[quote name='ewatr']bardzo dobrze , że są wiadomosci z pierwszej ręki dziękujemy Monikob :Rose:
pisz o suni jak najwiecej to pomaga potecjalnym włascicielom podjąć decyzje
Radek a może by dopisać to co Monika dodała do allegro dla suni ?:oops:
Dodam, tylko po południu, teraz mam urwanie głowy w pracy :shake:
Przecież taki idiota powinien mieć sądowy zakaz posiadania zwierząt :mad:
Żeby nie kończyć posta smutno napiszę też coś pozytywnego.
W niedzielę żona wróciła z urlopu. Co się działo jak Sara zorientowała się kto przyjechał. Trudno opisać. Przez całą niedzielę dreptała za żoną krok w krok, nie odstępowała. W poniedziałek to samo:)
Dziś pewnie też tak będzie.
Wraz z żoną wrócił też aparat więc porobię zdjęcia i pokaże wszystkim swojego ślicznego psa :loveu:
Teraz już tylko Jula szuka domu :placz:
Tak mi przykro, że nie mogłem pomóc :-(.
Romusiu [']
Opis aukcji już zmieniłem.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=124397903
Grubaski, pokażcie się na pierwszej stronie.
Czy jest możliwe żeby spośród tysiąca osób, które odwiedziły psiaki na Allegro nie znalazła się ani jedna, która by je pokochała?
Czy ktoś w ogóle wie, czy były jakieś telefony, bądź maile z ogłoszeń, plakatów i Allegro?
Jutro wystawiam sunię po raz kolejny na Allegro (do jutra trwa 'stara' aukcja), taka ślicznotka musi znaleźć dom.