chomika :evil_lol:[/quote] dobrze, ze chomika na tymczasie nie masz, bo byś go w klatce z lupą pewnie szukała ;) -
GIZMO -Wydłubane Oczy - Pojechał do Niemiec po nowe życie:)
pucka69 replied to magda z.'s topic in Już w nowym domu
dziś dr Garncarz miał konsultacje w Gdańsku - ale chyba juz wrócił/wraca do W-wy. Skonsultował w Gdańsku jedną "naszą" ślepkę - świnkę morską -
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
pucka69 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
a Ty ulv znowu buszujesz po nocy? -
GIZMO -Wydłubane Oczy - Pojechał do Niemiec po nowe życie:)
pucka69 replied to magda z.'s topic in Już w nowym domu
a te oczy? czy raczej hm dziury? To zagojone jest wszystko? -
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
pucka69 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
ZAMÓWIŁAM ZABAWKI - ALE KIEDY ANIMALIA JE SPAKUJE ??? napisałam im ze to dla ciebie - może sie pośpiesza? ;) -
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
pucka69 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Korenia']Dokładnie :angryy: Jak będziesz zamawiać w jakimś to daj mi linka, zamówiłabym może jakąś karme dla prosiów, a jak już do Bianki będzie szło to za wysyłkę nie zapłacę :eviltong: Będę dźwięczna :loveu:[/quote] zamówiłam w animalii. jak cos chcesz to mów szybko, mozna dołozyć :cool3: -
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
pucka69 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
ale zdrowo wyglądają? jakie są? ciotko - bo tu jakies problemy są z tymi sklepami w necie. jakbym kupiła i dala przez ksiegarnię to byłby duzy problem? moze ktos by Ci podwiózł ? poker może? -
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
pucka69 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
krakvet od 100 ,00 wysyla dla darmo - ale karme dla swin ma lichą. a puszek dla szczeniat nie zjedzą? to co mam robić? nie kupowac? dla swin chcialam tez. przez ksiegarnie to za dlugo potrwa ... -
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
pucka69 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
oczywiście nie ma sklepu który miałby dobre ceny, dobre ceny wysyłki, dobre puszki i dobre jedzenie dla świnek jednocześnie:) wrrrrrrrrrrr -
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
pucka69 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
dobra - to puszki. rozumiem, ze dla szczeniat. a jakie? firma jaka? jakakolwiek? albo - jaka - nie - jesli będzie szybciej w ten sposób