Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72058
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Nie ma chętnych na obniżki?
  2. Zaglądam po nocnej przerwie i życzę dobrego dnia.
  3. Mama też nie ma gorączki. Tata dzisiaj rozmawiał z lekarzem i jedno dobre, że w tej chwili nie ma zagrożenia życia. Poprawy na razie nie ma, ale podobno plusem jest, że nie jest gorzej. Cały czas kroplówka i tlen. Splątanie na chwilę obecną jest dalej. Tata umówił się z lekarzem na czwartek na kolejne omówienie stanu zdrowia. Godziny konsultacji takie, że dla osoby pracującej niemożliwe. Dziś jestem trochę spokojniejszy, że nie jest gorzej. W tym tygodniu muszę umówić małą mordkę na badania, bo zaczął się trzeci tydzień nowych leków. Nerwy mnie zjedzą. Nieustająco dziękuję za dobre słowo i wsparcie.
  4. NIe dość, że ładne to zawieszki z piękną historią.
  5. No to hop po południu.
×
×
  • Create New...