Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. [quote name='weszka']Zdjęcia piękne jak zawsze. Widać niestety upływ czasu ale właśnie trzeba nauczyć się z tym żyć bo też może być fajnie i pięknie tyle że inaczej i nie tak jak kiedyś.[/QUOTE] [quote name='Doginka']Ależ cudne te ostatnie foty:crazyeye::loveu:[/QUOTE] A dzięki;) zdjęcia stareeee... Samba z tygodnia na tydzień coraz bardziej zachowuje się jak szczeniak:lol: Jest bardzo aktywna (jak na nią), schudła z 9,6 do 9, ciągle w dobrym humorze:) I bardzo dużo macha ogonem, potrafi tak stać i kiwać tym ogonkiem jak golden, nigdy tak nie robiła;) [video=youtube;J_mYi4J4GT0]http://www.youtube.com/watch?v=J_mYi4J4GT0[/video]
  2. Kiedyś zrobiłem półzacisk z jednej pękniętej obroży, ale Samba go bardzo nie lubiła;) Robisz je całkowicie od podstaw? Te wzorki przyszywasz sama (z wyciętego materiału) czy takie gotowe taśmy kupujesz?
  3. [quote name='Vectra'] a prawda że pies ma mieć kaganiec i być na smyczy .... [/QUOTE] Nie ma ogólnopolskich przepisów nakazujących smycz i kaganiec, każda gmina ma swoje przepisy porządkowe, w jednej jest nakaz noszenia albo posiadania (np w domu:lol:) kagańca, w innej nie;)
  4. [quote name='black_sheep']Mi się bardzo podobają Twoje prace, ale nie udzielam się za bardzo, tylko sobie oglądam Wasze dzieła.[/QUOTE] [B]rodzice[/B], pewnie jest więcej takich cichych wielbicieli:p
  5. [quote name='rodzice']tak malutkie jest ale jeśli mi tego nie zabiorą ( bo malowane na państwowym , kółkowym ) to sobie oprawie w szeroka ramę i zwiększę gabaryty . My raz w roku musimy namalować jakies obrazy na zlecenie gminy , potem urzędnik przyjezdza i zabiera co ładniejsze i gmina ma potem na prezenty :evil_lol: ja czasami zapominam przynosić :eviltong: ale ten już niestety został z innymi :placz:ale może się nie spodoba to bedzie mój . Mielismy temat martwa natura albo bukiet kwiatów[/QUOTE] To podobnie jak plenery zpap, tygodniowy urlop za dwa obrazy dla sponsorów;) Zrób dobre zdjęcie, będzie - w razie czego - na wydruk na płótnie
  6. Takie małe? a wygląda na sporo większe, szczególnie, że to szpachelka.
  7. [quote name='rodzice'] Słoneczniki - malowane szpachelką - świetna , gruba faktura farby . Na początku malowałam nożem kuchennym :cool3: bo zapomniałam szpachelki [/QUOTE] Bardzo ładny obraz:) Jaki to format?
  8. [quote name='tobciu']Oba bazarki 1 i 2 mam w podpisie. :) Dodaję zdjęcia poprzez imageshack.[/QUOTE] I oba są na stronie piątej i szóstej;) Żadnego ze 120 nie brakuje. [quote name='inka33']A jak ja dodaję przez skydrive, to też będzie widoczny na Twojej stronie...? [/QUOTE] Podaj link do zdjęcia, powinno być ok
  9. [quote name='tobciu'][B]WOW ! :) Chylę czoła. :) [/B] A to jest program - do każdego poszczególnego bazarku ? Czy ogólnie do wątku bazarkowego ? Pytam, bo przegladałam i fantów ze swoich bazarków (co to właśnie trwają) nie znalazłam.[/QUOTE] Podaj link do bazarku, sprawdzę:) Lista jest tworzona automatycznie, więc może być coś do dopracowania. Wiem, że jest czasem problem pobieraniem z imageshack i tinypic, picasa (google) [quote name='irysek'] i osobym które tworzą bazarek przez kilka dni tracą. czy wy macie jakieś sposoby na odszukiwanie nowych bazarków, bo mi szkoda czasu przeglądać skrupulatnie strona po stronie i tak około 5.[/QUOTE] Jeśli ktoś tworzy bazarek kilka dni, niech zapisuje na dysku każdy post przed wysłaniem (kod bbcode - przycisk A/A po lewej na górze), gdy ma już wszystko gotowe, wkleja po kolei wszystkie posty i w kilka minut ma cały bazarek.
