Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. [quote name='majaga']Chojraczek nam spada i spada,nikt nie zagląda...:shake:[/quote] Czasem ktoś zagląda ;)
  2. Niezaczipowany Pikulec szuka kochającego opiekuna :)
  3. A to łobuzica z tej Myszki. I jak Łatek będzie wychodził bez obróżki?
  4. [quote name='ewatr']bardzo dobrze , że są wiadomosci z pierwszej ręki dziękujemy Monikob :Rose: pisz o suni jak najwiecej to pomaga potecjalnym włascicielom podjąć decyzje Radek a może by dopisać to co Monika dodała do allegro dla suni ?:oops: Dodam, tylko po południu, teraz mam urwanie głowy w pracy :shake:
  5. Jakby Myszka zjadła Łatkowi łatki to byłby problem z imieniem :evil_lol:
  6. Pikuś nie ma chipa, a bez tego nie może pojechać do Szwecji :shake: Brak czipa nie przeszkadza za to w wędrówce na pierwszą stronę ;)
  7. Zbliża się powoli jesień, a sunia dalej na ulicy :(
  8. Taka cisza zapadła, a przecież jeszcze trzy maluchy potrzebują domu, choćby tymczasowego.
  9. Może i się pogodził, ale powinien dostać szansę na dom. Może znajdzie się jakaś osoba kochająca ONkowate, która da mu dom. Prawdziwy kochający dom.
  10. Ale gapa ze mnie :oops: Jakoś przegapiłem te ogłoszenia. Sunia jest ponownie na Allegro. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=127244234[/url]
  11. Almo pokaż się wszystkim. Może ktoś właśnie szuka dla siebie ONki.
  12. Już niedługo południe, a nikt do tej pory nie odwiedził Pikusia.
  13. Kto pomoże biednej, grubiutkiej suni. Straciła przyjaciela, potrzebuje kogoś kto da jej dom, choćby tymczasowy :modla:
  14. Przecież taki idiota powinien mieć sądowy zakaz posiadania zwierząt :mad: Żeby nie kończyć posta smutno napiszę też coś pozytywnego. W niedzielę żona wróciła z urlopu. Co się działo jak Sara zorientowała się kto przyjechał. Trudno opisać. Przez całą niedzielę dreptała za żoną krok w krok, nie odstępowała. W poniedziałek to samo:) Dziś pewnie też tak będzie. Wraz z żoną wrócił też aparat więc porobię zdjęcia i pokaże wszystkim swojego ślicznego psa :loveu:
  15. Dzień dobry Chojraczku. Poszukaj dziś dobrego domu
  16. Biedna, samotna Julka tak bardzo potrzebuje pomocy :( Dom na już, bardzo dobry dom. Tak bardzo jej się należy.
  17. Łatusiu powinieneś mieć dom, w którym nie będzie zjadacza obróżek :evil_lol:
  18. Chojraczku, pokaż się wszystkim. Piękny psiak i dalej bezdomny.
  19. Akita na pewno jest na Allegro, ponawiam cały czas aukcję. Może ktoś rozkleił plakaty? Poza tym chyba nigdzie jej nie ma:(
  20. Teraz już tylko Jula szuka domu :placz: Tak mi przykro, że nie mogłem pomóc :-(. Romusiu ['] Opis aukcji już zmieniłem. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=124397903
  21. Grubaski, pokażcie się na pierwszej stronie. Czy jest możliwe żeby spośród tysiąca osób, które odwiedziły psiaki na Allegro nie znalazła się ani jedna, która by je pokochała?
  22. Dawno nikt nie odwiedzał ślicznego, małego szczekacza.
  23. Czy ktoś w ogóle wie, czy były jakieś telefony, bądź maile z ogłoszeń, plakatów i Allegro? Jutro wystawiam sunię po raz kolejny na Allegro (do jutra trwa 'stara' aukcja), taka ślicznotka musi znaleźć dom.
×
×
  • Create New...