Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. no a ja nic nie wiedziałam - a tu takie buty!!! u mnie domek po wiktę zgłosil sie o minutę za pózno, kiedy juz postanowilam ze zostanie ;) brazowa - co to za zbiorki na sterylki - ja tez chce zbierac... czy to tylko na zapisy to zbieranie ;););)
  2. tak, fonko- wikta zostaje! a po co do krakowa z makumbą?
  3. co do tymczasow - u mnie wlasnie tymcazs swinkowy zamienil sie ds :)
  4. Bianka - juz Cię widze na tej emeryturze ;) Beato - z mojego bazarku zebralo sie 70,25 - dasz jakiś nr konta czy na AFN wolisz?
  5. Ulv czy Ty się na mnie obraziłaś? Nie odpiszesz na pw?
  6. a jaki jest tytuł ksiązki? mam nadzieję ze odetkalas pw bo ide pisac wiadomosc
  7. mi krakvet zle poidlo wyslal - o polowe tansze. zanim dowiedzialam sie o tym od mamy - do ktorej to bylo wyslane - minelo kilka tygodni. napisalam do krakvetu. kazali sobie odeslac poidlo i przyslali nowe bez gadania - i nikt nie mowil o otwieraniu paczki przy kurierze - moja mama nie odroznilaby, czy poidlo ktore zamowilam to to, ktore dostala
  8. swift - to taki dodatkowy nr do przelewów zagranicznych. zadzwoń do swojego banku na infolinię, to pani ci powie :)
  9. a czy moje całuski i dobre fluidy doszły? ;)
  10. a gdzie są zdjęcia tatusia/wujka-świnki m. które podobno robiłaś u bianki? poprosimy ... "Szał pracy wygrałaś" :)
  11. czyli brakuje jeszcze 50 tak? to deklaracja emilii w zupełności to pokryje :)
  12. eee ciotka, luzik! spodziewałam się zbliżenia do czegoś z 1 na początku ;) a jaka dokładna! groszy nie było podanych ;)
  13. no dawaj - jaki ten rachunek! po rachunku za operację naszej kotki mało mnie[B] chyba[/B] zadziwi
  14. a gdzie są te osoby, \które deklarowały pieniądze? może zapomniały? ja bym napewno zapomniała, gdybym ni eprzelała od razu . może im pw napisać? mrówko-podaj te dane potrzebne emilii do przelewu z zagranicy ile jeszcze brakuje? ecci -Ty przelałaś? 86 - na poczatku - to jaki bank? Może na stronie banku są informacje jka dokonać przelewu z zagranicy. mrówka pisała, ze pieniądze na 15 jej potrzebne - bo czynsz płaci - a dzis 17! dziewczyny - pobudka !
  15. Cerbi - a jak tam nasz Totek i Lotek? To ja dostałam trochę za nie po uszach, ze je wepchnęłam seledynkowi na tymczas - więc ciekawa jestem co u nich :)
  16. BIANKO - COŚ CZUJĘ, ŻE ja mogłabym od Ciebie szczeniaka nie dostać :) nie wiem czy przeszłabym pozytywnie rozmowę itd ;)
  17. EEEE NO TO BIANKO - jeszcze chwila i zostaniesz bez szczeniąt :)
  18. no to super bianko ze szczeniory idą do domków! a która to świnka na zdjęciu? to ciotka? i jak tam z jej ciażą? jest? tu się różni pytają o te swinki ale beznadziejni zupełnie, to nawet Cię nie niepokoję ;(
  19. znamy te pytania "znienacka" ;) też lubimy je zadawać - ale najlepiej przez skypa, pisząc, człowiek mniej się jakoś pilnuje i nie można niczego odwołać - jak jest czarno na białym napisane. A i nad pytaniem zastanowic się można.
×
×
  • Create New...