Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Gajulka dostała dziś nową miseczkę, bo stara zaczęła pękać. Bardzo prosimy o kciuki jutro i aż do wyników (dobrych mam nadzieję).
  2. Mam nadzieję. Bardzo denerwuję się jutrzejszymi badaniami małej mordki Mama powinna jutro o 13 wyjść ze szpitala. Stan zapalny się cofnął. Jest słaba, ale wyniki są w porządku.
  3. Dziś ostatnia szansa na zakupy.
  4. Może nocna zmiana skusi się na obniżki?
  5. U nas też już było wiosennie. Tylko czasem popadało.
  6. Mama dziś lepiej, sporo zjadła. Chociaż dalej słabiutka. Jutro będzie badanie krwi i później lekarz powie, jak długo trzeba jeszcze pobytu w szpitalu. Na pewno stan zapalny w płucach się cofa. Ogólnie pozytywnie. Mała mordka nie ma teraz sensacji. Denerwuję się środą i badaniami
  7. Brakuje tych pożegnanych łapek.
  8. Na razie kolejnych wpadek nie było. I niech tak zostanie.
×
×
  • Create New...