Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72048
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Julcia bardzo prosi o dom. Ma coraz mniej czasu :(
  2. Tak miło przeczytać, że Chojrak niedługo będzie w domku :)
  3. [quote name='Majaa']Jutro będę wiedzieć kiedy p. Janusz będzie mógł Almę wziąść do siebie [/quote] Oby jak najszybciej.
  4. Strasznie mi jej szkoda :( Ona w tej chwili cierpi przez to, że ktoś ją kiedyś skrzywdził. Może jest ktoś, kto da jej poczucie bezpieczeństwa? W dobrych warunkach na pewno z czasem dojdzie do siebie.
  5. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/3643/pict0084kk9.jpg[/IMG][/URL] Jak tylko mogę to odwiedzam. Szkoda, że tak mało mogę zrobić dla tych psiaków :(
  6. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/4894/pict0090uu1.jpg[/IMG][/URL] Czy na pewno wszyscy wiedzą, że dom bez psa jest niekompletny?
  7. Starsze psy też potrzebują miłości.
  8. Julcia potrzebuje domu, najlepiej na wczoraj.
  9. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/2696/p1000335wo1.jpg[/IMG][/URL] Taki mały, a jak dotąd nie ma dla niego miejsca w żadnym domku :(
  10. [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/1221/sschron23092006101zz1.jpg[/IMG] Śliczna Amela szuka swojego człowieka.
  11. Biedny ślepaczek prosi o dom. Ma bardzo mało czasu.
  12. Ani tymczasu, ani domu stałego :( Pikuś cały czas czeka.
  13. Antoś przypomina o sobie.
  14. Już koniec weekendu, więc mogę odwiedzić Rybaka. Pokaż się psiaku na pierwszej stronie.
  15. Na smutne, jesienne wieczory najlepszy jest przyjazny pies.
  16. Bardzo szkoda takich psiaków, które na stare lata trafiają do schroniska :( Jak ludzie mogą oddać psa, który był z nimi całe życie?
  17. Tyle ogłoszeń, musi się ktoś wreszcie znaleźć.
  18. Czy naprawdę nie ma nigdzie miejsca dla małej grubaski?
  19. Saruśka ma się cały czas dobrze, a ostatnio nabyła nową umiejętność :mad: Kilka dni temu małpiszonek przemknął w przedpokoju z papierkiem od masła w pysiu. Okazało się, że udało się jej otworzyć szafkę, w której jest kosz na śmieci. Takiego mamy mądrego pieska ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/6550/sara24up5.jpg[/IMG][/URL]
  20. Zdjęcia Saruśki są w jej wątku http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26029 Jest ich sporo, tylko na różnych stronach. Nowe będą w niedzielę wieczorem. Przepraszam, że nie wkleję ich tutaj, ale chciałbym żeby był to wątek Norci.
  21. Neris, pytałem już o prasę lokalną w wątku Juli. Z tego co przeczytałem są to raczej małe szanse :(
  22. Dom dla onkowatej Ameli potrzebny "na już".
  23. Ślepaczek przypomina o sobie. Do grudnia musi mieć dom.
×
×
  • Create New...