Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. Zapraszam na bazarek dla Was http://www.dogomania.pl/forum/threads/247024-Portret-psa!-Dla-Ciebie-na-prezent-Ręcznie-robiony-Na-Sznaucery-i-Baloniarki-22IX
  2. Zapraszam na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247024-Portret-psa!-Dla-Ciebie-na-prezent-Ręcznie-robiony-Na-Sznaucery-i-Baloniarki-22IX[/URL]
  3. Samba pozdrawia :) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/samba-_DSC3936_zps8702ca51.jpg[/IMG]
  4. Zapraszam na bazarek dla sznupków ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246953-Szelki-i-smycz-zdobiona-srebrnymi-pieskami-na-Sznaucery!-Do-15-września[/url]
  5. Hej, kto ma czas i ochotę poprowadzić dwa bazarki na sznupki? (albo pozwoli mi się dorzucić z dwiema rzeczami do swojego bazarku?)
  6. [quote name='Justa']Trochę ją teraz suplementuję, bo uboga trochę ta jej dieta no i wraz z wiekiem zwiększa się zapotrzebowanie na niektóre witaminy, a karma musi pozostać ta co jest.[/QUOTE]Co jej dajesz? Samba przez alergię też je w kółko jedną karmę, może jej też by się przydała suplementacja. Chociaż domyślam się, że wybór odpowiedniego preparatu zależy od składu karmy?
  7. [quote name='betty_labrador']Jak to jest szyć własnego psa? Normalne uczucie czy inne od wszystkich szytych psów? :D[/QUOTE]Też się zastanawiam, jak to jest szyć własnego psa.. ale pewnie łatwiej, spokojniej niż krojenie albo poważniejsze sprawy.
  8. Trzymamy x6 :thumbs:
  9. [quote name='rodzice']kolezanka która go zamawiała długo wybrzydzała[/QUOTE]Polecam regulamin Firmy Portretowej Witkacego, szczególnie paragraf 3 :lol:
  10. [quote name='malawaszka']jasne - daj adres na maila [email][email protected][/email] to jutro wyślę[/QUOTE]PoszłooooDzięki
  11. A zostało trochę dla mnie tych ulotek?;)
  12. [quote name='Pusiakowa']a ona ma silniczek?[/QUOTE]Tak, HSM. Do jakiego Nikona? Z moim D200 nie współpracowała idealnie. Nikkor bez silnika był celniejszy (i oczywiście wolniejszy)
  13. [quote name='Pusiakowa']Jakie obiektywy polecacie do nikona do zdjęć w ruchu? Tak do 1500zł. Zależy mi na tym by szybko ostrzyły i były w miarę jasne.[/QUOTE]Jeśli może być używany, to Sigmę 70-200/2.8 w starszej wersji można znaleźć w podobnej cenie. Niedawno taką sprzedałem. Ostrzy bardzo szybko jednak niezbyt ostra na 2.8
  14. [quote name='rodzice']i wersja pierwsza czyli oryginał :)[url]http://imageshack.us/a/img842/7443/p1140442.jpg[/url][/QUOTE]Mi też wersja pierwsza bardziej się podoba;)
  15. [quote name='Aga3006']Udało mi się to wreszcie dokończyć :) [url]http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2013/047/7/3/____by_stforek_potforek-d5v5nz2.jpg[/url][/QUOTE]Wspaniały rysunek :)
  16. [quote name='zmierzchnica'][B]SkyeDQ - [/B]wg mojego doświadczenia, to zależy od... Temperatury :D [/QUOTE]Mam takie same doświadczenia:lol: Chociaż gdy psica była młodsza, temperatura nie grała roli, w łóżku spała prawie zawsze, teraz od 3-4 lat tylko kilka(-naście) razy w roku jej się to zdarzy. Woli się rozłożyć na fotelu. Ale gdy się źle czuje, szuka ratunku w pościeli;)
  17. Baloniarki drogie:) mam kilka fantów do przekazania na bazarek, kto mógłby go zrobić?
  18. Są teraz w Opolu na Krakowskiej (róg Kościuszki). Sprzedają kartki ze szczeniakiem, a na smyczy labrador.
  19. [quote name='betty_labrador'] skonczlam :) (jescze teraz zauwazylam lewy(po naszej stronie) fafel ma do poprawienia czarna kreskę u brzegu na dole zeby nie była taka wyrazista ;) [/QUOTE] To Ci wyszło nadzwyczaj dobrze;) podoba mi się
  20. Samba wraca na wątek pokazać się w wersji wiosennej;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wiosna2012/fa6cc102.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wiosna2012/e1e0f109.jpg[/IMG] A jakby ktoś chciał portret swojego psiaka to zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227622-DZIŚ-LOSOWANIE-PORTRETU-TWOJEGO-PSA-sprzedaż-losów-do-g-21-(na-2-cele)[/url] ale tylko do dzisiaj.
  21. [quote name='zuzolina']Farby były akrylowe a werniks najzwyklejszy matowy Marie's.[/QUOTE] ale jakiej firmy? Już doszłaś dlaczego Ci się rozmazało? Może prostu nie wyschło jeszcze;)
  22. Betty, goźnie ten kotek patrzy;) [quote name='Bolsbokser']Tutaj troszkę lepiej to wygląda [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KlOzzGWIUG4/T0oCYF5bhLI/AAAAAAAAFIE/ox6JsZth-28/s600/DSC_4935.JPG[/QUOTE] Nieźle, nieźle:) Tylko to tłooo! Niech będzie bardziej swobodne i łagodniej przechodzące w biel. [quote name='zuzolina'] Czy ktoś wie co źle zrobiłam że po zakończeniu obrazu farbami akrylowymi, chciałam go zabezpieczyć werniksem i mi sie zaczęła farba rozmazywać? Wcześniej dla próby zabezpieczałam tym samym werniksem inny obraz i wszystko było ok a tu obraz na zamówienie i taki klops....:/[/QUOTE] Jakie to farby rozmazują się pod wpływem werniksu? I jaki to werniks? --- beagle:) [img]http://pastelworks.net/art/beagle-pastel.jpg[/img]
  23. [quote name='Justa']Czas leci co? [/QUOTE] Już się nawet przyzwyczaiłem;) [quote name='#Etna#']Jejku jak bym widziała moją czarną kluskę:)[/QUOTE] Fajne są takie szczeniaki ze szczotką na ryjku:)
  24. Samba ma już 7 lat... [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/20f3fbb9.jpg[/IMG] (tu miała jakieś 9 tygodni)
  25. [quote name='rodzice'] tutaj dzieło ukończone Koleżanka stwierdziła że kojarzy jej się z Avatarem , tak więc niech bedzie " Avatarowy las " [url]http://img29.imageshack.us/img29/1472/p1090743s.jpg[/url][/QUOTE] Pomysłowe są Twoje dzieła;)
×
×
  • Create New...