Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. [quote name='malawaszka']no własnie kurcze - większość ludzi to widzi tam, ale w takim tazie nie wiem skąd ten tatuaż - nie z Polski, nie z Czech, nie z Niemiec, jak na Czechy za wysoki numer to na Słowację też :placz:[/QUOTE] ja się nie znam na tatuażach.. [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/Untitled-1.jpg[/IMG] może to S a nie 5? S = Zabrze?
  2. inka, to pewnie do zdjęcia zależy, im ciemniejsze tym ciemniejszy efekt koncowy [quote name='malawaszka']Kojot spróbuj proszę wyciągnąć coś z tego tatuażu :modla: [url]http://img10.imageshack.us/img10/8308/dsc0010yur.jpg[/url][/QUOTE] 5322 ?
  3. ariss, ma jeszcze podobne z tym drzewem ale to kiedy indziej:diabloti: Tinka, jeżeli coś zrozumiałaś z tego opisu to jesteś miszczu:evil_lol: na szybko pisane, bez przykładów i wyjaśnień co gdzie jak dlaczego po co, ale niebawem sie w to pobawię;) Chociaż nie wiem czy jest sens, bo w necie już mądrzejsi o tym pisali:roll:;) tangerine, miło Cię tu widzieć:p zdjęć Samby rzeczywiście brak... postaram się poprawić w tym tygodniu:cool3:
  4. ale ci się dyblik liniaczek skrył za liściem:evil_lol: a ten mój się nie bał:roll:
  5. [quote name='Justa'] [B]Kojot[/B], Ty już masz opatentowany sposób na Sambinkę, a przedemną jeszcze czasy wygryzionych łap :diabloti:[/QUOTE] tak jestem mistrzem groomingu:evil_lol: ja jeszcze nic nie umiem, no, może troszkę:roll::evil_lol:
  6. używki sigma 105 są w miarę tanie;) [quote name='Tinka:)']nikkor 105mm ;)[/QUOTE] noo i co jeszcze?:diabloti: może do tego nikona D3?:evil_lol:
  7. jaka poczochrana:lol: [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3922-Kopia2-Kopia.jpg[/url] faaajne;) może bw?
  8. już piszę co zrobiłem (o ile dobrze pamiętam, bo u mnie obróbka to często spontan) -w Camera raw przyciemnienie samego nieba (niebieski kolor) dalej w PS: -najpierw konwersja palety do LAB -zostawiałem widoczną tylko warstwę jasności (ctrl + 1) -konwersja palety do odcieni szarości -powieliłem warstwę zmieniając jednocześnie tryb mieszania na mnożenie - można dodatkowo zmienić krycie warstwy w zależności co chcemy osiągnąć, ale ja nic nie zmieniałem bo MZ było ok -spłaszczenie warstw -konwersja do RGB -zabawa krzywymi -dodatkowo przyciemniłem samą ziemię na pierwszym planie (czyli powielenie warstwy, zabawa krzywymi, zrobienie maski i spłaszczenie obrazu) -na koniec lekkie wykadrowanie (chociaż prawie nigdy tego nie robię) 10 minut roboty;) To tak na szybko napisane. [quote name='Tinka:)'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0948_640.jpg[/url] super kolory :loveu:[/QUOTE] no właśnie późnopopołudniowe słońce nadaje zdjęciom takie ciepłe kolory:p Co do konwersji na kanałach - już tego nie stosuję, bo bardzo szumy się wzmacniają. MZ lepsza jest opcja Back&White (operyje na kolorach cmykowych stąd lepsza jakość, przynajmniej ja tak zauważyłem;)) zboże [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0892_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0954_640.jpg[/IMG]
  9. [url]http://i42.tinypic.com/2vt4das.jpg[/url] hahaah to ma być sznaucer? :turn-l::errrr:
  10. masienka, bardzo fajne...:) [quote name='betty_labrador'][B]Feigned[/B] ja bym polecala jednak ten co ja mam. Nie z tego wzgledu ze chwal;e swoj, ale obydwa mialam w ręku. Ten co ma JIM jest tez fajny i podobny, ale ma mniejszy ekranik, i troche hmmm mniej funkcji? ale zdjecia robia sie podobne, jesli ta sama ręką.[/QUOTE] s9600 jest bardziej zaawansowany niż s6500;) a ja bym polecił Minolte dynax 5D, robi naprawdę super zdjęcia:diabloti: do obejrzenia w mojej galerii [url]http://www.dogomania.pl/forum/f801/czarna-samba-sznupkowa-galeria-104722/[/url] :evil_lol: --- [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0970bw2640.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Doginka']Hej:p A pokażesz nam oryginał tego ostatniego zdjęcia? Ciekawi mnie ono przed zmianą;)[/QUOTE] prosto z aparatu;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0848sur.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0948_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0970bw2640.jpg[/IMG]
  12. dobrze że ta sarna przeżyła:) sarny podobno mają słabe serce i łatwo mogą paść na zawał, a w mieście przecież jest cała masa (nie)sprzyjających sytuacji:roll: [quote name='Justa']wiem własnie, że muszę coś zrobić z tymi przednimi łapami, ale boję się właśnie nożyczek :evil_lol: to moja pierwsza próba robienia jej, więc nie wszystko od razu :p[/QUOTE] haha ja też się bałem nożyczek przed pierwszym własnoręcznym strzyżeniem:evil_lol: wyszło jak.. lepiej nie mówić:roflt: obciąłem włos na pół długości, bo - wiadomo, świeżo umyte, wysuszone napuszone włosy wydają się mieć większą obiętość, także w końcowym efekcie łapy wyszły chude i nierówne:shake::evil_lol: obecnie chyba lepiej mi to wychodzi;)
  13. [quote name='Justa'][URL="http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0843bw640.jpg"]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0843bw640.jpg[/URL] Ja chcę to zobaczyć w dużym formacie.. :mdleje: A wogóle to takie coś chciałabym na ścianę w moje puste ramki, które wiszą od 1,5 roku.. :loveu:[/QUOTE] jeżeli to zawiśnie w honorowym miejscu, to dostaniesz:diabloti: podaj maila:p [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0848bw640.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Owczarkowa'] [url]http://www.dogomania.pl/forum/12304477-post6570.html[/url] podnoszę, bo nie wiem czy ktoś widział :roll:[/CENTER][/QUOTE] odpowiedziałaś sobie sama:cool1: [quote name='Owczarkowa'][CENTER]Wycentrowane ujęcia kwiatków są bardzo powszechne - nic ciekawego ;) [/quote] [B]Feigned[/B], zależy ile masz do wydania... nowa/używana?
