Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Wczoraj przeglądałem Twoje zdjęcia. Tych zdjęć robionych na przełomie kwietnia i maja nie mogłem oglądać z suchymi oczami :( To ostatnie zdjęcia, na których jesteś zdrowa. Kiedyś je tu wkleję, nie ma ich na stronie Norci, a chciałbym żeby wszyscy zobaczyli jaką byłaś wspaniałą sunią.
  2. Piękny psiak. Dlaczego wciąż za kratami? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/5269/chojrakms3.jpg[/IMG][/URL]
  3. Nie dość, że krótkodystansowiec to jeszcze kawał łobuziaka. Ostatnio zaczęła domagać się głaskania głosowo. Dotychczas tylko podchodziła i patrzyła, a teraz potrafi też wciskać głowę i piszczeć :)
  4. Juleczka powinna często odwiedzać pierwszą stronę.
  5. Pikulec jest na pewno na Allegro (i będzie do skutku). Był jeszcze ogłaszany w ogłoszeniach darmowych, ale wybacz w tej chwili nie pamiętam gdzie.
  6. Biedny Antolek dalej bezdomny :(
  7. Piesku jesteś taki niepowtarzalny, znajdź dobry dom
  8. Żeby mu przyniosła szczęście
  9. ONka w średnim wieku pilnie potrzebuje domu
  10. Bardzo chciałbym żeby Karina znalazła swój dom na stare lata
  11. Żeby nie wyglądało tak, że Saruśka jest więziona cały czas w domu (ostatnie zdjęcia były 'spalne') wkleję kilka zdjęć spacerowych ;) Saruśka lubi spacerować, ale cały czas nie dłużej niż 30 minut. Za to mogłaby wychodzić co 15 minut. Na każde wyjście cieszy się jak wariatka i cały dom słyszy 'auuuuuuu' :) Pasiemy się [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img436.imageshack.us/img436/2962/sara19lt8.jpg[/IMG][/URL] Lubię, kiedy się mnie głaszcze :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img45.imageshack.us/img45/9466/sara20tm4.jpg[/IMG][/URL] Obserwuję [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4355/sara21un2.jpg[/IMG][/URL] Po męczących spacerach [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6011/sara22ej3.jpg[/IMG][/URL]
  12. Chojraczku, jaką masz ładną aukcję.
  13. Nikt Pikusia nie odwiedza :mad:
  14. Dom jak najbardziej wskazany, zbliża się jesień, a później zima :shake:
  15. Piękna jest Twoja sunia. Dużo zdrówka dla Doxy i jej Pani :).
  16. [URL="http://img226.imageshack.us/my.php?image=untitled2copysmall4kp.jpg"][IMG]http://img226.imageshack.us/img226/5087/untitled2copysmall4kp.th.jpg[/IMG][/URL]
  17. Starsza sunia nie powinna marnieć w schronisku. Może ktoś jej pomoże?
  18. W weekendy raczej nie korzystam z kompa. Dlatego nie ma jeszcze banerka. Zrobię go dzisiaj, może ktoś ma jakieś pomysły na tekst? Biedna Julcia, kto jej pomoże?
  19. Plakat jest do pobrania w wątku. Jeśli potrzeba zrobić inny dajcie znać to zrobię.
  20. Dzień dobry Almo. Ty dalej bezdomna? Jak tak można?
  21. Łatku, jak dobrze, że będziesz miał dom :multi:
  22. Chyba wszystkie owczarkowate lubią paść się jak krówki :)
  23. Karina jest ponownie na Allegro. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=128023434 Powodzenia suńko
×
×
  • Create New...