-
Posts
3425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LeCoyotte
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='betty_labrador']koń cudowny! :)[/QUOTE] Podzielam zdanie;) A Twój kuń?:cool3: i las? -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
Kamila_, niezłe rysunki:) -
[quote name='Rudzia-Bianca']DOleciał doleciał , jest cudnie cudowny , Kojocie - dziekuję :)[/QUOTE] ..........:)
-
[quote name='Doginka']A tu radocha z wygranej :loveu: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-U4lfZRZcdTY/UqZbNWrOVqI/AAAAAAAAwbg/vvrVTg_XBZg/s640/Zimowa w NDMaz (279).JPG[/url] [/QUOTE] fajne zdjęcie:p Gratki i ode mnie:)
- 21590 replies
-
[quote name='agaga21']a to tak ale mi chodziło o narzędzie, dzięki któremu można wybrane miejsce wyostrzyć.[/QUOTE] Sharpen tool? Też jest:)
-
[quote name='agaga21']bardzo ci dziękuję:loveu: edit: jakaś chyba okrojona ta wersja. jest tam gdzieś opcja wyostrzenia? kurcze, nie mogę znaleźć, zawsze była w tym pasku pionowym po lewej stronie..[/QUOTE] Jest tam gdzie była Filters->Sharpen
-
[quote name='agaga21']tylko powiedz mi jeszcze skąd mam wziąć serial number :([/QUOTE] [url]https://www.google.pl/search?q=PhSp_CS2_English.exe[/url] pierwsza pozycja
-
[quote name='agaga21']jaki polecacie program do obróbki zdjęć(do ściągnięcia za darmo)? ja używałam dotąd photoshopa ale już go nie mam, darmowej wersji cs2 już też znaleźć nie mogę w necie. pomocy, bo nie mam żadnego programu a foty bez obróbki są dla mnie niedokończone.[/QUOTE] PSCS2 [URL]http://download.adobe.com/pub/adobe/magic/creativesuite/CS2_EOL/PHSP/PhSp_CS2_English.exe[/URL]
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
LeCoyotte replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Izabela124.']Ja proponowałabym założyć nowy wątek.......[/QUOTE] Nie ma potrzeby zakładać nowego, skoro ten można uaktualnić, tylko moderatorów brakuje... -
[quote name='Ryjonek']Jak wstawic na bazarek zdjecia z ftpa? Kiedys wiedzialam jak to zrobic, ale wlasnie sie okazalo, ze juz nie umiem.... Pomozcie plis[/QUOTE] Teoretycznie tak: [img]ftp://ftp.serwer.pl/plik.jpg[/img] lub z hasłem [img]ftp://login:[email protected]/plik.jpg[/img] ale skrypt forum tego nie trawi... Spróbuj (jeśli ftp anonimowy) przez http: [im[SIZE=2]g][/SIZE]http://ftp.serwer.pl/plik.jpg[[SIZE=2]/i[/SIZE]mg] może przejdzie;)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='betty_labrador']A mi od razu przypominał labradora :)[/QUOTE] Dawno nie widziałem Twoich nowych prac, pokaż co tam tworzysz ostatnio:) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='zuzolina']pastelowa wariacja na temat labradora. nie do końca jestem przekonana...[/QUOTE] Pastelami go malowałaś? -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[QUOTE=makot'a;21581324]Jak to nie? ;) Przed chwilą zajrzałam tu po wylogowaniu i widzę go bez problemów :D To ostatni post na poprzedniej stronie... wysłany w tej samej minucie co pierwszy post tej strony, więc wszyscy go pominęli chyba ;)[/QUOTE] Zdjęcie jest FB, może ma jakieś ustawienie prywatności :hmmmm: Czy ktoś inny go widzi? -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[QUOTE=makot'a;21578143]Bu, a mój rrrrudy kompletnie niezauważony :P[/QUOTE] nie widać zdjęcia;) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='zuzolina'] natchniona kotem LaCoyette...cóż tu mówić...mój się umywa..[U][B]ale miło się go rysowało[/B][/U]:) [/QUOTE] I o to chodzi;) Mi się kotek podoba... widać jaki jest puszysty -
