Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72016
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    297

Everything posted by Radek

  1. Niedzielne dzień dobry.
  2. Na dzień dobry ciasteczka wędrują na górę.
  3. Nadziejko, na pewno zajrzę, jak tylko na dłużej zajrzę na Dogo. A na dobranoc poproszę o cegiełkę za 10 złotych i już robię przelew.
  4. Dziękuję za słowa uznania.
  5. Jeszcze dźwignę przed weekendem.
  6. Gdzieś tam z góry Norcia na nas patrzy.
  7. Nocna zmiana dzisiaj będzie?
  8. Ale to na wątku. Na całym Dogo zupełnie inaczej
  9. Jesteśmy tu w mniejszości
  10. Norasku kochany, dzisiaj rocznica. Urodziłaś się ćwierć wieku temu. Jak ten czas szybko leci. Aż trudno uwierzyć. Kilka tygodniu później przyjechałaś do nas. Pamiętam ten dzień, pamiętam jazdę do domu i pierwsze chwile z małym owczarkowym szczeniakiem. Trochę mi dziś smutno, ale też wracają dobre wspomnienia.
×
×
  • Create New...