-
Posts
3425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LeCoyotte
-
Tak, żeby mieć gdzie oprzeć rękę i nie zamazać rysunku. Chociaż ona czasami nie pomaga jak się w ferworze pracy maźnie to tu, to tam:lol:
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='rodzice']jak ktos ma ochote to zapraszam do odwiedzin [url]http://www.akacjowadolina.pl/[/url] jestem całkowitym , nie szkolonym samoukiem i szczęka mi opadla jak tutaj zajrzałam do was . Napiszcie mi czy wszyscy jestescie tutaj jak tye samorodki czy ktoś jest po jakies szkole plastycznej ?[/QUOTE] Kolejny talent na tym wątku:) super No ciekawe, czy ktoś tu skończył plastyczniaka albo ASP. -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Bolsbokser'][B]Zuza[/B], posłuchałabym rad Cojota. Najpierw popracuj nad proporcjami i poćwicz dostrzeganie niektórych tylko szczegółów, tych najważniejszych, które nadają charakterystyczne rysy, minę, kształty temu, co rysujesz. Wszystkie te szczegóły, dzięki którym wszyscy wiedzą, że narysowałaś tego konkretniego psa czy motyla itd. Dopiero jak dojdziesz z tym do wprawy, sama ocenisz, czy to Tobie wystarcza, czy raczej wolisz robić czaso- i pracochłonne prace, które bardziej już przypominają zdjęcie, niż rysunek.[/QUOTE] O to dokładnie mi chodziło:) A bokser tak wyglądał po południu [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/cdbf8b4b.jpg[/IMG] Myślę, że jutro skończę jak dobrze pójdzie. [B]rodzice[/B], fajne rzeczy robisz;) czym to malowane? -
[quote name='bognik']Moja jest w tym samym wieku ;)[/QUOTE] rzeczywiście;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lato2011/0fc0342b.jpg[/IMG] Dlaczego już zachodzisz? -spytała Samba... A to rysunek, który właśnie robię dla bokserowej fundacji, niedługo pójdzie na licytację [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/cdbf8b4b.jpg[/IMG]
-
[quote name='Fides79'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lato2011/6f6600be.jpg[/url] hi hi Samba wyszła tu jak olbrzymka :lol: [/quote] Bo to jest pies olbrzymi, przynajmniej tak się jej wydaje:diabloti: [quote] [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lato2011/05c189a9.jpg[/url] aaaa rewelacyjne jest to zdjęcie :loveu: moge prosić w oryginalnym rozmiarze na pw :modla::modla:[/QUOTE] Dzięki:) wybacz, nie mogę;) [quote name='eria']o ja ciee koń widmo !!! czy to HDR czy filtry ? jak filtry to jakie ? ;) stawiam jednak na to pierwsze[/QUOTE] To podczerwień. Czas 20s, było dużo podejść, bo koniom nie chciało się pozować tyle czasu:lol: na jednym na przykład koni prawie w ogóle nie widać, bo akurat zachciało im się pobiegać. To mama z synkiem;)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Asia&Luna'] i dokańczam to: [url]http://images45.fotosik.pl/1046/c2b860c4c357301d.jpg[/url] obydwa rysowane kredkami :)[/QUOTE] no no, super rysunek! [quote name='Bewarka']Zuza przykładaj się więcej, żeby widać było dużo szczegółów...[/QUOTE] Nie zawracajcie sobie głowy szczegółami...:) Zobaczcie na rysunki Metheory, tam nie widać pojedynczych włosków na całym psie (chodzi mi o gładkowłose głównie), a rysunek jak ta lala:lol: -
[quote name='ariss'] waszko, pamiętasz Galcię z 2005r? Oglądałam dzisiaj Galerię sznaucerów, aż mi się łezka w oku zakręciła ;) http://img849.imageshack.us/img849/6628/dsc036794ji.jpg[/IMG][/QUOTE] Jak nie ona!:lol: wielkogłowa Gala;) [quote name='Justa']Tak jak Ewa napisała, ale wszystko zależy od umiejscowienia, ilości, psa dodatkowo - Ewy psy są tak totalnie bezstresowe, że pewnie nie sprzeciwiały się za bardzo, Gasska miała jedynie na kłach - a pomyśl - pies, który się wierci, niecierpliwy, miniatura, która ma kamień na trzonowcach a jest tam z tyłu tak mało miejsca że cięzko nawet szczoteczką sięgnąć do końca (wiem po sobie). Pozatym często problemem jest fakt, że kamień jest też pod dziąsłem. Często jest zapalenie dziąseł, co psa po prostu boli i co? Władujesz mu się z czymś do pyska jak go wszystko w środku boli?[/QUOTE] Dzięki za info;) Ogólnie Samba ma bielutkie zęby, trochę przy dziąsłach tego kamienia ma. I da ze sobą wszystko zrobić i nieruchomo siedzi, ale przy okazji się stresuje mocno, więc pewnie lepiej nie ryzykować 'na żywca'.
