Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72051
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Amelka ponownie na Allegro. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=140950353[/URL]
  2. Juleczka po raz kolejny na Allegro. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=140949376
  3. Niebawem poogłaszam ją w różnych serwisach ogłoszeniowych :)
  4. No właśnie, tylko skąd tu wziąć Pana? Niektórzy pytają mailowo, a później nie dzwonią :(
  5. Co prawda, to prawda. Tak daleko pewnie nikt nie szuka psiaka.
  6. Yewcia, talent do rymowania jest jak widzę rodzinny :)
  7. Kiedy odeszła Norcia, pomyślałem, że w domu musi być pies, i że będzie to właśnie jakaś odrzucona bida. Szukałem suni, owczarkowatej. Nie tylko ze względu na podobieństwo do Nory, a ze względu na to, że uwielbiam onkowate. Oglądałem strony, gdzie można było obejrzeć psiaki do adopcji, zajrzałem też na Dogo. Patrzyłem na różne psiaki, nie mogłem podjąć decyzji. Pewnie dlatego, że pamięć o suni była wówczas (i jest zresztą dotychczas) bardzo świeża. Któregoś dnia zobaczyłem na Dogo Sarę z Kielc. Przeczytałem jej historię, obejrzałem zdjęcia i poczułem, że to jest właśnie sunia, której dam dom. Saruśka jest z nami 3 miesiące. Oczywiście nie zastąpiła Norci, dalej Norasek ma swoje miejsce w sercu i będzie miał zawsze, ale znalazła swoje miejsce w naszych sercach i bardzo pomaga nam żyć po stracie Nory. Jest trochę podobna do Nory z wyglądu, ale psychika zupełnie inna. Na pewno znajdziesz pieska, który "złapie" Cię za serce i pomoże wypełnić choć część pustki jaka pozostaje w sercu.
  8. Dziękuję Szajbus za te słowa. Łzy poleciały po policzkach. Norci nie ma już tyle czasu, jest z nami Sara, a ja cały czas łapię się na tym, że spoglądam w miejsca, w których Norcia leżała najczęściej i szukam jej. Kiedy otwieram drzwi, robię to bardzo ostrożnie, ponieważ Nora powoli zabierała łapki, kiedy obieram jajko czekam na stukot łapek w kuchni (chociaż w tym przypadku Saruśka powoli uczy się reakcji na potencjalne jedzenie). Brakuje tych wszystkich, zdawałoby się zwyczajnych rzeczy, pozostała tęsknota. Zdrojka masz rację nasze psiaki są cały czas z nami, nie ma dnia żebym nie pomyślał o mojej łakomej, przyjaznej suni.
  9. Wczoraj odwiedził nas szwagier :-o , właśnie ten, którego przy okazji poprzedniej wizyty Saruśka próbowała zjeść :mad: Został poproszony, aby nie interesował się psem, a my będziemy jej pilnować :) Wszystko poszło jak po maśle. Najpierw małpiszonek obserwował wielkimi oczami, później powoli podeszła, obwąchała i...... popędziła na swoje posłanko :) Cały czas szwagier był obserwowany przez suńkę, ale wydaje się, że patrzyła raczej z ciekawością niż nieufnie. Na koniec wizyty podeszła nawet i obmerdała szwagra ogonem :cool3: Sara jest u nas dopiero trzy miesiące, ale trudno jest opisać jak bardzo zmieniło się jej zachowanie.
  10. Rudy Rybak pokazuje się wszystkim :smile:
  11. A gdzie są telefony z ogłoszeń? Czego Pikusiowi brakuje, że nikt jak dotychczas go nie chce?
  12. Wesoły, przyjazny psiak chciałby powędrować już do domu.
  13. Może poogłaszać suńkę w necie?
  14. [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/1221/sschron23092006101zz1.jpg[/IMG] Piękna sunia, czy znajdzie się dla niej dom?
  15. Czy Bosman jest jeszcze gdzieś w ogłoszeniach poza Allegro?
  16. Gallegro, chodziło mi właśnie o Ciebie. Wspaniale, że zdecydowałeś się pomóc Onkowi. Z takim 'aniołem stróżem' szczęście musi się uśmiechnąć do niego :)
  17. Onkowi skończyła się aukcja, ale na razie nie przedłużam. Czekam na informację od osoby dużo bardziej kompetentnej w sprawach aukcji psiaków.
  18. Gdzie są chętni na podhalankę?
  19. [quote name='ekardas']Wrzućcie ja do Wyborczej na strony adopcyjne żółte-kącik adopcyjny do dzisiaj przyjmują ogłoszenia na piątek, a piątek jest największym nakładem gazety, zawsze jakaś szansa- w górę śliczna, uśmiech cięzko z niej będzie wydobyć, bo z czego się cieszyć jak świat sie psu zawalił!- syndrom schronu wychodzi...w góre sunieczko w nowym domku uśmiechnę się deczko....[/quote] Pytanie zabrzmi może trochę głupio, ale pytam naprawdę. Jak dać takie ogłoszenie do Wyborczej?
×
×
  • Create New...