  10. [quote name='Kara.']A można tak zrobić z zakończonymi bazarkami? Bezskutecznie poszukuję starego bazarku ze srebrną wiązaną kurtką-płaszczykiem dla dziewczynki. Był tam też zapinany sweterek khaki.[/QUOTE] Poszukaj w wyszukiwarce google grafika, wpisz szukaną frazę (np srebrny płaszczyk itp) i po spacji dopisz site:dogomania.pl/forum Tak będzie szybciej znaleźć;) [quote name='dziuniek']Te strony są genialne, nawet nie wiedziałam, że takie coś istnieje, dziękuję![/QUOTE] Dopiero co ją napisałem, jak widać w celu wygody, łatwego przeglądania :) Szybciej przejrzeć miniaturki niż otwierać po kolei każdy bazarek pt."Różności" "Misz masz" itp i jeszcze czekać aż to wszystko się załaduje ;) Miniaturki są aktualizowane kilka razy w tygodniu. Wszelkie uwagi mile widziane...
  11. Myślę, że komuś się przyda, są tu na jednej stronie wszystkie zdjęcia z aktualnych bazarków, po najechaniu myszką zdjęcie się powiększa, a kliknięcie przenosi na bazarek. [URL]http://dogomania.cba.pl/bazarek.html[/URL] i wersja z najnowszymi bazarkami [URL]http://dogomania.cba.pl/bazarek-najnowsze.html[/URL]
  12. [quote name='NightQueen']zwykła farba do malowania jest zbyt płyna i rozlewa się pod szablonem, są specjalne farby do szablonów, sprzedaje się je w małych tubkach. Firmy nie podam (nie mój dział w pracy to nie pamiętam) ale jak popytasz sprzedawcy to pewnie pomoże ;)[/QUOTE] Zbyt płynna? Jak się umie malować to nic się nie rozlewa;) Tepujesz na sucho i gotowe:p ewentualne zacieki ścierasz póki mokre albo wyrównujesz linie kolorem ściany
  13. Są pigmenty... chyba wiadome;) "Ta sama" w domyśle ten sam rodzaj, a nie kolor edit Nie pisałaś o ilości tylko o rodzaju, więc jakie pytanie taka odpowiedź;) Możesz kupić testery farb ściennych, kilka zł za 50ml
  14. Asia, super pies!;) [quote name='vpassione']Mam pytanie do osób orientujących się w temacie farb. Maluje ściany pokoju, a następnie chce wykorzystać szablony i zrobić konkretne wzory. Jaka farba na wypełnienie? Akryle?[/QUOTE] Użyj te same, jak przy malowaniu całej ściany (przypuszczam, że akrylowa;))
  15. [quote name='Kasia.M'][B]Jeszcze jedno pytanie :) Czy Minolta 70-210 tzw. "flinta" jest "lepsza", o tej 3,5 że tak powiem ? ;) Będzie dobrym wyjściem dla alfy330 ? Na lepszy mnie nie stac niestety[/B][/QUOTE] 'flinta dziadka' będzie wolniejsza, w końcu stara jest;)
  16. [quote name='Kasia.M']Kurcze jak na taką niską cene robi fajne zdjęcia :) ! Myślisz że ten obieltyw był by ok ? [URL]http://allegro.pl/kultowa-minolta-70-210-f3-5-4-5-do-sony-i3602340883.html[/URL][/QUOTE] Kiedyś miałem system Minolty i z tego co pamiętam, to Minolta robiła świetne obiektywy, więc obiektyw z aukcji pewnie daje lepszy obraz niż stara Sigma 70-200, ale jest wolniejszy. Może ktoś potrzebuje Nikona D70s?
