Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72016
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    297

Everything posted by Radek

  1. Z reguły wygląda na zdrową Dziękujemy za kciuki. I tak, jest cudowna. Bardzo.
  2. Też się dziwię, bo fajny z niego psiak. A tak przy okazji zostawię trochę poniedziałkowych głasków.
  3. Weekend mieliśmy nietypowy i trochę wariacki. Asia miała treningi z Igusiem, więc w piątek na wieczór pojechałem na działkę tylko z Gajulką. A w sobotę trzeba było wracać, bo dzisiaj mała mordka miała USG jamy brzusznej. Na szczęście nawet krótki pobyt dał trochę radości Dzisiaj Gajka miała badania i z USG wynika, że... jest psiakiem raczej w wieku senioralnym Badanie potwierdza rozliczne schorzenia i zużycia, ale wskazań do nowych działań nie mamy. Z wyjątkiem pęcherza, bo w badaniu wychodzi stan pozapalny i musimy zrobić dodatkowe badanie moczu, żeby zobaczyć, co się dzieje. Jak będą wyniki moczu to będziemy umawiać się z naszą panią doktor. Znowu mam kolejną dawkę nerwów. A Gajulec nic sobie z tych wszystkich badań, stresów nie robi (fotka po powrocie z badań) Jak zwykle prosimy o kciuki.
×
×
  • Create New...