Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. no nie oszukujmy sie - w azylu - jeśli uznają ze go nie wyleczą i nie będzie mógł odlecieć - nie będą go leczyc.
  2. odradzam azyl. zawiozłam tam kiedys kawkę. wiozłam ja z Radomia. oddałam. nastepnego dnia zadzwoniłam, zeby spytac co z nią - pani powiedziała ze nie ma jej wpisanej w zeszycie a więc prawdopodobnie nie przezyła albo ja uśpili. I powiedziałą jeszcze ze jeśli ptak nie ma szans na całkowite wyleczenie - to jest usypiany. edit - .,... bo oni nie mają miejsca na trzymanie wszystkich ułomnych, wyleczonych ptaków :(
  3. Bianko! Jem mięso, jem - spokojnie, żadnej soi nie kupuj. Natomiast napojów wyskokowych żadnych nie piję z powodów zdrowotnych. Ale bardzo lubię wszelkie spotkania i brak tychze napojów wogóle mi nie przeszkadza - spytajcie supergogę ;)Ta przekąska z tego co miałam w lodówce akurat.
  4. kurcze jaki piękny ten terierek ....co tu zrobić???
  5. jak dziewczyna - to chyba Henryka :)
  6. to co sie zwierzyncowi dziwisz ;) dobrze ze moje swinie z klatek nie moga wyjsc. wlasnie zjadlam cykorie z oliwa,octem jabłkowym i feta i oliwkami , pycha!
  7. a Ty? lepiej sie przyznaj czy nie podkradasz w nocy z lodówki ;)
  8. a tego ... może jednak tego terierka ktoś ... jesooo - ja nie mogę, przysięgam!!! a jaki on ten terierek? oprócz tego że cudowny? co? jestem od 10.00 - 10.15 - zapraszam ;) ale o samej 10 to nie przyjeżdzaj, co????????/ bo ja na te lumpy muszę isc, tak?
  9. no ciotko !:) wiedziałąm gdzie "uderzyć" ;) ;) ;)
  10. ktoś się zna na gołębiach? ulv? ty chyba gołębia na tymczasie miałas?: [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104336[/URL]
  11. napisalam pw do wilejkaros - czekamy az sie odezwie. ulv miala tez golebia na tymczasie - dam jej tez link
  12. jakaś ciotka u mnie była coś odbierac wksiegarni i mówila ze jej tata ma gołębie rasowe i zna się . kto to był? wilejkaros? zaraz ja tu przysle...
  13. jezuuuu lamio co to za pies - taki strasznie pokurczony jakiś :( uff - na tymczasie :)
  14. kurczę - bylam u weta mogłam kupić :( to dam Ci pieniądze to mam brac do roboty w poniedzialek to co znajde z ręczników i szukać kołder na lumpach? wpadniesz po nie? tylko to z lumpów musialabys sama uprac - jesli w poniedzialek - moze być?
  15. bianko i reszta cioć ( i wujków ) - będę za tydzień :)
  16. Neigh - to ja się przejdę na lumpy, poszukam też w domu ręczników - w końcu zmienię sobie ręczniki na nowe;) Ten sebovet to gdzie sie kupuje? Albo pieniązki Ci moze przeleję, co? A kiedy w Wawie bedziesz? Mogłabyś podjechać po te rzeczy? Czy wysłać paczką czy co?
  17. neigh - właśnie - jak Ci pomóc? może potrzebujesz czegoś oprócz pieniędzy?
  18. najwyżej w sobotę wieczorem udam że miałam wazny telefon i pojadę nocnym do domu ;)
  19. no powiedzmy - 9.30-10 - pl solny - 26 lub 27 - jeszcze dokladnie nie wiem
  20. na razie nie - ale pewnie skoro wykazales zainteresowanie to fona jakąś z tobołka wyciagnie jak królika z kapelusza ;)
  21. nooo spoko wezmę to na klatę a kanapy nie trzeba przewieźć czasem ;)
  22. a bo na dogo tak mało wujków, to samo sie na usta ciśnie :"ciotki" zrobimy sobie wszyscy razem gdzieś imprezkę? tak? ale sie cieszę :)
  23. kupiłam! ha! to jak się uda - to bianko wezmę świnkę i królika na tymczas do Ciebie. A jak będę wracać - mogę zabrać Chopina do Hali - tylko nie wiem czy ona tyle wytrzyma ;)
×
×
  • Create New...