-
Posts
3425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LeCoyotte
-
[quote name='ariss'] a teraz jeśli ktoś by chciała taki kalendarz to proszę o PW;) [url]http://www.dalaj.cz/showpage.php?name=kalendar12[/url] a jesli ktoś chciałby umieścić w przyszłym roku swojego sznaucera w nim i dostać oprócz kalendarza również rysunek to również proszę o PW[/QUOTE] Świetny kalendarz:)
-
[quote name='Justa']Bardzo fajne światełko na tym zdjęciu.. Aż chce się na nowo tego ciepła, które bije z tego zdjęcia..[/QUOTE] :loveu: Właśnie wyszło zachodzące słońce, taki miły akcent na koniec pochmurnego dnia;)
-
Tyle sznupków na raz to prawie jak raj!:p [quote name='Doginka'] [url]http://i51.tinypic.com/oizt3p.jpg[/url][/QUOTE] To zimowe zdjęcie?:lol: Może nie w temacie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214144-ART-bazarek-Edycja-V-Portret-Twojego-Pupila-)-Na-Szarusia-802zł-długu!-Do14.09h22[/url] ale napewno wybaczysz:p
- 21590 replies
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Bolsbokser'] Albo podpatrz, jak jest to na zdjęciu, no chyba, że nic nie widać, albo ... zastanów się skąd mogłoby padać światło. Najlepiej chyba przyjąć, że z góry i zza psa trochę (bo tak zazwyczaj jest na takich pstrykach) [/QUOTE] Jak dla mnie światło pada z przodu, pewnie z lampy błyskowej. Ale zamiast zgadywać niech betty sprawdzi na zdjęciu;) -
[quote name='betty_labrador']prześliczne króweczki :loveu: jakim obiektywem cykane? :) jakis szerokokątny?[/QUOTE] Tokina 12-24 [quote name='Justa'][URL="http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lato2011/d921f355.jpg"]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lato2011/d921f355.jpg[/URL] Łaaaaaa potwór ! :loveu:[/QUOTE] To czołg, żadne źdźbło trawy mu nie straszne;)
-
[quote name='Metheora']witam :) świetne zdjęcia, doskonałe prace, amstafy i grzywki moje ulubione pozdrawiamy[/QUOTE] pozdrówka:lol: [quote name='savahna']Dzień dobry. Jestem pod wrażeniem fotek, obrazów...Na spokojnie obejrzę.:lol:[/QUOTE] Dzień dobry:)Miło mi:) A ja zapraszam na bazarki: portretowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/214144-ART-bazarek-Edycja-V-Portret-Twojego-Pupila-)-Na-Szarusia-802zł-długu!-Do14.09h22[/url] i kubraczkowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/214261-Twój-pies-też-chce-ładnie-wyglądać-jesienią-)-FASHION-BAZAAR!-na-Skarbonkę-do18.IXh22[/url] Bokserek gotowy do kupienia;) [IMG]http://art.pastelworks.net/boxer_bysio.jpg[/IMG] Samba [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lato2011/d921f355.jpg[/IMG] i ciekawska [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lato2011/cefca5a8.jpg[/IMG]
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
LeCoyotte replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Jak tam zbiórka na budki? Dużo brakuje?:) -
[quote name='ariss'] a teraz prawie roczna Grusia:loveu: [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/khagra1rok.jpg[/url][/QUOTE] Piękna jest, po super rodzicach;)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[B]Puchu[/B] żartujesz?:lol: świetny jest! -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Unbelievable']Rysuję go ołówkiem z ikei i 6b, i [B]temperuję je nożem[/B], tak to jest jak się nie weźmie rzeczy do rysowania:evil_lol: [/quote] Nóż jest lepszy niż jakakolwiek temperówka;) [quote] mam też pytanie. Źrenice są wymyślone bo na zdjęciu prawie nie było widać, czy tak jest ok? Przepraszam za marne zdjęcie :roll: [url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/20110901508.jpg[/url][/QUOTE] Wygląda ok, nie ma zeza;) [quote name='betty_labrador'] a ja zaczęłam nowy rysunek ołówkiem- ale na kartce trochę fakturowanej i kurcze chyba nie potrafię uzyskać na takiej kartce pojedynczych włosków! musze wziąć taka kartke bez faktury-na takowej bardzo fajnie wlasnie rysowalo mi sie ostatnią bokserke Pyze.[/QUOTE] Na grubo fakturowanym słabo szczegóły wychodzą, też wolę gładsze, ale nie aż tak jak kartka do ksero;) A to mój bokser [IMG]http://art.pastelworks.net/boxer_bysio.jpg[/IMG] -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
LeCoyotte replied to betty_labrador's topic in Galeria
Szkoda Kici.. współczuję ładna była;) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Metheora']http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/316171_241564362546829_100000798011025_596714_2088778_n.jpg co poprawić?[/QUOTE] [quote name='Metheora']efek dzisiejszej przerwy w dostawie internetu :P [url]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/310280_241957692507496_100000798011025_598036_5093362_n.jpg[/url][/QUOTE] Metheora moje ulubione rasy:lol: fajne rysunki! A ten sznaucer podobny do mojej sznaucerzycy [quote name='NightQueen']ja się właśnie zastanawiam jaki kupić na czym lepiej ci się rysuje na cansonie czy koh i noor?[/QUOTE] Ja rysuję na papierze Lana Colour 160g/m2, jak dla mnie najlepszy;) i do ołówka, i do pasteli. -
[quote name='cockermanka']Spanielowe uszy dobrze rozczesuje się dość miękką pudlówką - [/QUOTE] Drobne kołtuny (inne nie bywają;)) u mojego psa także rozczesuję miekką pudlówką, mam tą najmniejszą Lawrence, jest idealna do tego celu, czasem zamiennie z grzebieniem (samą końcówką). [quote name='lilix4'] dziękuję :).Z tego co słyszałam to zależy od odmiany barwnej,u białego ma być widać siwą skórę natomiast swoje morele golę 1,2mm[/QUOTE] o dzięki za odpowiedź, tak mi się wydawało, że na Twoim psie jest dłuższy włos.
