Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72048
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Pikuś prosi o dom na pierwszej stronie.
  2. Jula potrzebuje domu. Sama nie da sobie rady :(
  3. Pewnie ukrywał się na dalszych stronach ;) Pikuś ponownie na Allegro. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=129505236[/url]
  4. Oj porobiło się. I to prawie w przeddzień sterylizacji. Na spacerach to niezależnie od okoliczności jesteśmy zawsze ostrożni. Sara jest u nas od niedawna i trzeba na nią uważać, żeby jej się nic nie przydarzyło i obserwować jej reakcje na wypadek gdyby zapragnęła kogoś zjeść ;)
  5. I Jula się przeprowadziła (nic o tym nie wiedząc ;) ). Żeby tylko nie miała do mnie później pretensji.
  6. Może się ktoś wreszcie zlituje nad bidulką. Ona jest od zawsze w schronisku :-(
  7. Zobaczę czy zdążę jeszcze dziś. Nie mogę obiecać, a w weekendy rzadko (prawie wcale) siadam do komputera. Więc w razie czego Alma będzie musiała poczekać do niedzieli wieczór . . . . . Pogrubiłem i zmieniłem kolor tych części aukcji, które podkreślają zalety Almy :)
  8. Alma została psem stróżującym również na Allegro ;)
  9. Nasz małpiszonek wyciął nam wczoraj niezły numer :mad: Mieliśmy po pracy iść doszczepić Saruśkę na wirusówki, ustalić datę sterylki i powtórzyć badania, tak żeby były już do sterylizacji. Przed wyjściem dostała cieczki :eek2: Cały czas byliśmy w kontakcie z wetem. Sterylizacja (i doszczepianie) opóźniło się ze względu na pewne przekroczenie norm w badaniu krwi (pisałem to już więc nie będę zanudzać, powiem tylko dla tych którzy nie czytali, że nie było to nic niepokojącego), ale p. Doktor mówiła, że damy radę zdążyć. A tu taka niemiła niespodzianka. Z cieczką jest jeszcze ten problem, że Sara boi się dużych psów i reaguje na nie warczeniem, szczekaniem, a jak pies podchodzi to kłapie zębami. Dziś rano na spacerze już z daleka pokazywała zęby ONkowatemu psu, a warczała tak, że brzmiało to naprawdę groźnie :-o Ale i tak jest kochaną sunią :loveu: Jest taka przylepa, że trudno opisać. Głaskanie to najważniejsza sprawa, ważniejsza nawet niż miska :cool3: Z miską to zresztą czasem jest cały cyrk. Szczególnie rano Sarę trzeba karmić. Czasem je tylko gdy poda się jej np. kawałki białego sera do pysia. A z suchej karmy łobuzica zupełnie zrezygnowała. Cały czas je gotowane. Najśmieszniejsze jest to że dla siebie nie gotujemy codziennie, nie zawsze mamy chęć na obiad. A dla suńki musimy codziennie
  10. Aniu, wczoraj wieczorem wpadłem na jeszcze jeden pomysł, tylko nie wiem czy dobry. W aukcji na Allegro miejscem pobytu Juli jest Radom. Skoro u Was taka zima z domami dla psów to nikt nie szuka psa dla siebie w necie. Może jako miejsce wpiszę Warszawę. W razie czego z transportem trzeba by coś wymyśleć ;)
  11. Nikogo dziś nie było u Pikusia :shake:
  12. [quote name='AleksandraJ']moze zmiencie temat zamiast info o Fidze dajcie ze swietny to bylby pies do strozowania albo cos?? moze wtedy ktos wejdzie zeby zobaczyc sunie...[/quote] Może i na Allegro to podkreślić?
  13. Nie wiedziałem jaka sytuacja jest w Radomiu :shake: Myślałem, że prasa lokalna może coś pomóc.
  14. Dzięki Majaa za fachową odpowiedź. Przynajmniej trochę mi się rozjaśniło. Dziwiło mnie to długie przygotowanie i czas po operacji. Sunia moich sąsiadów nie była tak długo przygotowywana, a po operacji szybko wróciła do normalnego życia.
  15. [quote name='nati_92']no właśnie moze kiedysw wolnym czasi posiedzicie znia dluzej pomozecie jej nabrac jak najwiecej odwagi??[/quote] Nati, myślę, że dla Gerdy potrzebny jest spokojny dom. Tylko tak dojdzie w pełni do siebie. Schron to nie miejsce dla niej, nawet jeśli ma tam opiekę dobrych ludzi.
  16. Czy nikt nie potrzebuje stróżującej suni?
  17. Neris, z internetem to nie ma problemu. Tylko, że potrzebny jest nie tylko net. Myślę, że bardzo pomocna będzie prasa lokalna, a siłą rzeczy takie ogłoszenie może dać ktoś, kto jest na miejscu. Może pomogłoby też gdyby osoby odwiedzające Julcię rozesłały mail po znajomych. Chicken, podobnie jak o Julę nikt nie pytał o Akitę. Czy one są jakieś pechowe?
  18. Osobiście zna Akitę Chrupek, chyba tylko ona może udzielić wszystkich informacji.
  19. [quote name='asiuniap']Jesli można, mam drobną uwagę Radku. Ja osobiście wykasowałabym zdanie "Jego przeszłość nie jest do końca znana". To może odstraszać potencjalnych właścicieli, którzy mogą się obawiać nieprzewidywalnych, "nieznanych" zachowań Antolina. Dalsza treść jest najistotniejsza, że jest łagodny itd. Ja bym tylko dopisała, że jest nauczony czystości. Poza tym bardzo fajne ogłoszenie :lol:[/quote] Postaram się zmienić jak najszybciej :) . . . . . . . Już zmieniłem [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=129247623[/url]
  20. Czy znajdzie się ktoś, kto włoży troszkę pracy w nauczenie Gerdy, że są też dobrzy ludzie? Ona odwdzięczy się za to całym swym psim sercem.
  21. Szkoda Hapcia :shake:
  22. [quote name='AleksandraJ'] czy tam mozna gdzies postawić budę czy jakieś pseudo ludzie ja zniszczą??[/quote] Lepiej żeby nie zostawała na ulicy. Tam gdzie jest, nie jest bezpieczna :(
×
×
  • Create New...