  15. to nie raj, pozory mylą:diabloti: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0843bw640.jpg[/IMG] podobno ktoś tu chciał tutoriala jak szopować krajobrazy?:cool3: wybierzcie sobie jakąś fote to napiszę jak ją zrobiłem;) [quote name='eria']za notoryczne popełnianie takich fot powinieneś dostać dożywocie :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] no nie wiem kto tu powinien dostać dożywocie za makra:megagrin:
  16. [quote name='malawaszka']WOW!!!!! :mdleje: :crazyeye: a czemu takiej nigdzie nie kupię? :placz::placz::placz: bo nie mam pieniędzy na obiektywy czy jakiś jeszcze powód? :lol:[/QUOTE] bo już tej wersji nie produkują, a używanych nigdzie nie widziałem;) zresztą nie wiem czym się ona różni od innych oprócz złotego paska serii profesjonalnej:cool1: dzisiaj popełniłem m.in. takie foty [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0846_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0860_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0876_640.jpg[/IMG] a Samba przytyła:lol:
  17. co za foty:crazyeye: ja chyba nigdy nie wstanę o 5 czy 6:evil_lol:
  18. [quote name='malawaszka']Kojot którą tą Sigmę masz? APO DG Makro? tak sobie wczoraj pooglądałam ahhhh :oops:[/QUOTE] APO Macro Super - takiej nigdzie nie kupisz:cool1: jeszcze mam takie, tym razem z canona [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/IMG_7529_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/IMG_7558_640.jpg[/IMG]
  19. dobrze że tym razem nie byłem też w jurze, bo pogoda niefajna;) [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P5178527.jpg[/url] jakie przyjemne zdjęcie:loveu::diabloti:
  20. [url]http://img140.imageshack.us/img140/1242/dsc0008b.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt:
  21. [quote name='ariss']macie racje z tym widokiem;)ale musze ćwiczyć, bo nigdy nie nauczę się dobrze obrabiać:shake:a kto mi powie kiedy jest dobrze jak nie WY:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] hmm chyba muszę zacząć pisać tutoriale na przykładzie swoich zdjęć:evil_lol::cool3:
  22. [quote name='Tinka:)']t a błotniaka, samego, czy też w trakcie polowania? :diabloti:[/QUOTE] dawaj każdego jakiego masz:evil_lol: na co polował? Bo u mnie myszołowy uwielbiają zające;)
  23. jak tam Galinka?:cool3: [quote name='Agnes']gdzies mi sie obilo o uszy, ze babeszja moze sie rozwinac po dluzszym czasie od momentu wbicia kleszcza. [/QUOTE] hmm to prawda? Kilka dni temu znalazłem napitego kleszcza i skoro do tej pory nic Sambie nie było to myślałem, że wszystko w porządku i można o nim zapomnieć... :roll:
  24. haha eria:evil_lol: też kiedyś się natknąłem na całe stado takich zielonych:evil_lol: malawaszka, nie kupiłem, a mam cały czas, tylko nie doceniam;) sigma 70-300. mucha [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/IMG_7541_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/IMG_7542_640.jpg[/IMG]
  25. [quote name='Justa'] Fajnie, że masz tam tyle światła,[/QUOTE] bo to nie bunkry:eviltong: a kiedyś.. idę sobie po starym poligonie, a tu nagle z budki wyskakuje zielony żołnierz z karabinem:mdleje: zobaczył że to tylko ja, nic nie powiedział i wrócił do budki:evil_lol: eria, dzięki:) nie znalazłem tego gatunku w mojej książce [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0800_640.jpg[/IMG] i modraszek [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0810_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0813_640.jpg[/IMG] drzewko wyrosło [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0805bw2_640.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...