-
Posts
72016 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
297
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Radek
-
Dobrego dnia zaglądającym.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Radek replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Z reguły wygląda na zdrową Dziękujemy za kciuki. I tak, jest cudowna. Bardzo. -
O rany, jakie pyszności.
-
I to jest dobra wiadomość.
-
Dobrego dnia, dobrego tygodnia.
-
Dziękuję za zaproszenie.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Radek replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Weekend mieliśmy nietypowy i trochę wariacki. Asia miała treningi z Igusiem, więc w piątek na wieczór pojechałem na działkę tylko z Gajulką. A w sobotę trzeba było wracać, bo dzisiaj mała mordka miała USG jamy brzusznej. Na szczęście nawet krótki pobyt dał trochę radości Dzisiaj Gajka miała badania i z USG wynika, że... jest psiakiem raczej w wieku senioralnym Badanie potwierdza rozliczne schorzenia i zużycia, ale wskazań do nowych działań nie mamy. Z wyjątkiem pęcherza, bo w badaniu wychodzi stan pozapalny i musimy zrobić dodatkowe badanie moczu, żeby zobaczyć, co się dzieje. Jak będą wyniki moczu to będziemy umawiać się z naszą panią doktor. Znowu mam kolejną dawkę nerwów. A Gajulec nic sobie z tych wszystkich badań, stresów nie robi (fotka po powrocie z badań) Jak zwykle prosimy o kciuki.