Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72051
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Porto pobiegł na Allegro ;) [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=139143544[/URL]
  2. Bosman jest już na Allegro. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=139140342 Powodzenia psiaku.
  3. Ostatnio udało nam się rozbawić Sarę tak, jak jeszcze nigdy dotąd. W domu bawiliśmy się piłką, Saruśka próbowała ją łapać. Widać, że małpiszonek dobrze się bawi. W pewnym momencie suńka zaczęła zachęcać nad do zabawy szczekaniem :crazyeye: Było to bardzo wesołe szczekanie :lol: , co bardzo nas ucieszyło. Niestety krótko po szczeknięciu Sara chyba pomyślała że szczekając zrobiła źle i zdecydowanie przycichła. Już nie udało się nam nakłonić jej do aż tak wesołej zabawy. Spróbujemy innym razem. A zakraplania Frontline'u w dalszym ciągu bardzo się boi :shake: Gdy zobaczy, że idziemy w jej kierunku z kropelkami od razu ma oczy jak pięciozłotówki i zaczyna wyglądać, jakby ktoś jej robił krzywdę. Całe szczęście, że już 2 minuty po tym strasznym zabiegu wszystko wraca do normy ;)
  4. Zostało bardzo niewiele czasu. Onek powinien szybko znaleźć się w domu.
  5. Dziękuję Wam za pamięć. Niedługo minie 5 miesięcy od kiedy Norci nie ma. Cały czas brak mi jej :(
  6. Poszaleje i wyszuka dla siebie super dom :)
  7. [URL="http://img306.imageshack.us/my.php?image=pb013431uv8.png"][IMG]http://img306.imageshack.us/img306/8710/pb013431uv8.th.png[/IMG][/URL] Jest prześliczny.
  8. Sara, misiowata sunia. Nie jest już młoda, ale może dać człowiekowi dużo ciepła na jesienne i zimowe wieczory.
  9. Nati to dobry pomysł. Zawsze jakaś informacja lokalna. Tylko kto zna takie fora? A Onek ma już tylko miesiąc :(
  10. Tak długo w schronisku :( Zmarnuje się tam psinka.
  11. Tyle ogłoszeń więc domek powinien się szybko znaleźć :)
  12. Rybak też chciałby mieć swojego człowieka.
  13. Na pewno nie zostanie. Znajdzie się dobry człowiek, żeby tylko szybko.
  14. [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/1221/sschron23092006101zz1.jpg[/IMG] Spragniona kontaktu z człowiekiem sunia poszukuje domu.
  15. Onek przypomina o sobie na pierwszej stronie.
  16. Julcia jest cały czas na Allegro. W aukcji podałem takie dane kontaktowe (mam nadzieję, że są dobre): e-mail: [email protected] tel. 602-666-546 lub 660-516-083
  17. Norasku, przedwczoraj śniłaś mi się. Bawiłaś się z Łysą, było piękne słońce, zielona trawa. Ten sen był tak realny. Byłaś wesoła jak zawsze i zachęcałaś Łysą do zabaw, gonitwy. Bardzo mi przykro, że odeszłaś tak wcześnie :(
  18. Antolek przypomina o sobie.
  19. Owczarkowata Amela pilnie potrzebuje domu. Ma już dość schroniska :-(
  20. Oneczku, biedaku pokaż się na pierwszej stronie.
  21. Dingo szuka człowieka, którego obdarzy psią miłością.
  22. Mały, kudłaty Pikuś. Kto nauczy go życia w ludzkim stadzie?
  23. Psie lata mijają szybko, a większość ludzi szuka młodych psów :-(
×
×
  • Create New...