Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72011
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    297

Everything posted by Radek

  1. Rany, tyle się tu dzieje, a lajków brak
  2. Tak, trudniej zebrać więcej osób, ale ci, którzy zostali raczej rezygnować z Dogo nie będą
  3. Trochę na pogorszenie się frekwencji miała wpływ awaria, która unieruchomiła Dogo na jakiś czas.
  4. O proszę, coś mnie ominęło Herbatkę zawsze. Ciasteczkiem też nie pogardzę.
×
×
  • Create New...