Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72048
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Dingo uśmiechnij się do wszystkich na pierwszej stronie.
  2. Sara przypomina o sobie.
  3. Karina jest ponownie na Allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=137811882
  4. Uśmiechnięty Rybak poszukuje domu.
  5. Dziś skończyła się aukcja Almy na Allegro. Na razie nie ponawiam. Czekam aż Almusia będzie w nowym domku.
  6. Przed weekendową przerwą podniosę jeszcze Pikulca.
  7. Saruśka to łakomczuszek, więc trzeba jej dawkować przyjemności :evil_lol: Gdyby dawać jej tyle przysmaków ile by chciała, to w krótkim czasie trzeba by było przejść na ścisłą dietę ;)
  8. Alma, nie narób sobie kłopotów :shake:
  9. W górach, za zdjęcia z podhalanem trzeba było płacić, a przygarniając Sarę można mieć własne zdjęcia zupełnie gratis ;)
  10. Karina ma króciutką sierść, a nieubłaganie zbliża się zima. Dom dla dużej, spokojnej suni potrzebny.
  11. Piko przypomina, że czeka na domek :) Jak zwykle przed weekendem mam prośbę o odwiedzanie Pikusia (i innych psiaków z Uciechowa też)
  12. Grzeczny, towarzyski i przyjazny. Dlaczego jeszcze nie ma domu?
  13. Kto okaże serce Rybakowi?
  14. Czas płynie nieubłaganie :( Julka musi szybko znaleźć dom.
  15. Owczarkowate sunie są takie słodkie. Idzie zima, czy nikt nie chce przyjaciółki, która ogrzeje zmarznięte stopy, wygrzeje fotel?
  16. Grubiutka Julcia pilnie szuka domu. Czas ucieka.
  17. [quote name='fjolka'][B]niech jeszcze wytrzyma do pierwszego bidulek[/B][/quote] Czyżby Chojrak miał szansę na dom :cool3:
  18. Czas ucieka nieubłaganie, a Sara cały czas w schronie :(
  19. Będzie się przytulać i bronić Pana :)
  20. Musi jej się udać. Pokaż się Amelko na pierwszej stronie.
  21. Nie mogę obiecać, że w sobotę dam radę usiąść do kompa. Na pewno będę na Dogo w niedzielę wieczorem. Jak tylko odbiorę tekst podzielę się swoimi spostrzeżeniami.
×
×
  • Create New...