Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72061
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Hip hip hurra herbata jest. W sam raz na dzisiejszą pogodę
  2. Dobrego dnia i udanych zakupów.
  3. Nie ma chętnych na obniżki?
  4. Zaglądam po nocnej przerwie i życzę dobrego dnia.
  5. Mama też nie ma gorączki. Tata dzisiaj rozmawiał z lekarzem i jedno dobre, że w tej chwili nie ma zagrożenia życia. Poprawy na razie nie ma, ale podobno plusem jest, że nie jest gorzej. Cały czas kroplówka i tlen. Splątanie na chwilę obecną jest dalej. Tata umówił się z lekarzem na czwartek na kolejne omówienie stanu zdrowia. Godziny konsultacji takie, że dla osoby pracującej niemożliwe. Dziś jestem trochę spokojniejszy, że nie jest gorzej. W tym tygodniu muszę umówić małą mordkę na badania, bo zaczął się trzeci tydzień nowych leków. Nerwy mnie zjedzą. Nieustająco dziękuję za dobre słowo i wsparcie.
  6. NIe dość, że ładne to zawieszki z piękną historią.
×
×
  • Create New...