Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72051
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Może nocna zmiana skusi się na obniżki?
  2. U nas też już było wiosennie. Tylko czasem popadało.
  3. Mama dziś lepiej, sporo zjadła. Chociaż dalej słabiutka. Jutro będzie badanie krwi i później lekarz powie, jak długo trzeba jeszcze pobytu w szpitalu. Na pewno stan zapalny w płucach się cofa. Ogólnie pozytywnie. Mała mordka nie ma teraz sensacji. Denerwuję się środą i badaniami
  4. Brakuje tych pożegnanych łapek.
  5. Na razie kolejnych wpadek nie było. I niech tak zostanie.
  6. Jak by brakowało to na pewno jakiś grosik dorzucę.
  7. Kto chętny na zakupy z nowym tygodniem?
  8. Zaglądajcie na bazarek.
  9. Dobrego dnia, dobrego tygodnia.
×
×
  • Create New...