  17. [quote name='tobciu']A co jeśli ta ostatnia licytująca osoba w zadanym czasie przebije o 5 zł - czyli zgodnie z "rekonpensującym" pomysłem rozi pies będzie "w plecy" 4 zł ? Dziękuję, mi nie pasuje.[/QUOTE] Myślę, że źle zrozumiałaś;) "Jeśli w ostatnich minutach do licytacji włącza się nowa (lub od co najmniej trzech dni nieaktywna w licytacji) osoba, dając za fant cenę X, to osoba licytująca wcześniej ma prawo kupić ten fant za cenę X+1zł." Powiedzmy, że osoba 'wcześniejsza' licytuje za 50zł, przychodzi nowa osoba i [U]licytuje za 55z[/U]ł. Wtedy osoba przelicytowana, która dawała 50zł, po skończonej licytacji ma prawo kupić przedmiot [U]płacąc 56zł[/U]. Jeśli nie, zostaje 55zł. Gdyby nie nowa osoba, zysk byłby tylko 50zł. Gdzie tu widzisz 4zł z plecy?
  18. [quote name='tobciu'] [COLOR=#ff0000][B]I nie widzę najmniejszego powodu odbierać mu ten 1 zł, 2 zł z licytacji.[/B][/COLOR][/QUOTE] Propozycja rozi pozwala na dodanie 1zł do końcowej ceny;) Nic nikomu nie odbiera...
  19. [quote name='rozi']Proponuję taki zapis: Jeśli w ostatnich minutach do licytacji włącza się nowa (lub od co najmniej trzech dni nieaktywna w licytacji) osoba, dając za fant cenę X, to osoba licytująca wcześniej ma prawo kupić ten fant za cenę X+1zł.[/QUOTE] Dobry pomysł... będzie sprawiedliwie. Tylko trzeba doprecyzować to 'wcześniej' ;)
  20. [quote name='Endher']Dużo zdrówka dla Samby :)[/QUOTE] [quote name='Justa'] Zdrówka dla Samby i jakieś fotki by się przydały ![/QUOTE] Samba dziękuje;) Więcej zdjęć nie mam, ostatnio aparat miałem w ręce w maju. Może niedługo nadrobię, tylko ją ostrzygę, bo niedługo będą dwa miesiące jak maszynki nie widziała;) Zimowy niedźwiedź się robi [img]http://pastelworks.net/art/sambaisiano.jpg?pas=271d[/img] [img]http://pastelworks.net/art/jesien640.jpg?pas=271d[/img]
  21. Ona ma dopiero 8 lat, można powiedzieć, że jeszcze prawie tyle samo przed nami.. no cóż, trzeba się będzie nauczyć z tym żyć. Kilka dni temu byliśmy na dłuższym spacerze, wydawało się, że nic jej nie jest, biegała nawet trochę:) więc musiałem ją nieco przyhamować. Ale na drugi dzień nie mogła się ruszać, miała silny atak bólu, dostała trocoxil, na razie chodzi powolutku, ale z dnia na dzień ma coraz lepszy humor, od wczoraj zaczepia mnie zabawkami ;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sss_zps326fa722.jpg[/IMG] Używa ktoś Hillsa j/d? Potrzebuję małą ilość na próbę..
  22. Oj tu też zdrówko szwankuje czarnej sznupce... Oby nie rósł ten tłuszczak:) Szelki jak do auta rajdowego:lol: wyglądają na bezpieczne i wygodne.
  23. Oby jak najdłużej... Na rtg wyszły minimalne zmiany. To tak nagle się ujawniło. Im starsza tym bardziej leniwa, spacery 20-30minutowe ją nudziły, bawić się nie chciała, ale od sierpnia jakby nabrała energii, ciągłe zabawy, bieganie, no i nagle we wrześniu, po zeskoczeniu z fotela nie mogła się podnieść. Już z powrotem jest sobą, znowu ciągle by się bawiła:lol: ale musimy ograniczać intensywność:/ I do tego jeszcze dwa osteofity na dwóch kręgach. A tutaj nie powiem co robi:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/_DSC3941m_zps54a0ea5e.jpg[/IMG]
  24. Dysplazja... albo inne choróbsko, w każdym razie zwyrodnienie stawu biodrowego. Na szczęście bardzo niewielkie. Ale humor i energia jej nie opuszcza;)
×
×
  • Create New...