Mama dziś lepiej, sporo zjadła. Chociaż dalej słabiutka. Jutro będzie badanie krwi i później lekarz powie, jak długo trzeba jeszcze pobytu w szpitalu. Na pewno stan zapalny w płucach się cofa. Ogólnie pozytywnie.
Mała mordka nie ma teraz sensacji. Denerwuję się środą i badaniami