-
[quote name='Justa']Podciąłeś Sambie brodę? Lepiej wygląda :loveu: Mam gdzieś taką fotkę Galki z kokardką za czasów szczenięctwa ! :p [/quote] Podciąłem, ale wczoraj:) A to fota sprzed miesiąca. Generalne porządki w psiej sierści były wczoraj i wygląda znowu fajnie:) Ja również jestem MEGAfanką :mdleje: Wciąż nie mogę zdecydować się które zdjęcie Galiny możnaby przelać na papier :placz:[/QUOTE] Zdecyduj się bo dawno sznaucera nie malowałem:p [quote name='Fides79'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lato2011/b7062cdf.jpg[/url] no z tą kokardą rewelacyjnie wygląda :loveu: [url]http://pastelworks.net/art/amstaff_final_640.jpg[/url] świetne, w pierwszej chwili byłam przekonana, że to zdjęcie :p[/QUOTE] dzięki;) [quote name='eria'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lato2011/b7062cdf.jpg[/url] zrobiłeś jorczusia ze sznupa !!!! no wstyd!!! :D pastelowe portrety przecudne, ja też bym chciała Foksiastą,ale wiadomo,kasa ;) może kiedyś sobie prezent sprawię[/QUOTE] No co, śmiesznie wygląda;) Niedługo będzie bazarek portretowy, jakby ktoś miał nadmiar gotówki to zapraszam na początku września. [quote name='klaudusia0219']ale śliczny obraz, malunek, nie wiem jak to się mówi :loveu: :loveu: a Samba ma słodką kokardkę :):)[/QUOTE] :) [quote name='betty_labrador']hej, witamy sie ^^ ile Sambinka ma juz latek?[/QUOTE] 6,5! Tak się zastanawiałem, który to znajomy pies jest w wieku Samby, ale chyba to nie Twoja sucz;) [quote name='M@d']Motylka to jakoś z rana przyłapano, bo jakiś taki ... nie ogolony ... :lol:[/QUOTE] :lol: I jakiś taki nieprzytomny z rana, bo przez kilka minut dawał się fotografować z kilku cm Z dzisiejszego spaceru [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lato2011/6f6600be.jpg[/IMG] --- [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lato2011/05c189a9.jpg[/IMG]
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Bolsbokser'] Hehe, daliśmy te same rady Ayumce :)[/QUOTE] Tak? :lol: No to sie nie mylę [quote name='Ayumka']Choć mój niezapomniany nauczyciel plastyki z gimnazjum próbował wpoić uczniom, że linijka etc. i gumka to prawdziwe zło i prawdziwi malarze i rysownicy z tych narzędzi szatana nie korzystają.[/QUOTE] Ale czy w gimnazjum są sami prawdziwi malarze światowej klasy?! Od czegoś trzeba zacząć, ale fakt, że jak ktoś nie potrzebuje takich pomocy od samego początku, to jest wielki talent;) [quote name='Collie'][B]LeCoyotte[/B] bardzo fajnie wygląda, fajnie fafle wyszły :)[/QUOTE] no dzięki, ale to jest tylko szkic;) [quote name='Bolsbokser'] Tak, od LeCoyotte można wiele się nauczyć.[/QUOTE] :mdleje: ja mam antytalent do uczenia [quote name='betty_labrador']tak, jak mi sie nie udalo bez, i nie wiedzialam ze ma byc sam portret :P[/QUOTE] To na dokładkę.. ja się dowiedziałem, że to ma być rysunek ołówkiem jak już za pędzle chwytałem:lol: -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
Ayumka, bardzo fajnie wychodzą Ci oczy, dużo w nich życia. Popracuj nad proporcjonalnym szkicem bo to podstawa, wymierz wszystkie odległości i proporcje. Nie rób na oko jeśli Ci to nie wychodzi, możesz zrobić sobie siatkę, albo nawet linijką pomierzyć:lol: Wtedy na pewno Twoje rysunki będą o wiele lepsze, czyt bardziej podobne do oryginału;) Początki mojego rysunku boksera do kalendarza fundacji, ołówek HB, efekt wieczornego szkicowania na kolanie;) Bolsbokser, może bez obroży będzie lepiej? [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/477e2ca7.jpg[/IMG] PS jeżeli ktoś coś mnie się pytał to proszę o przypomnienie, tyle tu nowych stron przybyło, nie mam kiedy tego przejrzeć;) -
Uwaga! pies:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lato2011/b7062cdf.jpg[/IMG] :grins: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lato2011/47afa9e0.jpg[/IMG] [SIZE="1"](fot. D.Vollmer)[/SIZE] a to efekt, nie nie motyla, ale odkurzenia nikona:p [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lato2011/3dc83f5f.jpg[/IMG] Amstafki [IMG]http://pastelworks.net/art/amstaff_final_640.jpg[/IMG] 100x70cm, pastel miłego wieczoru wszystkim:)
-
Ale szczęśliwa na tych zdjęciach:) A co do kamienia nazębnego.. nie ma innej opcji niż narkoza?
