Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72051
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Dlaczego nikt nie dzwoni po Pikulca :mad:
  2. A kolejki po Dingusia w dalszym ciągu brak :(
  3. Jakiś czas temu rozmawialiśmy tutaj o możliwości operacji w przypadku gdyby trafił się dom dla Onka. Wiem, rzecz jasna, o kosztach takiego przedsięwzięcia. Interesuje mnie jednak, czy nie warto wspomnieć o tym w ogłoszeniach Onka?
  4. Czy nikt nie potrzebuje Skarbu? Nie wierzę.
  5. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/4894/pict0090uu1.jpg[/IMG][/URL] Tak tylko przypomnę, że Dinguś szuka domu.
  6. Rozszczekany Pikuś, czy to dlatego nikt go nie chce?
  7. Czy ktokolwiek pytał o nią z ogłoszeń?
  8. A może ktoś mógłby pomóc w ogłoszeniu suni na przykład w "Moim Psie"? Jest tam kącik poświęcony adopcjom. Nawet nie wiem czy jest taka możliwość, ale wczoraj przy lekturze czasopisma przyszedł mi taki pomysł :roll:
  9. [quote name='justynavege']Pikus dalej sam w boksie tylko kilka minut spaceru to jego jedyne chwile radosci :([/quote] A powinien szczekać we własnym ogródku.
  10. Na pewno zaczęłaby się uśmiechać w dobrym domu.
  11. Czas płynie nieubłaganie naprzód. Dom dla Onka potrzebny na wczoraj.
  12. W związku z tym, że z łapką w porządku Rybak może wędrować do domku choćby dziś.
  13. Taki fajny psiak musi szybko znaleźć domek :)
  14. Dlaczego nikt nie chce starszej suni :(
  15. Łagodna, ufna grubaska bardzo potrzebuje domu. Jeszcze chwila i zupełnie nie będzie miała gdzie się podziać :(
  16. Smutna niemłoda sunia.
  17. Jeśli psiak ma babeszję to ważny jest czas. Czy dotał już lek na babeszję (Imizol, czy jakoś podobnie)? Powinien go dostać od razu po stwierdzeniu tego świństwa we krwi. Każda chwila jest ważna ponieważ chorobie towarzyszy rozpad krwinek. Lek jest obciążający wątrobę i nerki. Na wątrobę lekarze podają najczęściej Essenciale Forte. Przy babeszjozie psiak powinien codziennie mieć podawaną kroplówkę, witaminy z grupy B i leki moczopędne. Nie jestem wetem, ale miałem niestety do czynienia z babeszją, wredne choróbsko :( Psiaczku, trzymaj się.
  18. Co słychać u ślicznego Pitusia?
  19. Najwspanialszy był zawsze dzień pierwszego śniegu. Wtedy na spacerze było istne szaleństwo, Norcia biegała, łapała śnieg, tarzała się w nim. Śmiesznie było gdy pojawiały się bałwany. Zawsze patrzyła na bałwana z rezerwą, a gdy było już ciemno, na wszelki wypadek obszczekiwała go. Zdrojko, czytałem o Twoim Migaczku. Nie wiem, czy lepiej być przy odejściu przyjaciela, czy nie. Akurat tak się złożyło, że Norcia odeszła nie przy mnie tylko przy żonie, byłem z nią długo, a później poszedłem do pokoju coś zjeść, wtedy odeszła :(
  20. Kontaktowy psiak, który lubi dzieci. Czy ktoś reflektuje?
  21. Jak co dzień, przed południem podnoszę Julę.
  22. Jak przyjemnie patrzeć na takie zdjęcia :)
  23. Onek, który ma już tylko miesiąc przypomina o sobie :(
×
×
  • Create New...