-
Posts
3425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LeCoyotte
-
[quote name='Justa'][B]eria[/B], nie wiem czego to jest kwestia, ale Galina robi się nie do zniesienia - kłóci się przay KAŻDEJ okazji :diabloti:[/QUOTE] nie wiem co one mają ze sobą wspólnego, ale Samba im strasza tym głośniejsza, od jakiegoś pół roku drze jape coraz bardziej i częściej i głośniej i z byle powodu:mad:
-
Galina:loveu: ile zdjęć:p [quote name='Unbelievable']nie podoba mi się :diabloti: poza tym wstążeczek nie potrzebuję :cool1: nic więcej z rogza nie kupię po tym jak mi się rozwalił :cool1:[/QUOTE] rogz przereklamowany?:evil_lol: co się stało? bo może też już więcej nie kupię:evil_lol: [quote name='Unbelievable']Nowa obroża :evil_lol: [url]http://img36.imageshack.us/img36/913/dsc0954.jpg[/url] łapie ptaszki górnym wiatrem :diabloti:[/QUOTE] taa udaje, że wącha, a tak na prawdę patrzy gdzie indziej:diabloti:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
LeCoyotte replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='al-ka']To,że wokół wszystkich żywych organizmów jest tzw aura nie jest tajemnicą i nawet mozna ją fotografowac(kirlianowska fotografia)[/QUOTE] akurat fotografia kirlianowska nie ma żadnego związku z aurą:cool1: -
[quote name='Grey'] "as human stupidy reaches far":lol:[/QUOTE] Grey dorwał słownik angielskiego:evil_lol: tylko szkoda, że także to zdanie s[B]Ę[/B]su ni ma:roflt: albo może i sĘs ma, ale sensu już nie. [quote name='Szarak']Czytała Pani ,jakie mam zainteresowania,można wybrać temat.[/QUOTE] to ja wybieram temat elektronika! Co masz do zaoferowania?:cool3:
-
Może zamiast robić ogólnopolską nagonkę na psiarzy niezbierających, to zobić nagonkę na ludzi śmiecących gdzie popadnie? Jakoś nikt o tym nie mówi i nikomu to nie przeszkadza... i wychodzi na to, że tylko psy brudzą miasto/zieleń/lasy, a reszta ludzi jest święta.
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
LeCoyotte replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='basia']Wg mnie to bardzo egoistyczne podejście, że człowiek wie wszystko, że wszystko już zbadał (co z resztą nie jest prawdą). Na świecie jest nadal bardzo wiele miejsc i dziwnych zjawisk, których nadal nie zbadaliśmy (my jako ludzkość), nie odkryliśmy. [/QUOTE] [quote name='Saint']Na jakie wpływy? Wszystko, co istnieje da się zmierzyć, policzyć, zważyć - mniej, lub bardziej dokładnie racjonalnie wytłumaczyć. [B]A jeśli nie da się dziś - da się jutro. Jeśli nie jutro - za 5 lat.[/B] Ale się da.[/QUOTE] ............. -
[quote name='Grey']Witam! Czytam,uważnie te wasze wyczytane z internetu wiadomości nie poparte żadnym doświadczeniem.[/QUOTE] :smhair2::lying::mdleje::2gunfire::errrr: dla chętnych, tel. do Mr Groomera 022 8117540 i 0882509765 :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
waszka chcesz być modem na sznaucerach?:cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='ariss'] chyba będę rok wstawiała te zdjęcia:diabloti:[/QUOTE] nie żałuj nam i pokazuj wszystko co tam masz:cool3:
-
[url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6945.jpg[/url] liczę na więcej :razz: i gratuluję wyników:p
-
[quote name='Grey']Myślę ,że masz problemy z pielęgnacją spaniela,bo wiem jak potrafią się sfilcować.[/QUOTE] Grey, wszystkim sugerujesz, że ma problem ze swoim psem (nawet jeżeli go nie ma), a Ty go potrafisz rozwiązać przy pomocy magicznego grzebienia?:lol:
-
moja psica także uwielbia suchy chleb, ale niedawno ujawniła sie u niej alergia, drapie się po chlebie. Co można jej dać w zamian za chleb? Czy są takie jakies sucharki dla psów, nieuczulające, najlepiej bez glutenu?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
te fotki świetnie się nadają jako ilustracja typowego zachowania psa na obcym terenie:cool3: podchodzenie po łuku, ogon spuszczony, stójki, ziajanie, oblizywanie, stanie bokiem i poddawanie sie oględzinom:lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
krowy mniej sie boją, albo prawie wcale, gdy się kucnie - bardzo je to ciekawi i podchodzą;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/_DSC0630_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/_DSC0638_640.jpg[/IMG]
-
o jaaaaa będzie pokaz:sweetCyb: weźcie kamerę koniecznie, na pewno będzie masa chętnych na film.......