[quote name='Shilomaniak']Witam, czy jest możliwość jakiegoś innego kontaktu niż PW z osobą wystawiającą bazarek? Licytowałam na bazarku, który miał się zakończyć -cytuję: "tydzień od pierwszej oferty". Ale tam w ogóle nikogo poza mną nie było - tylko moja licytacja (opcja KT) i nic :shake:. Pisałam 2 razy PW ale bez odzewu :shake:[/QUOTE] Zobacz tu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240806-Szorstka-Topcia-z-niebieskim-okiem-szuka-pilnie-domu-NA-ZAWSZE!"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240806[/URL]
-
[quote name='Justa']A ona jest alergikiem? Może warto się zastanowić na jakiś czas nad obesity? Ona nie poczuje się oszukana, bo brzuszek będzie wypełniony ;) Tak czy inaczej powodzenia, odchudzanie psa to wcale nie taka prosta sprawa.[/QUOTE] Z trudem dobrałem jej karmę, którą może zjeść bez reakcji alergicznej. Weterynarz polecił minimalnie zmniejszyć dzienną porcję, nie widzę, żeby czuła się oszukana;) ale ona jest wiecznie głodna, może tego nie widać;) Spróbuję zmienić karmę... Chyba, że zacznę gotować:lol:
-
[quote name='Justa']Myślę, że jeszcze z kilogram powinna zrzucić dla dobra jej stawów. Galina waży 7,5 / 35cm w kłębie.[/QUOTE] Masz rację, jej wetka to samo mówiła;) Jedzenia dostaje mniej o 1/6 , wydłużamy spacery...;)
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
LeCoyotte replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador'] Hahaha to fajne doświadczenie :D w sumie fajna rzecz gps przy obrozy psa -w razie odpukać zguby :) myśliwi swoim sforom przyczepiaja do obróż GPS zeby później właśnie psy odnaleźć-ale to chyba droga impreza ;) [/QUOTE] Wystarczy nawet starsza komórka z gpsem (np nokia e52) + endomondo i na www mamy pogląd na żywo;) Ładnego kotka masz.. co się stało z tym białym? -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='betty_labrador']Piękny rysuneczek Tobi :) i tło rewelacja-tez chce sie takie nauczyć robić :)[/QUOTE] Dzięki:) [quote name='rodzice']to jest na szybko ? patrzac na tego kota czuć jego wełniane , mieciusie futerko . Miałabym ochotę wsadzić palce w te kłaczki i wymiziać futrzaka . Cudny jest . [/quote] Dzięki:) 2 godziny z hakiem, jak dla mnie to szybko;) Niedługo na youtuba dam filmik w przyspieszeniu;) [quote] A moje słoneczniki niestety wybrali :placz:jako jedyna pracę spośród 30 tu .[/QUOTE] To tylko pogratulować:) Najlepszy był -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
LeCoyotte replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador']mój dzisiejszy spacerek :) [URL]http://www.endomondo.com/workouts/267137846/12810830[/URL][/QUOTE] Kiedyś przyczepiłem GPS do obroży Samby, na 3 godzinnym spacerze, stała łącznie godzinę niuchając i przebiegła 1,5 raza tyle co ja :lol: -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
Taki kociak, na szybko;) [IMG]http://pastelworks.net/art/ragdoll-cat-pastel.jpg?pas=271d[/IMG] [quote name='monisiaxp']jakis pomysł? :D[/QUOTE] Mam pomysł, żeby zmienić konkurs, na który będziesz mieć pomysł;) -
[quote name='Justa']No to tylko się cieszyć, oby jak najdłużej ! :) Ile ona ma w kłębie? Bo pewnie przydałoby się jeszcze trochę zrzucić :p[/QUOTE] Ostatni pomiar 35,5;) [quote name='Endher']Super, że tak odżyła :) I pięknie słońce przyświeciło na tym filmiku, ostatnio to rzadki widok :)[/QUOTE] Ciągle chce się bawić, dużo biega, skacze. Nic po niej nie widać,że w kościach coś nie styka [quote name='Doginka']Ale jej włosy falują w biegu:lol: Oj mój staruszek Gordon też by z nią pobiegał - a raczej za nią, bo to wciąż "chart" na suki:roflt:[/QUOTE] Ona nie lubi większości goniących ją psów - zawsze chowa się za mną, albo podskakuje w stylu "ratunku! weź mnie na rączki":lol:
-
[quote name='Shilomaniak']Ranyyyy, ale świetna ściąga do bazarków :loveu:[/QUOTE] Codziennie odwiedza ją niemała grupa osób, cieszę się, że jest przydatna:)