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Bolsbokser']Ja zaopatruję się w plastykach, czasem w empiku.,[/quote] Ja też w plastyku, ale w Opolu są aż dwa:lol: i tak zazwyczaj nie ma tego co chcę (pastele i papier), reszta mi na razie wystarcza;) Pozostaje kupować w Internecie, albo najbliżej we Wrocku, w sklepie przy ASP Tak przy okazji, czy ktoś byłby chętny na wspólne zakupy rosyjskich suchych pasteli (są świetne na poziomie rembrandtów), wysyłka kosztuje tyle co kilkadziesiąt pasteli, można by się podzielić kosztami wysyłki [quote name='Bolsbokser']Nie wiem, czy nie dorysować jeszcze troszkę tułowia - prawa strona obok białej klaty. Czy może tak już zostawić ?![/QUOTE] Dorysuj odrobinę, żeby trochę odciążyć lewą stronę rysunku, -
Nowa strona superrr, fajnie mieć minimalny wkład w nią:p [quote name='ariss'] Nikuś mocno mi się zakurzył ale wieczorkiem postaram się wrzucić jakieś foteczki:lol:[/QUOTE] Ooo zakurzył się, coś o tym wiem:evil_lol:
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[B]Asiu[/B], Twoja skrzynka... pęka w szwach..:lol: Opróżnij proszę bo pw czeka:) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Bolsbokser'][COLOR=red][B]A ja się upominam. Co z rysunkami osób, które zgłosiły chęć wykonania portretu do kalendarza fundacji SOS Bokserom ??? Czas nagli. Lada moment trzeba będzie do druku dać.[/B][/COLOR][/QUOTE] Do kiedy mam czas?;) -
Zdjęcia są!:) jak miło znowu zobaczyć jaszczurkę w zieleninie:p Przedwczoraj byłem na szczepieniu z psicą i był praktykant, zbadał Sambie wszystkie otwory prowadzące do środka i stwierdził, że zdrowa jak koń:lol: tylko ten kamień..
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='puchu']http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/grafika/sesi.png Nad czym jeszcze popracować?[/QUOTE] Bardzo fajny rysunek;) Mi brakuje kontrastu. Nos, kufa i oko jest ok, ale reszta jest zbyt płaska, dodaj jakieś mocniejsze cienie np między palcami, pod łapą i gdzieś na sierści koło prawego ucha. Zdjęcie widać, że było z lampą, więc pewnie tych cieni tam za wiele nie ma i całość jest bardzo jasna. Nie musisz rysować identycznie, naciągnij trochę rzeczywistość, żeby całość nabrała życia;) [B]drachena, Asia&Luna, Naklejka, Kamila_, Agniecha93[/B] dzięki;) [quote name='fattyciak']toż to Taboo, mama z córa jak żywe :)[/QUOTE] ano, rodzinka:lol: -
No jak fajnie mu z tą białą skarpetką;)
- 21590 replies
-
I ma rację:lol: nie ma to jak spędzać wolny czas w lesie, a nie przed monitorem.
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
LeCoyotte replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Już jest! :lol: Usługi związane z projektowaniem i prowadzeniem stron www, pozycjonowanie, grafika... [url]http://www.dogomania.pl/threads/211631[/url] Zapraszam:) -
[quote name='Avaloth']To co mi się rzuca w oczy- na pierwszym ewidentnie ostrość nie jest na twarzy, a tam być powinna. I ściana idzie krzywo.[/QUOTE] Ostrość jest na twarzy jak i na całym kadrze (przy ogniskowej 26mm i przysłonie f/6,3 głębia ostrości jest bardzo duża), a głowa jest nieostra, bo poruszona;) (czas 1/5s - bardzo łatwo o poruszenie)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
Dzięki wszystkim i każdemu z osobna:p to może jeszcze takie: [IMG]http://pastelworks.net/art/choxi-final640.jpg[/IMG] [quote name='Weronika6'] A na brudne palce bardzo fajne są nawilżane chusteczki takie dla niemowląt i zwykła higieniczna, żeby potem palce osuszyć.[/QUOTE] Też tak robię;) A do rozcierania nadaje się dosłownie wszystko, czym się da rozcierać:lol: wiszery, twarde gumki, pędzle, skóra... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
LeCoyotte replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Pomyślę nad jakimś bazarkiem;) -
[quote name='malawaszka']a Twój aparat też go widział??? :lol:[/QUOTE] jastrzębia jeszcze nie;)