Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. Kupię ruter z WiFi akcesoria do pakowania: taśmy (także papierowe/malarskie), folie stretch, miękkie pianki, kątowniki itp
  2. Cegiełkowy maszynkowy dla sznaucerów [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254768-Maszynkowy-cegie%C5%82kowy-dla-Sznaucer%C3%B3w-do-5-09[/url]
  3. [quote name='ulvhedinn']Ha a ja z (zapewne głupim) pytaniem technicznym ;) Czy jest jakiś sposób, żeby foty z FB przeklejać, tak, żeby na dogo były w odpowiednim rozmiarze? Czemu tak. A no bo mam okropne kłopoty sprzętowe (komp/net/czytnik)- a chiałam zrobić bazar z rzeczy które mi zostały z bazarku na FB. I nie wiem, jak najprościej przerzucić fotki na dogo......[/QUOTE] Skopiuj adres zdjęcia bezpośrednio z wydarzenia tego bazarku (bez otwierania/powiększania zdjęcia)
  4. Kupię tuner DVB-T (tv naziemna cyfrowa) na USB (do komputera)
  5. Ona ma cienkie te włosy i gdyby nie długość, miałaby chude łapki;) Raz ja tak zapuściłem jak na filmiku, ale już ją utrzymuję w krótszej szacie:lol: dużo codziennego czesania było.. Zapraszam na bazarek portretowy, tym razem szkice [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251444[/url]
  6. [quote name='Myngey']Dziękujemy :):loveu:[/QUOTE] Od razu poproszę nr konta do wpłat
  7. [quote name='anetta']Na filmie ma tyle tego kłaka że w ogóle nie wygląda na sznaucera hahahahah :D Samba jest chyba najbardziej okłaczonym sznaucerem jakiego widziałam. Jej broda zawsze mi imponowała. Dużo zdrówka dla niej życzę! Zwyrodnienia nie są miłe...:([/QUOTE] Samba dziękuje;) Tydzień temu 9 lat skończyła. Ani trochę nie widać tego po niej:lol:
  8. [quote name='betty_labrador']a o to i wilk :) [/QUOTE] To jest mistrzostwo:lol: --- beagle /olej [IMG]http://pastelworks.net/art/beagle-portrait-oil-painting.jpg[/IMG]
  9. To już chyba po raz setny:shake: Zdrowiej Tosiu...
  10. Zapraszam na bazarek dla Urga [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251444[/url]
  11. Pętelka ma swój bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251444[/url] może coś uda się zebrać.
  12. [quote name='paros'] Niestety nic nie wygrałam na loterii :shake:[/QUOTE] Może wpadnie mu trochę grosza z mojego bazarku;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251444[/url]
  13. Instrukcja sprzed 4 lat, ale raczej aktualna (choć nie sprawdzałem) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/176362-Jak-wstawi%C4%87-zdj%C4%99cia-na-nowej-dogomanii[/url]
  14. [quote name='gosia0504']Nic mi nie wiadomo zeby to bylo uregulowane jakimis przepisami prawnymi, a jezdze ta trasa regularnie od ponad 20 lat. Jezeli jade z psem samochodem osobowym i pies lezy na podlodze to nawet nie mam jak przypiac go pasam, z reszta pies przez 14 godzin jazdy musi sie przemieszczac a nie lezec w jednej pozycji, raczej nie wykonalne. A do transportera mozesz umiescic malego psiaka ale nie 23 kg . Czy moglabys podac zrodlo ? ;)[/QUOTE] W przepisach jest tylko napisane, że pies jest 'towarem', który ma być odpowiednio zabezpieczony. Do poczytania [URL="http://bit.ly/1eQcPAK"]bit.ly/1eQcPAK[/URL] Mój pies często leży na podłodze (z tyłu), dlatego ma wystarczająco długi pas;)
  15. Ile czasu tracisz na pominięcie ośmiu bazarków cegiełkowych?
  16. Pani doktor, gratulacje:)
  17. Jaki wzrok:lol: [quote name='Rudzia-Bianca']no i bądź szczęśliwy z nami [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=462162143906993&set=a.101726003283944.1985.100003396334006&type=1&relevant_count=1"] [/URL][/QUOTE] na pewno jest:)
  18. [quote name='betty_labrador'] Co do wilczka- jak myslisz co zrobic by go uwypuklić? gdzie wiecej cieni ? itp?[/QUOTE] Myślałem o przyciemnieniu tylnych łap (cała lewa i wewn strona prawej), cień po prawej stronie kufy i lewy (jego) bok, za łapą;) Wiem, że on pewnie na śniegu stoi, stąd światło na nim z każdej strony, ale tak będzie ciekawiej wyglądać;) I tak już lepiej się prezentuje:)
  19. Pies na dożywotnim DT "prywatnym" nie ma prawa do bazarkowej pomocy, ale pies na dożywotnim DT w fundacji już ma takie prawo (wg regulaminu).
  20. [quote name='Rudzia-Bianca']i na dobranoc :) [video=youtube;0f3oUZHOmxQ]http://www.youtube.com/watch?v=0f3oUZHOmxQ[/video][/QUOTE] świetnie się bawi :D taki filmik 'reklamowy' mógłby lecieć non stop przy jego klatce;)
  21. [quote name='Aga3006'] babuszka [URL]http://oi44.tinypic.com/qx036x.jpg[/URL][/QUOTE] świetna babuszka...! Betty, wilczek fajny, tylko.. płaski;) przód zlewa się z tyłem kociak w skrócie [IMG]http://pastelworks.net/ragdoll.gif[/IMG]
  22. [quote name='betty_labrador']Mój kun biegnie ale brakuje mu nóg-więc raczej szybuje w powietrzu. Jaki las? Ten za płotem to rośnie i jest piękny :) Muszę się przyznać że brakuje mi motywacji do rysowania..ostatnio dostałam taką bo wpadło zamówienie na wilka w lesie no i już ma kolorową głowę ;) więc pewnie przescignie kunia :eviltong: [/QUOTE] Pomieszałem kunia z wilkiem... :lol: Zawsze rysujesz na białym papierze? [quote] A Ty Tobi też nic nie wstawiadz ostatnimi czasy -czy ukrywasz coś przed nami? :razz:[/quote] wszystko co mogę to daję na www lub fb;) kocur [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/cat-painting_zps32365562.jpg[/IMG]
  23. podobno zima jednak będzie... [IMG]http://www.glol.pl/pictures/64/picture_6414.gif[/IMG]
  24. Piękna czapla:) i udane polowanie... Mnie zazwyczaj pierwsze zobaczą, zanim ja je zobaczę ;)
×
×
  • Create New...