-
[quote name='lilix4']Toczka robiona przeze mnie.Co sądzicie? [/QUOTE] Świetnie zrobiona!:) Mam pytanie, jak krótko powinno się strzyc się te golone miejsca (mordka, tył itp)? Najkrócej jak się da, czy trochę się zostawia?
-
[quote name='Justa']Biegam sobie do kliniki, a jutro jadę przez pół Polski posiedzieć nad jeziorkiem.[/QUOTE] Należy się prawda?;) Miłego wyjazdu J!
-
[quote name='jambi']na trzeciego moja mama namawiała mnie :diabloti: [/QUOTE] A to mnie na pierwszego psa namówiła mama, teraz ja musiałbym namawiać na drugiego:lol: Generalnie uważam, że dwa psy to najlepsze rozwiązanie, kompromis między interesami psa a człowieka, któremu wygodniej jest z jednym, a pies wolałby żyć w minimalnym psim stadzie. Byłby na pewno szczęśliwszy, a pozatym na obserwacjach ich wzajemnych relacji i zachowań można by spędzać całe godziny:p [quote name='ariss'] skakały [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-37.jpg[/url] [/QUOTE] Skakanie prawie synchroniczne;) Super fota:p
-
Fajnie by mieć znowu takie szczeniackie cztery łapy.. szczeniaki stanowczo za szybko dorastają:lol: [quote name='#Etna#'] Sznupki, akryl 40x60 http://i55.tinypic.com/f7v39.jpg[/IMG][/QUOTE] oo coś znajomego:lol: [quote name='ariss']choć te puchacze szczeniaczkowe mają gigantyczny urok osobisty:loveu:[/QUOTE] Racja:lol: jak Samba była w wieku Etny i tak samo zarośnięta, wzbudzała powszechny zachwyt wśród połowy spotkanych ludzi;)
-
[quote name='Justa'] :loveu: tylko jej grzywkę może trochę popraw :lol: :diabloti:[/QUOTE] Uczesać? Ostrzyć? Wytrymować? Nie ma sprawy:diabloti:
-
oo też malujesz:) świetny jamnior. Pokaż coś jeszcze:)
-
Witaj etna, dziękuję:) [quote name='#Etna#']Piękny czarny sznaucerek[/QUOTE] Masz 100% racji!:p
-
Takie same uszy mają;) [url]http://img64.imageshack.us/img64/2981/dsc0748mq.jpg[/url] już wybrałem!:lol:
-
[quote name='Milka__']Witajcie, mam pytanie. Właśnie skończyła mi się gwarancja do obiektywu Sigma DG 70-300 3-4.5 bez APO, a poraz drugi zepsuł mi się AF. Po prostu przestał działać podczas robienia zdjęć. Za pierwszym razem oddałam obiektyw do naprawy na gwarancji, Pan powiedział, że ta seria jest wadliwa i bardzo często to się zdarza i kiedy zdarzy mi się to 3. raz, to zwrócą mi pieniądze albo dadzą nowy obiektyw. Niestety, gwarancja się skończyła, a ja zostałam na lodzie. Wiecie ile może kosztować naprawa AF`u? Lepiej wysłać do serwisu Sigmy w Gdańsku czy dać na miejscu do osoby, która zajmuje się naprawą tego typu rzeczy? Warto w ogóle to naprawiać, czy może lepiej zainwestować w nowy, podobny (do Sony)?[/QUOTE] Jakieś 5 lat temu dałem go do naprawy (też AF) za ok 100zł, w nieoficjalnym serwisie sprzętu foto. Myślę, że warto.
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Bolsbokser'] Bardzo podoba mi się ta technika.[/QUOTE] Asiu, to techinka suchego pędzla, też ją bardzo lubię, daje fajne efekty. Nie wybacza błędów... [IMG]http://pastelworks.net/art/yorkshire_terrier_oil.jpg[/IMG] (olej na papierze 40x30) [B]Asia&Luna[/B] Super rysunek, to 'zwykłe' kredki? Dodałbym mocniejsze pojedyncze cienie na włosach po prawej (a włąściwie pod włosami). A Koma jak zawsze idealnie;)