Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72011
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    297

Everything posted by Radek

  1. Rany, nie wiedziałem, że to takie tempo. U mnie szkolenie dopiero w czwartek po majówce
  2. Ciasteczka wędrują na górę.
  3. Widzę, że nastrój dopisuje na bazarku.
  4. Dobrego dnia zaglądającym.
  5. Weekend był bez działki, bo Iguś był z Lepszą Połową na zawodach. Gajulka sobie mogła odpocząć Nasza pani doktor była na urlopie, więc jeszcze nie zrobiliśmy badania moczu. Nie lubię takiego opóźnienia, bo stres dłuższy. Dopiero teraz będziemy się umawiać. Na szczęście Gajulec w dobrej formie.
  6. Krupnik jest super. Dzisiaj w mojej placówce oświatowej był
  7. Ta pamięć cały czas jest żywa. I zadziwiająco świeża, wiele pamiętam jakby to było wczoraj.
  8. Jak zawsze bardzo dziękuję za odwiedziny. Nasza pani doktor była na urlopie, więc dopiero teraz będziemy ustalać, kiedy badanie moczu u małej mordki. Czasem nie da się przyspieszyć i trzeba się jeszcze trochę podenerwować. Norasku kochany, cały czas pamiętam i jak zwykle proszę o zaciskanie łapinek.
  9. Ciasteczka wędrują na górę.
  10. Dobrego dnia, dobrego tygodnia.
×
×
  • Create New...