[URL="http://img306.imageshack.us/my.php?image=pb013431uv8.png"][IMG]http://img306.imageshack.us/img306/8710/pb013431uv8.th.png[/IMG][/URL]
Jest prześliczny.
Julcia jest cały czas na Allegro.
W aukcji podałem takie dane kontaktowe (mam nadzieję, że są dobre):
e-mail: [email protected]
tel. 602-666-546 lub 660-516-083
Norasku, przedwczoraj śniłaś mi się. Bawiłaś się z Łysą, było piękne słońce, zielona trawa. Ten sen był tak realny. Byłaś wesoła jak zawsze i zachęcałaś Łysą do zabaw, gonitwy.
Bardzo mi przykro, że odeszłaś tak wcześnie :(