-
[url]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7095.jpg[/url] dobre to zdjęcie, z przodu poważna mama, a z tyłu rozbawione maluchy;) [quote name='eria']Weszka rozdarta emocjonalnie :diabloti: między asekurowaniem aparatu a zabawą za szczeniorami :loveu:[/QUOTE] to chyba taki bezwarunkowy odruch fotografa ratującego obiektyw przed psimi nosami:lol:
-
[quote name='eria'] dla mnie one są ogromne,zauważalne i w samym centrum zdjęcia, i foty które byłyby dobre usuwam do kosza, bo tak te plamy psują mi odbiór.[/QUOTE] jak są na jednolitym tle, to bardzo łatwo wystemplować w PS;)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='Fundacja Medor']ja mam medorowe konto ale tez płace za aukcje nie zwolnili nas z opłat[/QUOTE] dlaczego nie zwolnili? Wystaczy przedstawić kopie wpisu do KRS i oświadczenie z banku dot. właściciela nr konta, przynajmniej tak mnie poinformowała obsługa klienta Allegro;) -
fachowość niejakiego Mr Groomera POWALA :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
-
[quote name='Justa'] Kojot - jakaż to ogniskowa? :-o Bo nie mam podglądu danych..[/QUOTE] 12mm:cool1: nos miała jakieś 10cm od obiektywu:lol: [quote name='malawaszka']hahahahah boskie te foty hahahaha :roflt: dobrze, że nie miała kataru :evil_lol:[/QUOTE] tej czarnej po lewej lało się jak wodospad.. [quote name='Justa']Konie są dziwne.. waży toto 500kg, a listka się boi, podmuchu wiatru, gołebia :mdleje: Krowy, co sie płoszy na widok listka jeszcze nie widziałam :diabloti:[/QUOTE] no właśnie konie takie jakieś niepewne, a krowa stoi i nic ją nie rusza:loveu::evil_lol: no, prawie;) [quote name='Tinka:)']na upartego i tu, i tu widzę 6 :placz:[/QUOTE] 7 i 8:diabloti:
-
[quote name='malawaszka']SĄ STRASZNE!!!! kiedyś mnie krowa pogoniła :shock: więcej nie próbowałam podchodzić - a może ona chciała tylko poniuchać jak pies, ale po co biegła :eek2::scared: a ta fota zabójcza :loveu: i nochalopagus aaaaa :loveu::loveu::loveu: ta czarna z tyłu dość przerażająca :evil_lol:[/QUOTE] kiedyś mnie też jedna pogoniła, a potem druga się przyłączyła, ale ogólnie są spoko, lepsze od koni:diabloti: - jak pies! górnym wiatrem:evil_lol: ciekawe co wyczuła, bo kilka tak niuchało aparat, prawie mi nochal w obiektyw włożyła:evil_lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/_DSC0558_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/_DSC0561_640.jpg[/IMG]
-
gratulacje h-bogini:p [quote name='Justa'] Nagle jakiś babsztyl sie zrywa, mao mi torebką nie przywaliła w głowę i z wielką pretensją - JA JUŻ NIE MOGĘ! CO ZA OBLEŚNE DZIEWUCHY ! i poszła na poczatek autobusu.[/QUOTE] ale odjechała:-o niewiadomo czy śmiać się czy płakać:evil_lol:
-
Sprawdź jeszcze ten Zuiko, tzn zrób fotę na małej przysłonie np f/22, najlepiej coś jasnego i jednolitego. Jak nie ma to pewnie w sigmie coś siedzi... zobacz pod światło albo latarką poświec do środka. A i przedmuchać gruszką matrycę nie zaszkodzi;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] są spacery, na których Luna nie używa przednich łap[/QUOTE] buahahahaa Loonie wieś także świetnie służy:lol: Pepa medytuje, Lunka biega na dwóch łapkach... Jaki Ty masz obiektyw? Rozglądam się za jakimś tele do mojego nikona... ten Twój daje rade z AF?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Tinka:)']ja widzę pięć :hmmmm:[/QUOTE] no te pierwszoplanowe są trzy:diabloti: a razem widać 7. [quote name='malawaszka']ooo kutwa :mdleje: nie podeszłabym tk blisko, a jakby TAK na mnie spojrzały to wiałabym szybciej niż F-16 :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale fota :klacz: SZACUN :loveu:[/QUOTE] a krowy są takie straszne? Potwory jakieś krwiożercze? One tylko trawkę sobie skubią:loveu::evil_lol: One są bardzo ciekawskie, większość podeszła do mnie, część sie bała. One niuchają nosem jak psy:roflt: Tinka, a tu ile widzisz?:cool1: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/_DSC0551_640.jpg[/IMG]