Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Piękna pogoda za oknem, żółknące liście, słońce, ciepło, ale nie za gorąco. Jak kochałem spacerować z Tobą w takie dni. Mógłbym tak chodzić bez końca. Niedługo będzie dużo liści na trawnikach i nie będzie komu w nich nurkować :( Ciężko odwiedzać mi ten wątek, cały czas rany są zbyt świeże.
  2. Cóż słychać u Antolka?
  3. Może jednak jest gdzieś dom dla tej biednej suni, która straciła przyjaciela.
  4. Pikuś, nie denerwuj Justyny i znajdź wreszcie dom :smile:
  5. Ponowię pytanie. Chrupku, czy ktoś pytał o Akitę? Akita chyba nie jest zbyt malutka
  6. Na pewno będzie dawał sobie radę. Tylko niech ktoś da mu dom.
  7. :shake: Pomimo, tego, że Fakt jaki jest każdy widzi w tej informacji musi być ziarno prawdy. Co się u nas wyrabia? Po przeczytaniu takiego tekstu pozostaje tylko poczucie bezsilności.
  8. Mogę tylko trzymać kciuki za sunię.
  9. [quote name='Ulka18'] A to Twoje dziewczyny, Sarunia daje buziaczka Panci, stesknila sie sunia.[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1334/sara16se1.jpg[/IMG][/URL][/quote] Sara przepada wręcz za żoną, wystarczy 10-minutowa nieobecność, a powitanie po powrocie słychać chyba na parterze :cool3:
  10. Czy naprawdę nikt nie potrzebuje ONki? Alma nie potrzebuje luksusów. Potrzebny jest kawałek miejsca, miska i miłość. Ona się z pewnością odwdzięczy całym psim sercem.
  11. Jula potrzebuje domu. Już dość nieszczęść w jej życiu.
  12. Pokaż się Chojraczku. Niech wszyscy zobaczą jaki jesteś śliczny. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/6193/chojrak1ah7.jpg[/IMG][/URL]
  13. Saruśka ma się dobrze :) Dziś zapoznała się z kolegą z piętra. Na porannym spacerze spotkała Młodego (to ten psiak z piętra). Obwąchali się i Sara wcale nie chciała go zjeść ;) Mówiąc poważnie Sara nabiera pewności siebie. Widać to nie tylko w relacjach z ludźmi, ale i z psami. Nie jeży się już tak na ich widok. Dzisiaj prześlę tylko zdjęcia śpiącego suczydła :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1334/sara16se1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5849/sara17bv2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/4387/sara18ob0.jpg[/IMG][/URL]
  14. Alma, bezdomna ONka poszukuje domu.
  15. Hapciu, pokaż się na pierwszej stronie.
  16. Śliczny, dzielny Pikuś szuka swojego człowieka
  17. Kto uwolni zza krat ONka i da mu kochający dom?
  18. Słodka sunia szuka domu. Na Allegro zmieniłem opis, już w nowej aukcji. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=127457407
  19. [quote name='Chrupek']Sunia nadal mieszka w schronisku.[/quote] Chrupku, czy kontaktowała się z Tobą osoba zainteresowana Akitą?
  20. Potrzebny dom dla ONki w średnim wieku ;)
×
×
  • Create New...