Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. [quote name='Ka-Vanga'] [url]http://ka-vanga.com/images/news2010/18miesiecy_01.jpg[/url][/QUOTE] Powtórzę się... piękne są te Twoje psy;)
  2. [quote name='betty_labrador']no tak. zgadza sie. ze sie skleja. Ale ja to wykorzystuję, gdy np musze cos mocniej zaakentować. Czyli po skonczonym rysunku pastelami , gdy juz wszystkie kolory polączone, a tu np nie moge jakoś białego wydobyc na wierzch.. pryskam fiksatywą i wtedy hurra! da sie nałożyć czysty wychodzący biały :) Nie wiem jak z ołówkiem bo nie praktykowałam ;)[/QUOTE] Tak właśnie m.in. do tego przydatna jest fiksatywa/lakier. Cienkie warstwy pomiędzy warstwami pasteli nie dopuszczają do ich zbytniego mieszania. [quote name='Bolsbokser'] Właśnie, mi też wydawał się bardzo znajomy dla oka - galeria Tobiego :) [/QUOTE] [quote name='rodzice']przejrzałam właśnie twoją galerię - już wiem skąd to pytanie . Nie jest to psiak którego malowałeś ale fakt bardzo podobny .[/QUOTE] heh ja nawet nie pomyślałem o swoim..:lol: Nie widzę szczególnego podobieństwa oprócz pozy. Ale już znalazłem autora rysunku;)
  3. [quote name='mysza 1']Byliśmy na wizycie i jest bardzo dobrze :) Płuca są znacznie lepsze, bardzo się oczyściły. Bardzo się cieszę :)[/QUOTE] Fajnie;) Doszła wpłata ode mnie?
  4. [quote name='betty_labrador']to my dziękujemy ze mozemy takie prace ogladac :) a ja męczę jamniczkę :) pastelą. Staram sie powoli i dokładnie :)[/QUOTE] No to pokaż jak skończysz;) Ja dziś maznąłem sobie kotka czarnego, jeszcze wąsy i gotowe. [quote name='Bolsbokser']Dziękować, dziękować za uznanie :modla:[/QUOTE] ależ nie ma za co:evil_lol: Trudno, żeby przejść obojętnie obok foto-dokładności;)
  5. Moja psica (6,5 roku) najchętniej wychodziłaby tylko 1-2 razy na dobę, wieczorem często muszę ją wyciągać na ten spacer, już nie wspomnę pogody deszczowej, kiedy przez cały dzień nie ma najmniejszej ochoty wystawiać nosa za drzwi;) ale dla dobra psa lepiej chodzić częściej, nawet gdy nie chce.
  6. Oprócz biegania, żeby zmęczyć Sambą zabieram ją w nowe miejsca (ale w mieście, na smyczy), spoci się i mózg, i nos od nowych zapachów;) [quote name='Doginka']Qrczaki, pisałam wczoraj, ale w trakcie wyskoczył komunikat error[ i już mi się nie chciała Dogomania włączyć, więc zrezygnowałam z pisania. A dziś już mi się nie chce powtarzać mojego elaboratu:roflt: [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12"] [/URL][/QUOTE] tak jak mi:lol: napisałem się tyle na pw i ciach, ni ma.
  7. [quote name='rodzice'] [url]http://img594.imageshack.us/img594/1954/p1080066y.jpg[/url][/QUOTE] Skąd czerpiesz wzory? Już gdzieś widziałem tego psa;)
  8. Co tam słychać u Zenka? Jest dalej do adopcji? Wczoraj był Światowy dzień uśmiechu... namalowałem uśmiechniętego Zenka:lol: Zapraszam na bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215790-...........................-KUP-Zenka-.....................-Wspomóż-Zenka!-Do-23.X"]........................... KUP Zenka ..................... Wspomóż Zenka! Do 23.X[/URL]
  9. Nowy obiektyw widzę?:) strzelam.. sigma 150/2.8?
  10. A no niestety, to tylko zoo;) Jeszcze nie widziałem wilka na wolności...
  11. oo Ty też w zoo byłaś ... :lol: Piękne ząbki kociaka;) Tak btw, szkoda tych zwierzaków w ciasnych klatkach.
