Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. ulv - wystawiłam "Szał pracy" na bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9476875#post9476875[/URL]
  2. wysłałam olimpieK z pieniędzmi za kawałek mojego bazarku na afn. innych tez tam wysle. trzymamy kciuki
  3. beato - jak [B]konkretnie[/B] mogę Ci pomóc?
  4. bianko nie chce mi się na pw pisać - najwyżej opier ... dostanę - Twój szwagier zdaje się ma w hurtowni różne rzeczy - moze ma ramki mogą byc ze szkłem, mogą być bez szkła - takie na zdjecia 10/13 ? albo o nr wieksze ? najtańsze.bym kupiła - umyśliłam sobie że moje wyszywanki za szybko sie na torbach z niszczą - jakby wyszyć i w ramkę wsadzić - to by był fajny obrazek. spytasz? hurtem bym kupiła...
  5. dziewczyny z Radomia, zobaczcie kto się do Was wybiera - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9458341#post9458341[/URL]
  6. bianko - a co u świnek? pomieszałaś im ziarenka i granulat? pomieszaj. i ziółka dawaj, one napewno je lubią :)
  7. ja owiedzam tylko w pracy jestem. serce mi stanęło - jak przeczytałam - cyt : [I]Ten malec , co się zakłuł w ryjka , ma brzydką przetokę . Trzeba to płukać riwanolem i dostaje antybiotyk i środek przeciwzapalny .Ale jest wesoły i je . Jeśli mu się nie poprawi , [B]trzeba będzie go uśpić[/B] i wyczyścić ranę [/I] [I]Czy szczeniorkom podobały się zabawki od cioci Pucki?[/I]
  8. Wikta zamachała ogonkiem ( gdtby go miała) :)
  9. specjalne podziekowanie dla pana Mateusza z animalii, który dzielnie kompletował ze mną zamówienie i spowodował, że zostało wczoraj wysłane :)
  10. no proszę - miałam przeczucie i przelałam ci wczoraj ciut więcej :)
  11. smutno ... ale trzeba zacisnąć zęby, same wiecie - i ratować dalej. ważne jest - że próbowałaś, halbino. a z tym wyborem - to faktycznie - przewrotne... bianko - animalia wszystko skompletowała i dzis wysłała kurierem. już nic nie kupuj świnkom - tam wszystko będzie. Domku fajnego,drewnianego dla świnki nie ma - bo kazali czekać nie wiadomo ile, trudno - na pw Ci napiszę co powinno być i co dać Korenii
  12. a ja walczę z animalią. najprawdopodobniej paczka jutro zostanie wysłana ;)
  13. [quote name='BIANKA1']Ja mam ostatnio szczęście :cool3: Szczeniaki wielkości świnki morskiej , a świnkę wielkości chomika :evil_lol:[/quote] dobrze, ze chomika na tymczasie nie masz, bo byś go w klatce z lupą pewnie szukała ;)
  14. dziś dr Garncarz miał konsultacje w Gdańsku - ale chyba juz wrócił/wraca do W-wy. Skonsultował w Gdańsku jedną "naszą" ślepkę - świnkę morską
  15. a Ty ulv znowu buszujesz po nocy?
  16. a te oczy? czy raczej hm dziury? To zagojone jest wszystko?
  17. ZAMÓWIŁAM ZABAWKI - ALE KIEDY ANIMALIA JE SPAKUJE ??? napisałam im ze to dla ciebie - może sie pośpiesza? ;)
  18. [quote name='Korenia']Dokładnie :angryy: Jak będziesz zamawiać w jakimś to daj mi linka, zamówiłabym może jakąś karme dla prosiów, a jak już do Bianki będzie szło to za wysyłkę nie zapłacę :eviltong: Będę dźwięczna :loveu:[/quote] zamówiłam w animalii. jak cos chcesz to mów szybko, mozna dołozyć :cool3:
  19. ale zdrowo wyglądają? jakie są? ciotko - bo tu jakies problemy są z tymi sklepami w necie. jakbym kupiła i dala przez ksiegarnię to byłby duzy problem? moze ktos by Ci podwiózł ? poker może?
  20. krakvet od 100 ,00 wysyla dla darmo - ale karme dla swin ma lichą. a puszek dla szczeniat nie zjedzą? to co mam robić? nie kupowac? dla swin chcialam tez. przez ksiegarnie to za dlugo potrwa ...
  21. oczywiście nie ma sklepu który miałby dobre ceny, dobre ceny wysyłki, dobre puszki i dobre jedzenie dla świnek jednocześnie:) wrrrrrrrrrrr
  22. dobra - to puszki. rozumiem, ze dla szczeniat. a jakie? firma jaka? jakakolwiek? albo - jaka - nie - jesli będzie szybciej w ten sposób
×
×
  • Create New...