Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72051
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Zaglądam po nocnej przerwie.
  2. Oznaka dobrego samopoczucia
  3. Jak wracałem z pracy było 6 stopni. Tylko trochę martwię się, że to co się roztopiło zamarznie w nocy.
  4. Małe (już bezlajkowe) hop.
  5. Z rana też warto zajrzeć.
  6. Po raz nie wiem który dziękuję za obecność, dobre słowa.
  7. Zdecydowanie za krótko
×
×
  • Create New...