  12. Samba sama sobie zrobiła fotkę w lustrze.. tylko, że aparat trzymała tyłem do przodu:diabloti: A wilki z lasu:diabloti: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lato2011/1aa9b515.jpg[/IMG]
  13. No bardzo fajny:) Wg mnie oczka ma za duże i mógłby nie byc taki biały (chyba że to tak na zdjęciu wyszło) Czym to malowane? [quote name='rodzice'] I utaj mam pytanie czy łapy zostawić tak jak jest czy moze je czesciowo zamalować tłem i zotawić takie niedokończone jakby . co myslicie ?[/QUOTE] Ja bym mu nie urywał łapek:) Tak jak teraz jest lepiej, jest wrażenie jakby się operał właśnie o dolną krawędź;) Próba papieru, na szybko i miniaturowo;) [IMG]http://art.pastelworks.net/collie_rough.jpg[/IMG]
  14. [quote name='betty_labrador']aha, czyli ze taki odcisk od obroży? czy ze w tym miejscu miala byc obroża?[/QUOTE] nie nie;) to jest obroża, przysłonięta częściowo sierścią;) ale to nieważny szczegół, najważniejszy jest wyraz mordki... z malutkiego, ciemnego niewyraźnego zdjęcia tylko to da się przenieść na papier, co tam obroża..;) Wilk był głodny... [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lato2011/02f22539.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lato2011/c30ed41e.jpg[/IMG]
  15. Bo to nie jest sierść, nawet nie wiem od jakiego światła miałaby się błyszczeć, bo pies jest wyraźnie oświetlony od lewej tylnej strony, a resztę ma rozświetloną przez śnieg..;) to zarys obroży, bez zbędnych szczegółów;) edit Szukam drukarni po kosztach, jak ktoś ma/zna/wie proszę o PW:)
  16. [quote name='wegielkowa']Zenul wygrałby konkurs na najpiękniejszy psi uśmiech:lol:[/QUOTE] O tak, taki psi uśmiech potrafi poprawić humor;)
  17. No pewnie, że kochany stróż:lol: szyszkę (a nawet dwie, teraz widzę) sama sobie przyniosła, a co będzie tak samotnie leżeć:lol: portret z mojego [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214144-ART-bazarek-Edycja-V-Portret-Twojego-Pupila-)-Na-Szarusia-802zł-długu!-Do14.09h22"]bazarku[/URL] [IMG]http://art.pastelworks.net/reks.jpg[/IMG]
  18. [quote name='ariss']zawsze przychodzi na świeżo skoszoną trawkę:lol: [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zkkk.jpg[/url][/QUOTE] Właśnie widać:evil_lol:
  19. W Katalonii ma być zakazana w 2012. Tak czytałem;)
  20. [quote name='ariss'] [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/a-Kopia-1.jpg[/url][/QUOTE] Ale one mają piękne profile:) nie wiem który lepszy..
  21. Doczytałem parę stron wcześniej, że Galinka miała jakieś problemy... jak się dzisiaj czuje?;)
  22. [quote name='#Etna#'] Bokser wyszedł Ci świetnie:p zazdroszczę takiej wprawy w rysunku:cool3:[/QUOTE] Dzięki;) [quote name='eria'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lato2011/cefca5a8.jpg[/url] zdradź czy to z filtrami czy obróbka komputerowa -o niebo mi chodzi . Prosto z aparatu bez filtrów raczej tak nie wyjdzie - czy się mylę ?[/QUOTE] Filtr polaryzacyjny + szara połówka w wersji cyfrowej;) Samba instynktownie pilnująca mojego aparatu i swojej szyszki:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lato2011/4fd366e6.jpg[/IMG]
  23. bokser jak żywy;) wygląda na bardzo czasochłonne;)
  24. [quote name='Unbelievable']szczerze mówiąc ja myłam psa większość czasu championem dr.seidla(czy jakoś tak), teraz mamy taki w czarnej buteleczce z zoologika do szorstkiej sierści,[/QUOTE] Też go mam, ale zdecydowanie wolę Ring5... jest lepszy, włos się nie skleja i nie brudzi tak szybko jak po tym Championie... i nawet wychodzi taniej...
×
×
  • Create New...