Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72048
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Alma, bezdomna ONka poszukuje domu.
  2. Hapciu, pokaż się na pierwszej stronie.
  3. Śliczny, dzielny Pikuś szuka swojego człowieka
  4. Kto uwolni zza krat ONka i da mu kochający dom?
  5. Słodka sunia szuka domu. Na Allegro zmieniłem opis, już w nowej aukcji. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=127457407
  6. [quote name='Chrupek']Sunia nadal mieszka w schronisku.[/quote] Chrupku, czy kontaktowała się z Tobą osoba zainteresowana Akitą?
  7. Potrzebny dom dla ONki w średnim wieku ;)
  8. [quote name='majaga']Chojraczek nam spada i spada,nikt nie zagląda...:shake:[/quote] Czasem ktoś zagląda ;)
  9. Niezaczipowany Pikulec szuka kochającego opiekuna :)
  10. A to łobuzica z tej Myszki. I jak Łatek będzie wychodził bez obróżki?
  11. [quote name='ewatr']bardzo dobrze , że są wiadomosci z pierwszej ręki dziękujemy Monikob :Rose: pisz o suni jak najwiecej to pomaga potecjalnym włascicielom podjąć decyzje Radek a może by dopisać to co Monika dodała do allegro dla suni ?:oops: Dodam, tylko po południu, teraz mam urwanie głowy w pracy :shake:
  12. Jakby Myszka zjadła Łatkowi łatki to byłby problem z imieniem :evil_lol:
  13. Pikuś nie ma chipa, a bez tego nie może pojechać do Szwecji :shake: Brak czipa nie przeszkadza za to w wędrówce na pierwszą stronę ;)
  14. Zbliża się powoli jesień, a sunia dalej na ulicy :(
  15. Taka cisza zapadła, a przecież jeszcze trzy maluchy potrzebują domu, choćby tymczasowego.
  16. Może i się pogodził, ale powinien dostać szansę na dom. Może znajdzie się jakaś osoba kochająca ONkowate, która da mu dom. Prawdziwy kochający dom.
  17. Ale gapa ze mnie :oops: Jakoś przegapiłem te ogłoszenia. Sunia jest ponownie na Allegro. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=127244234[/url]
  18. Almo pokaż się wszystkim. Może ktoś właśnie szuka dla siebie ONki.
  19. Już niedługo południe, a nikt do tej pory nie odwiedził Pikusia.
  20. Kto pomoże biednej, grubiutkiej suni. Straciła przyjaciela, potrzebuje kogoś kto da jej dom, choćby tymczasowy :modla:
  21. Przecież taki idiota powinien mieć sądowy zakaz posiadania zwierząt :mad: Żeby nie kończyć posta smutno napiszę też coś pozytywnego. W niedzielę żona wróciła z urlopu. Co się działo jak Sara zorientowała się kto przyjechał. Trudno opisać. Przez całą niedzielę dreptała za żoną krok w krok, nie odstępowała. W poniedziałek to samo:) Dziś pewnie też tak będzie. Wraz z żoną wrócił też aparat więc porobię zdjęcia i pokaże wszystkim swojego ślicznego psa :loveu:
  22. Dzień dobry Chojraczku. Poszukaj dziś dobrego domu
  23. Biedna, samotna Julka tak bardzo potrzebuje pomocy :( Dom na już, bardzo dobry dom. Tak bardzo jej się należy.
×
×
  • Create New...