Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72048
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Alma jest śliczna, bardzo przypomina ONkę mojego kolegi. Tamta sunia ma już 15 lat i jest wspaniała.
  2. Łatku, do weekendu już niedaleko :)
  3. Na pewno znajdzie. Musi być gdzieś ktoś, kto pokocha ONkę wymagającą dużo serca.
  4. Hapciu, zasługujesz na dobry dom.
  5. Juleczko pokaż się na pierwszej stronie. Domek na już poprosimy!
  6. Przypominam, że niepojętym zrządzeniem losu, Pikuś nie ma jeszcze swojego człowieka.
  7. Piękna pogoda za oknem, żółknące liście, słońce, ciepło, ale nie za gorąco. Jak kochałem spacerować z Tobą w takie dni. Mógłbym tak chodzić bez końca. Niedługo będzie dużo liści na trawnikach i nie będzie komu w nich nurkować :( Ciężko odwiedzać mi ten wątek, cały czas rany są zbyt świeże.
  8. Cóż słychać u Antolka?
  9. Może jednak jest gdzieś dom dla tej biednej suni, która straciła przyjaciela.
  10. Pikuś, nie denerwuj Justyny i znajdź wreszcie dom :smile:
  11. Ponowię pytanie. Chrupku, czy ktoś pytał o Akitę? Akita chyba nie jest zbyt malutka
  12. Na pewno będzie dawał sobie radę. Tylko niech ktoś da mu dom.
  13. :shake: Pomimo, tego, że Fakt jaki jest każdy widzi w tej informacji musi być ziarno prawdy. Co się u nas wyrabia? Po przeczytaniu takiego tekstu pozostaje tylko poczucie bezsilności.
  14. Mogę tylko trzymać kciuki za sunię.
  15. [quote name='Ulka18'] A to Twoje dziewczyny, Sarunia daje buziaczka Panci, stesknila sie sunia.[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1334/sara16se1.jpg[/IMG][/URL][/quote] Sara przepada wręcz za żoną, wystarczy 10-minutowa nieobecność, a powitanie po powrocie słychać chyba na parterze :cool3:
  16. Czy naprawdę nikt nie potrzebuje ONki? Alma nie potrzebuje luksusów. Potrzebny jest kawałek miejsca, miska i miłość. Ona się z pewnością odwdzięczy całym psim sercem.
  17. Jula potrzebuje domu. Już dość nieszczęść w jej życiu.
  18. Pokaż się Chojraczku. Niech wszyscy zobaczą jaki jesteś śliczny. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/6193/chojrak1ah7.jpg[/IMG][/URL]
  19. Saruśka ma się dobrze :) Dziś zapoznała się z kolegą z piętra. Na porannym spacerze spotkała Młodego (to ten psiak z piętra). Obwąchali się i Sara wcale nie chciała go zjeść ;) Mówiąc poważnie Sara nabiera pewności siebie. Widać to nie tylko w relacjach z ludźmi, ale i z psami. Nie jeży się już tak na ich widok. Dzisiaj prześlę tylko zdjęcia śpiącego suczydła :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1334/sara16se1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5849/sara17bv2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/4387/sara18ob0.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...