Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72003
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    297

Everything posted by Radek

  1. Dobrego dnia, dobrego tygodnia.
  2. Na szczęście działa Gajulka śpi i chrapie po wrażeniach weekendu, a ja mam chwilkę na Dogo. Weekend spędziliśmy na działce, więc zmęczenie małej mordki jest uzasadnione. Udało się zrobić większą wyprawę Trochę małych spacerków i można było na tarasie popilnować Pozdrawiamy zaglądających.
  3. Wierzę, że je jeszcze spotkamy.
  4. Trochę rzeczy było do zrobienia w domu.
  5. Niedzielne dzień dobry.
  6. Na dzień dobry ciasteczka wędrują na górę.
  7. Nadziejko, na pewno zajrzę, jak tylko na dłużej zajrzę na Dogo. A na dobranoc poproszę o cegiełkę za 10 złotych i już robię przelew.
  8. Dziękuję za słowa uznania.
  9. Jeszcze dźwignę przed weekendem.
×
×
  • Create New...