Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. ONki, ONki, tyle tu nieszczęśliwych ONków. A przecież nie ma nic piękniejszego niż mieć w domu ONkowatego zwierza.
  2. Alma powinna być już w domu. Coraz chłodniejsze noce i zbliżająca się zima to nieciekawy okres dla psiaków, które nie mają domu.
  3. Im więcej osób będzie miało banerek tym lepiej :)
  4. [quote name='paros']I Pikuś pojawił się w ogłoszeniu w necie :lol: [IMG]http://img.ale.gratka.pl/g2/o/fd/5d/5f/374401_2_4b0d_s.jpeg[/IMG][/quote] Może wreszcie ktoś zabierze Pikusia do domu.
  5. Najlepsze byłyby chyba ogłoszenia lokalne. Z Allegro nawet nie miałem pytań :shake: (co nie zmienia faktu, że będę wystawiał do skutku)
  6. Jeśli operacja miałaby dojść do skutku to na pewno nie zapomnę o ślepaczku i coś dorzucę.
  7. [quote name='Kar0la']Radek no to może? :cool3:[/quote] Bardzo chętnie. Niestety brak warunków. Mieszkanie nie za duże, a poza tym mam w domu cudowną ONkowatą sunię po przejściach. Na razie oswaja się z domem i z nami. Psiak w domu byłby dla niej dodatkowym stresem. Takie cudo jak Pituś na pewno znajdzie dobry dom bardzo szybko.
  8. Może wieczorem ktoś zwróci uwagę na śliczną suczkę?
  9. Jest tak podobny do mojej Norci gdy była mała, że trudno mi oglądać jego zdjęcia spokojnie :-(. Cudny jest, cóż dodać.
  10. Ta bidulka sama nie da sobie rady :(
  11. Taka słodka psina. Niepojęte, że do tej pory za kratami.
  12. Niech się wreszcie ktoś nad nią zlituje. Ile sunia może wegetować pod gołym niebem?
  13. Ale ten Pikuś niegrzeczny, w ogóle nie chce szukać domu ;-)
  14. Dziś w nocy trochę grzmiało. Jak wiadomo Saruśka boi się burzy, więc wpadła na pomysł, że na pewno będzie jej bezpieczniej na łóżku :mad: Małpiszon leżał i popiskiwał, a niektórzy musieli rano wstać :cool3: Druga śmieszna sytuacja miała miejsce rano. Wychodziłem do pracy, ale musiałem wrócić na chwilkę do domu, zapomniałem kluczyków. Sara nie bardzo wiedziała jak zareagować. Stała zdziwiona i się tylko przyglądała. Nie spodziewała się powrotu po minucie :evil_lol:
  15. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/onkasad1.jpg[/IMG] Śliczna jest. Jakby trafiła do spokojnego domu w niedługim czasie byłaby z niej cudowna przyjaciółka. Ona tylko musi się przekonać, że nie wszyscy są źli.
  16. Ślepaczek ma zaćmę. W schronisku nie będzie miał warunków do rekonwalescencji. Taka operacja jest też kosztowna :( Daje jednak szanse na widzenie. Znam 13-letnią sunię po takim zabiegu, widzi i ma się dobrze.
  17. Juleczko pokaż się znów na pierwszej stronie.
  18. Po takie cudo powinna już być kolejka
  19. To prawda, nie wygląda na szczęśliwego psa :shake:
  20. [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/4254/sdsc090780vg.jpg[/IMG] Smutna sunia o pięknych oczach szuka domu
  21. [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/5355/suniaonkowata11zk.jpg[/IMG] Czy ona nie powinna już mieszkać w swoim domu?
  22. [IMG]http://i3.photobucket.com/albums/y97/wiosna/uciechow/IMG_1577.jpg[/IMG] Zobaczcie jaka ona śliczna, zasługuje na naprawdę dobry dom.
  23. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/364/img1549ai9.jpg[/IMG][/URL] Mały rozszczekany, ale i śliczny Pikuś pilnie poszukuje domu.
  24. Julcia jest bardzo łagodna i ufna do ludzi. Powinna powędrować do domu jak najszybciej, zanim ktoś wyrządzi jej krzywdę. Nie ma już Romusia, który by ją chronił :shake:
×
×
  • Create New...